www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







HOKEJOWE MŚ U-18 - TRZECIA WYGRANA POLSKI 11/04/2019


Hokejowa reprezentacja Polski do lat 18 pokonała Koreę Południową 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) w swoim trzecim meczu na rozgrywanych w litewskiej miejscowości Elektreny Mistrzostwach Świata Dywizji IIA.
Hokeiści JKH GKS Jastrzębie: Jakub Blanik i Marcin Płachetka tym razem nie strzelili gola (Płachetka zaliczył asystę), ale za to Maciej Miarka zachował czyste konto i w pełni zasłużenie został wybrany najlepszym polskim zawodnikiem meczu.


Bramki:
1:0 (08.54) - Jan Krzyżek - Marcin Płachetka, Szymon Bieniek
2:0 (17.35) - Maciej Witan - Mateusz Bezwiński, Sebastian Brynkus
3:0 (23.20) - Mateusz Bezwiński - Maciej Witan, Michał Naróg (5/4)
4:0 (25.17) - Tymoteusz Glazer - Sebastian Brynkus
5:0 (48.47) - Mateusz Bezwiński - Maciej Witan, Michał Naróg (5/4)


Skład Polski: Maciej Miarka - Szymon Bieniek (4+10), Michał Naróg, Sebastian Brynkus, Mateusz Bezwiński, Maciej Witan - Bartosz Florczak, Klaudiusz Libik, Mateusz Ubowski, Jakub Blanik, Jakub Prokurat (2) - Tymoteusz Glazer, Karol Bilas, Szymon Dobosz, Stanisław Drozd-Niekurzak, Michał Zając (4) - Marcel Hyla, Krzysztof Bukowski, Marcin Płachetka, Igor Augustyniak, Jan Krzyżek

Skład Korei Południowej (2): Yoosung Bae (25.17. Jaemin Lee) - Hwanhee Kang, Kyung Bin Nam, Dongho Kang, Sangho Bae, Kiwoong Nam - Jangho Mun, Donghwan Kim (4), Wonho Choi, Seongjae Kim, Hyungeun Park - Jihan Yoon, Hohyun Jeong (2), Yunsuk Lee, Huyngsuk Lee (2), Seungho Kang - Donghyun Shin, Heegon Jang (2), Sangjin Park, Hyukjun Jeon



Terminarz i wyniki:

07.04.2019
Korea Południowa - Hiszpania - 10:0 (4:0, 4:0, 2:0)
Litwa - Estonia - 6:3 (1:1, 3:1, 2:0)
Polska - Rumunia - 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

09.04.2019
Rumunia - Korea Południowa - 6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
Estonia - Hiszpania - 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Polska - Litwa - 7:1 (0:0, 4:1, 3:0)

10.04.2019
Estonia - Rumunia - 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Polska - Korea Południowa - 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Litwa - Hiszpania - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

12.04.2019
Polska - Estonia
Rumunia - Hiszpania
Litwa - Korea Południowa

13.04.2019
Polska - Hiszpania
Estonia - Korea Południowa 
Litwa - Rumunia


1 Polska 3 9 pkt. 15:2
2 Litwa 3 6 pkt. 11:11
3 Estonia 3 6 pkt. 13:9
4 Rumunia 3 3 pkt. 9:12
5 Korea Południowa 3 3 pkt. 14:11
6 Hiszpania 3 0 pkt. 2:19





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności