www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA JKBS 2019 - XLI TURNIEJ 18/12/2019


Jan Malinka i Sławomir Jędrzejczyk wygrali czterdziesty pierwszy turniej mistrzostw Jastrzębskiego Klubu Brydża Sportowego 2019.
Drugie miejsce we wczorajszej rywalizacji zajęli Agnieszka Pietrzyk Jerzy Ujma, a na trzeciej pozycji uplasowali się Krzysztof Góra oraz Adrian Bakalarz.


Wyniki:

1 Sławomir Jędrzejczyk / Jan Malinka 69,27 %
2 Agnieszka Pietrzyk / Jerzy Ujma 59,91 %
3 Krzysztof Góra / Adrian Bakalarz 56,67 %
4 Aleksander Sejud / Leszek Uryga 56,20 %
5 Jarosław Sieczkowski / Ireneusz Wędołowski 55,74 %
6 Tadeusz Kois / Artur Głowacki 53,89 %
7 Magdalena Gorczyca / Kazimierz Donder 52,50 %
8 Krystyna Fudali / Władysław Fudali 40,00 %
9 Tadeusz Kuc / Eugeniusz Urbańczyk 39,35 %
10 Bogdan Bialik / Bogdan Jarosz 38,89 %
11 Janusz Kula / Wiesław Bujdo 38,61 %


Punktacja długofalowa Mistrzostw JKBS 2019 

1 Jarosław Sieczkowski 527 pkt.
2 Agnieszka Pietrzyk 474 pkt.
4 Artur Głowacki 473 pkt.
4 Aleksander Sejud 468 pkt.
5 Tadeusz Kois 456 pkt.
6 Adrian Bakalarz 448 pkt.
7 Krzysztof Góra 441 pkt.
8 Jerzy Ujma 429 pkt.
9 Kazimierz Donder 386 pkt.
11 Beata Madej 381 pkt.
11 Tadeusz Kuc 373 pkt.
12 Witold Białas 350 pkt.
13 Jerzy Morstyn 346 pkt.
14 Eugeniusz Urbańczyk 344 pkt.
15 Magdalena Gorczyca 273 pkt.
16 Tomasz Kłys 271 pkt.
17 Jan Malinka 263 pkt.
18 Leszek Uryga 258 pkt.
19 Szymon Krzyżaniak 202 pkt.
20 Bogdan Bialik 194 pkt.
21 Maria Mostyn 173 pkt.
21 Ireneusz Wędołowski 173 pkt.
23 Jerzy Pierchała 150 pkt.
24 Dominika Ocylok 91 pkt.
25 Andrzej Starzyk 78 pkt.
26 Bogdan Jarosz 72 pkt.
27 Sławomir Jędrzejczyk 35 pkt.
28 Władysław Deręgowski 33 pkt.
29 Antoni Szopa 32 pkt.
30 Jolanta Bartczak 31 pkt.
31 Krystyna Fudali 30 pkt.
31 Władysław Fudali 30 pkt.
33 Zygmunt Książek 28 pkt.
34 Urszula Książek 26 pkt.
35 Grzegorz Czeremcha 23 pkt.
36 Bogdan Jarosz 22 pkt.
37 Bogusław Jarosz 18 pkt.
38 Jacek Radomski 16 pkt.
39 Mateusz Dominik  12 pkt.
40 Przemysław Kurzak 12 pkt.
41 Andrzej Pawlak 8 pkt.
42 Benedykt Rosłoń 6 pkt.
42 Maciej Sachs 6 pkt.
42 Jan Glenz 6 pkt.
42 Aleksy Swoboda 6 pkt.
46 Ireneusz Hebdowski 4 pkt.
46 Jan Kurianowicz 4 pkt.
48 Janusz Kula 2 pkt.
48 Wiesław Bujdo 2 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności