www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XV OOM W SPORTACH HALOWYCH - ZŁOTO RADOSŁAWA WRÓBLA 04/05/2009


W dniu wczorajszym w Krakowie zakończyły się zmagania gimnastyków sportowych w ramach XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych ‘Świętokrzyskie 2009’.
Znakomity start zanotowali podczas tej imprezy gimnastycy Cukrownika Chybie. Podopieczni Andrzeja Tomczyka zdobyli dwa medale.
W klasie II (14-15 lat) Radosław Wróbel zwyciężył w ćwiczeniach na poręczach, natomiast w klasie III (11-13 lat) Dawid Kapias był trzeci w ćwiczeniach na koniu z łękami.

Wyniki:


Klasa II (rocznik 1994-95)



Wielobój gimnastyczny

1Jakub ZawadzkiNTG Nysa78,000 pkt.
2Bartłomiej AdamczykMKS Kusy Szczecin76,600 pkt.
3Kamil CzajkowskiMKS Gdańsk76,200 pkt.
4Jakub VallesSSA Legia 1926 Warszawa75,750 pkt.
5Jacek PozowskiAZS AWF Kraków75,400 pkt.
6Maciej JakubowskiUKS SP-7 Łódź75,200 pkt.
7Patryk RabstajnMKS Pałac Młodzieży Katowice74,950 pkt.
8Damian KempnyKG Radlin74,750 pkt.
9Radosław WróbelRKS Cukrownik Chybie74,350 pkt.
10Damian WalczakMKS Kusy Szczecin73,350 pkt.
....
21Dawid KrętuszRKS Cukrownik Chybie60,100 pkt.


Ćwiczenia wolne

1Damian KempnyKG Radlin13,650 pkt.
2Jakub VallesSSA Legia 1926 Warszawa13,525 pkt.
3Damian WalczakMKS Kusy Szczecin13,425 pkt.
4Bartłomiej AdamczykMKS Kusy Szczecin13,075 pkt.
5Jakub ZawadzkiNTG Nysa12,825 pkt.
6Rafał RedoNTG Nysa11,850 pkt.
7Jakub GrelaKG Radlin11,400 pkt.
8Arkadiusz PaczyńskiMKS Gdańsk11,000 pkt.


Ćwiczenia na koniu z łękami

1Patryk RabstajnMKS Pałac Młodzieży Katowice12,825 pkt.
2Maciej JakubowskiUKS SP-7 Łódź12,575 pkt.
3Jacek PozowskiAZS AWF Kraków11,350 pkt.
4Michał DamAZS AWF Kraków9,925 pkt.
5Dawid KrętuszRKS Cukrownik Chybie9,875 pkt.
6Radosław WróbelRKS Cukrownik Chybie9,375 pkt.
7Kamil PolakSSA Legia 1926 Warszawa9,150 pkt.
8Sebastian MorozSSA Legia 1926 Warszawa7,726 pkt.


Ćwiczenia na kółkach

1Jakub ZawadzkiNTG Nysa14,150 pkt.
2Patryk RabstajnMKS Pałac Młodzieży Katowice13,925 pkt.
3Jakub VallesSSA Legia 1926 Warszawa13,775 pkt.
3Kamil CzajkowskiMKS Gdańsk13,775 pkt.
5Szymon GóreckiNTG Nysa12,275 pkt.
6Mateusz KaczówkaAZS AWF Kraków12,125 pkt.
7Dawid KrętuszRKS Cukrownik Chybie11,250 pkt.
8Kamil PolakSSA Legia 1926 Warszawa9,600 pkt.


Skok przez konia

1Aleksander MonczkaMKS Kusy Szczecin14,450 pkt.
2Jakub GrelaKG Radlin14,175 pkt.
3Piotr ZiajaAZS AWF Kraków14,112 pkt.
4Damian KempnyKG Radlin14,075 pkt.
5Arkadiusz PaczyńskiMKS Gdańsk13,387 pkt.
6Maciej JakubowskiUKS SP-7 Łódź13,350 pkt.
7Rafał RedoNTG Nysa13,000 pkt.
8Mateusz KrogulMKS Gdańsk12,912 pkt.


Ćwiczenia na poręczach

1Radosław WróbelRKS Cukrownik Chybie12,950 pkt.
2Aleksander MonczkaMKS Kusy Szczecin12,475 pkt.
3Damian WalczakMKS Kusy Szczecin12,375 pkt.
4Michał SargaAZS AWF Kraków11,275 pkt.
5Szymon GóreckiNTG Nysa10,925 pkt.
6Konrad MajNTG Nysa10,650 pkt.
7Mateusz KrogulMKS Gdańsk10,525 pkt.
8Sebastian MorozSSA Legia 1926 Warszawa10,425 pkt.


Ćwiczenia na drążku

1Kamil CzajkowskiMKS Gdańsk13,675 pkt.
1Bartłomiej AdamczykMKS Kusy Szczecin13,675 pkt.
3Mateusz KaczówkaAZS AWF Kraków11,450 pkt.
4Jacek PozowskiAZS AWF Kraków11,325 pkt.
5Piotr ZiajaAZS AWF Kraków11,250 pkt.
6Michał SargaAZS AWF Kraków9,875 pkt.
7Michał DamAZS AWF Kraków9,775 pkt.
8Konrad MajNTG Nysa9,050 pkt.



Klasa III (rocznik 1996-98)



Wielobój gimnastyczny

1Patryk PyrzNTG Nysa84,200 pkt.
2Bartosz CzajaKG Radlin83,950 pkt.
3Sebastian GawrońskiMKS Gdańsk83,350 pkt.
4Filip SasnalAZS AWF Kraków82,900 pkt.
5Patryk BuraczyńskiMKS Kusy Szczecin81,750 pkt.
6Maciej KujawskiBKSG Zawisza Bydgoszcz81,500 pkt.
7Jakub PiwowarskiAZS AWF Kraków79,350 pkt.
8Piotr WieczorekKG Radlin78,650 pkt.
9Mikołaj BujaczMKS Kusy Szczecin78,300 pkt.
10Oskar SłyszAZS AWF Kraków78,000 pkt.
10Dawid WęglarzKG Radlin78,000 pkt.
....
14Dawid KapiasRKS Cukrownik Chybie76,450 pkt.
30Dawid CzemborRKS Cukrownik Chybie68,650 pkt.


Ćwiczenia wolne

1Sebastian GawrońskiMKS Pałac Młodzieży Katowice15,250 pkt.
2Dawid WęglarzKG Radlin14,575 pkt.
3Bartosz CzajaKG Radlin14,550 pkt.
4Maciej KujawskiBKSG Zawisza Bydgoszcz14,375 pkt.
5Piotr WieczorekKG Radlin14,075 pkt.
6Oskar SłyszAZS AWF Kraków13,650 pkt.
7Marek KucharskiNTG Nysa13,000 pkt.
8Tomasz LutowskiBKSG Zawisza Bydgoszcz12,125 pkt.


Ćwiczenia na koniu z łękami

1Filip SasnalAZS AWF Kraków13,300 pkt.
2Patryk BuraczyńskiMKS Kusy Szczecin13,150 pkt.
3Dawid KapiasRKS Cukrownik Chybie12,875 pkt.
4Maciej KujawskiBKSG Zawisza Bydgoszcz12,800 pkt.
5Marcin RybakBKSG Zawisza Bydgoszcz12,625 pkt.
6Piotr WieczorekKG Radlin11,950 pkt.
7Patryk ChromyNTG Nysa11,750 pkt.
8Mikołaj BujaczMKS Kusy Szczecin11,700 pkt.


Ćwiczenia na kółkach

1Patryk PyrzNTG Nysa13,925 pkt.
1Sebastian GawrońskiMKS Gdańsk13,925 pkt.
3Mikołaj BujaczMKS Kusy Szczecin13,750 pkt.
4Tomasz TrepnerNTG Nysa13,375 pkt.
5Michał CzabanowskiNTG Nysa13,150 pkt.
6Adrian BlochMKS Gdańsk12,825 pkt.
7Dawid WęglarzKG Radlin12,625 pkt.
8Damian SkrzyneckiMKS Gdańsk12,425 pkt.


Skok przez konia

1Piotr ChodykoKG Radlin14,210 pkt.
2Piotr OlszowskiMKS Gdańsk14,187 pkt.
3Dominik GierowskiMKS Gdańsk14,162 pkt.
4Jakub PiwowarskiAZS AWF Kraków14,100 pkt.
5Dawid CzemborRKS Cukrownik Chybie13,950 pkt.
6Marek KucharskiNTG Nysa13,750 pkt.
7Jakub KrawczykMKS Gdańsk13,725 pkt.
8Tomasz LutowskiBKSG Zawisza Bydgoszcz13,500 pkt.


Ćwiczenia na poręczach

1Filip SasnalAZS AWF Kraków14,275 pkt.
2Oskar SłyszAZS AWF Kraków13,550 pkt.
3Bartosz CzajaKG Radlin13,300 pkt.
4Dawid KapiasRKS Cukrownik Chybie12,150 pkt.
5Adrian BlochMKS Gdańsk12,000 pkt.
6Adam PokrzywińskiMKS Gdańsk11,575 pkt.
7Patryk ChromyNTG Nysa10,775 pkt.
8Dawid NajhausMKS Korona Kraków10,600 pkt.


Ćwiczenia na drążku

1Patryk PyrzNTG Nysa15,175 pkt.
2Jakub PiwowarskiAZS AWF Kraków13,925 pkt.
3Patryk BuraczyńskiMKS Kusy Szczecin13,850 pkt.
4Piotr SierpińskiMKS Kusy Szczecin12,825 pkt.
5Michał CzabanowskiNTG Nysa12,525 pkt.
6Piotr ChodykoKS Radlin12,300 pkt.
6Piotr OlszowskiMKS Gdańsk12,300 pkt.
8Dominik GierowskiMKS Gdańsk11,800 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.