www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







HOKEJOWE MŚ U-18 - WYGRANA Z LITWĄ 10/04/2019


Hokejowa reprezentacja Polski do lat 18 pokonała Litwę 7:1 (0:0, 4:1, 3:0) w swoim drugim meczu na rozgrywanych w litewskiej miejscowości Elektreny Mistrzostwach Świata Dywizji IIA.
Ponownie jak to miało miejsce w niedzielnym meczu przeciwko Rumunii gole dla naszej kadry strzelili Jakub Blanik i Marcin Płachetka, a polskiej bramki strzegł Maciej Miarka (wszyscy JKH GKS Jastrzębie).


Bramki:
1:0 (23.02) - Maciej Witan - Sebastian Brynkus, Szymon Bieniek
2:0 (29.58) - Maciej Witan - Sebastian Brynkus, Michał Naróg (5/4)
3:0 (30.31) - Marcin Płachetka - Jan Krzyżek, Igor Augustyniak
4:0 (35.47) - Jakub Blanik - Michał Naróg, Sebastian Brynkus (5/4)
4:1 (36.11) - Dovydas Laimutis - Lukas Washco, Herkus Marcinkevicius (5/4)
5:1 (52.49) - Bartosz Florczak – Mateusz Bezwiński
6:1 (53.49) - Mateusz Bezwiński - Sebastian Brynkus, Michał Naróg
7:1 (56.03) - Mateusz Bezwiński - Maciej Witan, Sebastian Brynkus 


Skład Polski: Maciej Miarka - Szymon Bieniek, Michał Naróg, Sebastian Brynkus (2), Mateusz Bezwiński, Maciej Witan (2) - Klaudiusz Libik, Bartosz Florcza, Mateusz Ubowski, Jakub Blanik, Jakub Prokurat (4) - Tymoteusz Glazer, Karol Biłas, Krzysztof Bukowski, Stanisław Drozd-Niekurzak, Michał Zając (2) - Marcel Hyla, Krzysztof Bukowski, Marcin Płachetka, Igor Augystyniak, Jan Krzyżek (2)

Skład Litwy: Faustas Nauseda (30.31. Nikita Kuzminov) - Herkus Marcinkevicius (2), Avgustinas Silinas (2), Lukas Washco, Arnas Misiukas (2), Timonas Mazulis - Artiom Starovoitov, Vejas Jokubynas, Karolis Krasilnikovas, Martynas Miliunas, Nikita Voloch - Domas Janusonis, Karolis, Sumskas, Jaromir Susterovas, Dovydas Laimutis, Nikita Piazenko - Jokubas Minelga, Rojus Plepys (2), Arnas Palsauskas, Martin Tuchto



Terminarz i wyniki:

07.04.2019
Korea Południowa - Hiszpania - 10:0 (4:0, 4:0, 2:0)
Litwa - Estonia - 6:3 (1:1, 3:1, 2:0)
Polska - Rumunia - 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

09.04.2019
Rumunia - Korea Południowa - 6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
Estonia - Hiszpania - 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Polska - Litwa - 7:1 (0:0, 4:1, 3:0)

10.04.2019
Estonia - Rumunia
Polska - Korea Południowa
Litwa - Hiszpania

12.04.2019
Polska - Estonia
Rumunia - Hiszpania
Litwa - Korea Południowa

13.04.2019
Polska - Hiszpania
Korea Południowa - Estonia
Litwa - Rumunia


1 Polska 2 6 pkt. 10:2
2 Korea Południowa 2 3 pkt. 14:6
3 Estonia 2 3 pkt. 8:7
4 Rumunia 2 3 pkt. 7:7
5 Litwa 2 3 pkt. 7:10
6 Hiszpania 2 0 pkt. 1:15





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności