www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







HOKEJOWE MŚ U-18 - AWANS POLAKÓW 13/04/2019


Hokejowa reprezentacja Polski do lat 18 rozgromiła Estonię 8:2 (3:0, 2:1, 3:1) w swoim czwartym meczu na rozgrywanych w litewskiej miejscowości Elektreny Mistrzostwach Świata Dywizji IIA.
Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Tomasza Demkowicza, a wśród nich zawodnicy JKH GKS Jastrzębie: Maciej Miarka, Jakub Blanik i Marcin Płachetka (zaliczył we wczorajszym meczu asystę), zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju, premiowane awansem do Dywizji IB.


Bramki:
1:0 (02.53) - Tymoteusz Glazer - Maciej Witan, Sebastian Brynkus
2:0 (03.42) - Igor Augustyniak - Jan Krzyżek, Marcin Płachetka
3:0 (10.27) - Michał Naróg - Maciej Witan, Sebastian Brynkus (5/4)
4:0 (23.54) - Mateusz Bezwiński - Maciej Witan, Michał Naróg (5/4)
5:0 (27.02) - Sebastian Brynkus - Maciej Witan, Michał Naróg (5/4)
5:1 (36.48) - Daniil Kulintsev - Kevin Reinsalu, Mikhail Lupanov (5/4)
6:1 (41.07) - Michał Naróg - Mateusz Bezwiński, Maciej Witan (5/4)
7:1 (51.41) - Szymon Dobosz 
8:1 (53.37) - Sebastian Brynkus - Michał Naróg, Szymon Bieniek (5/4)
8:2 (57.59) - Danill Kulintsev - Kevin Reinsalu, Mikhail Lupanov (5/4)
 

Skład Polski: Maciej Miarka - Szymon Bieniek (2), Michał Naróg, Sebastian Brynkus, Mateusz Bezwiński, Maciej Witan (2) - Klaudiusz Libik, Bartosz Florczak (2), Marcin Płachetka, Igor Augustyniak, Jan Krzyżek - Tymoteusz Glazar, Karol Biłas, Szymon Dobosz, Jakub Blanik (2), Michał Zając (2) - Jakub Prokurat, Marcel Hyla, Mateusz Ubowski, Stanisław Drozd-Niekurzak, Krzysztof Bukowski

Skład Estonii (2): Marcus Harmsalu - Artjom Anufrijev (4), Sander Stetski, Kirill Lodeikin (2), Maks Kuivanen, Nikita Puzakov - Artjom Medvedev, Daniil Kulintsev, Kevin Reinsalu (2), Brandon Smerling, Robin Harly Murkel - Tommy Jansson, Konstantin Babchenko (4), Danila Skaleta, Mikhail Lupanov, Artjom Robakov - Maksim Tsaltsev, Aleksander Ebber, Silver-Den Vahtras, Ilja Grigorjev, Maksim Turovski - 



Terminarz i wyniki:

07.04.2019
Korea Południowa - Hiszpania - 10:0 (4:0, 4:0, 2:0)
Litwa - Estonia - 6:3 (1:1, 3:1, 2:0)
Polska - Rumunia - 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

09.04.2019
Rumunia - Korea Południowa - 6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
Estonia - Hiszpania - 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Polska - Litwa - 7:1 (0:0, 4:1, 3:0)

10.04.2019
Estonia - Rumunia - 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Polska - Korea Południowa - 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Litwa - Hiszpania - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

12.04.2019
Polska - Estonia - 8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
Rumunia - Hiszpania - 5:4 dogr. (3:1, 0:2, 1:1, 1:0)
Litwa - Korea Południowa - 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

13.04.2019
Polska - Hiszpania
Estonia - Korea Południowa 
Litwa - Rumunia


1 Polska 4 12 pkt. 23:4
2 Litwa 4 9 pkt. 13:12
3 Estonia 4 6 pkt. 15:17
4 Rumunia 4 5 pkt. 14:16
5 Korea Południowa 4 3 pkt. 15:13
6 Hiszpania 4 1 pkt. 6:24





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności