www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JAKUB MAREKWICA MEDALISTĄ MP 30/09/2019


W dniach 26-29 września w Starachowicach odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym.
Nieźle w zawodach zaprezentował się uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Ustroniu-Nierodzimiu Jakub Marekwica, który w parze z Jakubem Gawronem (CM Jordan Kraków) wywalczył brązowy medal w turnieju par chłopców do lat 15.
Ponadto zawodnik BSBS Bielsko-Biała zajął piąte miejsce w turnieju teamów, a także dwukrotnie stawał na podium w turniejach dodatkowych.


Wyniki:


Mistrzostwa Polski Par (U-15)

1 Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
CKSiS Skawina 78,48 %
2 Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
CKSiS Skawina 67,45 %
3 Jakub Marekwica
Jakub Gawron
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
67,00 %
4 Paweł Świątkowski
Aleks Bukat
KBS Miłkowice 63,98 %
5 Wojciech Bąk
Szymon Rojek
AZS UW Warszawa 60,05 %
6 Łukasz Bartosik
Sebastian Wojtczak
AZS PŁ Łódź 59,27 %
  ... ... ...
21 Dawid Siwiera
Bruno Woźniakiewicz
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
30,91 %



Mistrzostwa Polski Teamów (U-15)

1 Czarne Miłkowice Maciej Betliński
Aleks Bukat
Paweł Świątkowski
Sebastian Zimorski
KBS Miłkowice
2 CKiS Skawina Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
Łukasz Kasperczyk
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
Michał Stasiak
CKSiS Skawina
3 Just Monika Stefan Chałuniczak
Franciszek Kłonowski
Jakub Nawrocki
Mikołaj Paluczek
Dąbrówka Poznań
PAB Poznań
Dąbrówka Poznań
PAB Poznań
4 AZS UW I Warszawa Estera Hulanicka
Sara Hulanicka
Wojciech Bąk
Szymon Rojek
AZS UW Warszawa
5 Dmuchany Widelec Marianna Pantak
Natalia Pytka
Jakub Marekwica
Jakub Gawron
BUKS Bytom
Singleton Lublin
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
6 Strukiel Jakub Masny
Wiktor Strukiel
Bartek Szwagrowski
Cezary Włodarczyk
GSBS Gorzów Wlkp
GTB Gdańsk
GTB Gdańsk
GSBS Gorzów Wlkp
. ... ... ...
17 LD-ŚL-MP Dawid Siwiera
Bruno Woźniakiewicz
Władysław Walicki
Maksymilian Zarzycki
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
AZ PŁ Łódź
Metalowiec Łódź



Turniej Dodatkowy Par - EX1

1 Jakub Marekwica
Jakub Gawron
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
64,58 %
2 Patryk Klim
Rafał Łazarczyk
MBKB Białystok 61,81 %
3 Maciej Betliński
Michał Stasik
KBS Miłkowice
CKiS Skawina
54,17 %
  ... ... ...
10 Dawid Siwiera
Bruno Woźniakiewicz
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
33,33 %


Turniej Dodatkowy Par - EX2

1 Piotr Szczeciński
Władysław Walicki
Manilla Brzeziny
AZS PŁ Łódź
76,89 %
2 Jakub Marekwica
Jakub Gawron
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
64,89 %
3 Artur Toeplitz
Wiktor Strukiel
Compensa Gdańsk
GTB Gdańsk
57,67 %
  ... ... ...
12 Dawid Siwiera
Bruno Woźniakiewicz
BSBS Bielsko-Biała
CM Jordan Kraków
33,44 %





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności