www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XVI OOM W SPORTACH HALOWYCH - BRĄZOWY MEDAL ADRIANA SUŁAWY 03/05/2010


Wczoraj w Białej Podlaskiej zakończyła się rywalizacja gimnastyków sportowych na XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych 'Mazowsze 2010'.
Z szóstki podopiecznych Andrzeja Tomczyka najlepiej zaprezentował się Adrian Suława, który wywalczył brązowy medal w ćwiczeniach na koniu z łękami w klasie III, czyli chłopców do lat 13.

Wyniki:


Klasa II (rocznik 1995-96)

Wielobój gimnastyczny

1Sebastian GawrońskiMKS Pałac Młodzieży Katowice78,366 pkt.
2Patryk RabstajnMKS Pałac Młodzieży Katowice77,066 pkt.
3Piotr ZiajaAZS AWF Kraków76,994 pkt.
4Bartłomiej AdamczykMKS Kusy Szczecin75,220 pkt.
5Damian WalczakMKS Kusy Szczecin74,534 pkt.
6Jakub PiwowarskiAZS AWF Kraków72,383 pkt.
..........
16Dawid KrętuszRKS Cukrownik Chybie64,833 pkt.
21Kamil NikielRKS Cukrownik Chybie52,027 pkt.
22Dawid CzemborRKS Cukrownik Chybie61,266 pkt.
23Dawid KapiasRKS Cukrownik Chybie53,917 pkt.



Ćwiczenia wolne

1Sebastian GawrońskiMKS Pałac Młodzieży Katowice14,825 pkt.
2Bartosz CzajaKG Radlin14,150 pkt.
3Damian WalczakMKS Kusy Szczecin14,025 pkt.
..........
8Kamil NikielRKS Cukrownik Chybie10,525 pkt.


Ćwiczenia na koniu z łękami

1Patryk RabstajnMKS Pałac Młodzieży Katowice13,950 pkt.
2Karol ObiałaMKS Pałac Młodzieży Katowice12,025 pkt.
3Bartłomiej AdamczykMKS Kusy Szczecin11,800 pkt.
4Dawid KapiasRKS Cukrownik Chybie10,925 pkt.
5Dawid KrętuszRKS Cukrownik Chybie10,850 pkt.
6Dawid CzemborRKS Cukrownik Chybie10,425 pkt.


Ćwiczenia na kółkach

1Patryk RabstajnMKS Pałac Młodzieży Katowice12,900 pkt.
2Piotr ZiajaAZS AWF Katowice12,650 pkt.
3Patryk BuraczyńskiMKS Kusy Szczecin12,575 pkt.


Skok przez konia

1Sebastian GawrońskiMKS Pałac Młodzieży Katowice14,337 pkt.
2Bartosz CzajaKG Radlin13,787 pkt.
3Patryk BuraczyńskiMKS Kusy Szczecin13,487 pkt.
..........
6Dawid CzemborRKS Cukrownik Chybie12,875 pkt.
8Kamil NikielRKS Cukrownik Chybie12,187 pkt.


Ćwiczenia na poręczach

1Patryk PyszNTG Nysa13,100 pkt.
2Karol ObiałaMKS Pałac Młodzieży Katowice12,900 pkt.
2Jakub PiwowarskiAZS AWF Kraków12,900 pkt.
..........
4Dawid KrętuszRKS Cukrownik Chybie11,725 pkt.


Ćwiczenia na drążku

1Piotr ZiajaAZS AWF Kraków12,850 pkt.
1Bartłomiej AdamczykMKS Kusy Szczecin12,850 pkt.
3Damian WalczakMKS Kusy Szczecin12,100 pkt.
..........
7Dawid KapiasRKS Cukrownik Chybie9,175 pkt.




Klasa III (rocznik 1997-99)

Wielobój gimnastyczny

1Filip SasnalAZS AWF Kraków83,934 pkt.
2Piotr WieczorekKG Radlin82,317 pkt.
3Dominik GierowskiMKS Gdańsk79,967 pkt.
4Dawid BurkowskiMKS Gdańsk78,583 pkt.
5Damian SkrzyneckiMKS Gdańsk77,300 pkt.
6Dawid NajhausKS Korona Kraków77,134 pkt.
..........
17Jakub KozikRKS Cukrownik Chybie72,850 pkt.
20Adrian SuławaRKS Cukrownik Chybie71,434 pkt.



Ćwiczenia wolne

1Filip SasnalAZS AWF Kraków15,050 pkt.
2Dawid WęglarzKG Radlin14,800 pkt.
3Krzysztof CygoraKS Iskra Zabrze13,900 pkt.
..........
8Jakub KozikRKS Cukrownik Chybie11,875 pkt.


Ćwiczenia na koniu z łękami

1Dominik GierowskiMKS Gdańsk13,400 pkt.
2Dawid BurkowskiMKS Gdańsk13,250 pkt.
3Adrian SuławaRKS Cukrownik Chybie13,050 pkt.
3Piotr WieczorekNTG Nysa13,050 pkt.


Ćwiczenia na kółkach

1Damian SkrzyneckiMKS Gdańsk12,925 pkt.
2Dawid NajhausKS Korona Kraków12,800 pkt.
3Mikołaj BujaczMKS Kusy Szczecin12,755 pkt.


Skok przez konia

1Filip SasnalAZS AWF Kraków14,275 pkt.
2Dawid WęglarzKG Radlin14,225 pkt.
3Dominik GierowskiMKS Gdańsk14,212 pkt.


Ćwiczenia na poręczach

1Piotr WieczorekKG Radlin14,200 pkt.
2Dawid BurkowskiMKS Gdańsk13,700 pkt.
3Damian SkrzyneckiMKS Gdańsk12,925 pkt.
3Dominik GórskiMKS Gdańsk12,925 pkt.
..........
8Jakub KozikRKS Cukrownik Chybie11,075 pkt.


Ćwiczenia na drążku

1Piotr SierpińskiMKS Kusy Szczecin13,275 pkt.
2Marcin PierchałaKG Radlin13,075 pkt.
3Karol SasnalUKS Korona Nowa Huta Kraków12,225 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.