www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PORAŻKA CZARNYCH PANTER Z ROPICAMI 17/01/2020


We wczorajszym meczu szesnastej kolejki rozgrywek Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej HC Pantery Cieszyn przegrały po zaciętym meczu z HC Ropice 4:5 (1:1, 2:2, 1:2).

Warto wspomnieć, że z przyczyn zdrowotnych w ekipie Panter zabrakło bramkarza. W tej sytuacji organizatorzy zgodzili się, by bramki naszego zespołu bronił zawodnik HC Nebory, Tomáš Sikora.


Bramki:
1:0 (3) - Mateusz Dudkiewicz - Tomasz Lipka, Michał Szczecina
1:1 (6) - Dominik Wojnar - Marek Lenczowski
1:2 (25) - Marek Lenczowski - Marian Zawadzki
1:3 (26) - Martin Trpišovský - Marek Zawadzki
2:3 (27) - Marcin Słama - Robert Marek, Mirosław Chodak
3:3 (30) - Michał Szczecina - Radim Pukowiec
3:4 (34) - Jiří Garbulinský - Martin Trpišovský
4:4 (38) - Robert Marek - Jiří Staněk
4:5 (39) - Ladislav Pastorek - Martin Trpišovský


Skład HC Pantery Cieszyn: Tomáš Sikora - Radim Pukowiec, Janusz Chrapek, Tomasz Lipka (2), Mateusz Dudkiewicz, Sławomir Miłoś, Robert Marek, Marcin Słama, Jiří Staněk (2), Krzysztof Bryniarski, Michał Szczecina, Mirosław Chodak
 
Skład HC Ropice: Patrik Halfar, Eduard Tomanek, Stanislav Ramik, Marian Zawadzki, Rostislav Nogol, Marek Lenczowski (2), Stanislav Chovianiak, Ladislav Pastorek, Tomáš Swienczek, Martin Trpišovský, Jiří Garbulinský, Martin Chmiel, Dominik Wojnar
 

Dotychczasowe wyniki:

I kolejka - 16-17 i 19.09.2019
HC Imperators Třinec - HC Kozubová - 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Torpedo Havířov - HC Buldogs Hradiště - 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HC Hrádek - HC Pantery Cieszyn - 6:5 k. (2:0, 2:3, 1:2 - karne 4:3)
HC Ropice - HC Vendryně - 3:2 k. (1:0, 1:2, 0:0 - karne: 2:1)
HC Nebory - HC Monsters Ostrava - 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)

II kolejka - 23-24 i 26.09.2019
HC Torpedo Havířov - HC Monsters Ostrava - 5:4 k. (2:1, 1:1, 1:2 - karne 1:0)
HC Buldogs Hradiště - HC Kozubová - 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Hrádek -  HC Ropice - 5:4 (2:0, 0:4, 3:0)
HC Imperators Třinec - HC Pantery Cieszyn - 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
HC Vendryně - HC Nebory - 6:3 (5:2, 0:0, 1:1)

III kolejka - 30.09 - 01 i 03.10.2019
HC Pantery Cieszyn - HC Buldogs Hradiště - 3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
HC Nebory - HC Hrádek - 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Imperators Třinec - HC Ropice - 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
HC Monsters Ostrava - HC Vendryně - 6:3 (2:0, 3:0, 1:3)
HC Torpedo Havířov - HC Kozubová - 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

IV kolejka - 07-08 i 10.10.2019
HC Vendryně - HC Hrádek - 4:3 k. (1:2, 0:0, 2:1 - karne: 2:1)
HC Kozubová - HC Monsters Ostrava - 3:2 k. (0:1, 1:0, 1:1 - karne 2:1) 
HC Ropice - HC Buldogs Hradiště - 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
HC Torpedo Havířov - HC Pantery Cieszyn - 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Nebory - HC Imperators Třinec - 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

V kolejka - 14-15 i 17.10.2019
HC Torpedo Havířov -  HC Ropice - 5:2 (1:0, 4:1, 0:1)
HC Buldogs Hradiště - HC Nebory - 4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
HC Imperators Třinec - HC Vendryně - 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
HC Pantery Cieszyn - HC Kozubová - 3:2 k. (1:0, 0:1, 1:1) 
HC Hrádek - HC Monsters Ostrava - 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)

VI kolejka - 21-22 i 24.10.2019
HC Pantery Cieszyn - HC Monsters Ostrava - 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
HC Nebory - HC Torpedo Havířov - 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC Kozubová - HC Ropice - 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
HC Imperators Třinec - HC Hrádek - 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
HC Buldogs Hradiště - HC Vendryně - 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)

VII kolejka - 28-29 i 31.10.2019
HC Nebory - HC Kozubová - 5:3 (4:1, 0:1, 1:1)
HC Pantery Cieszyn - HC Ropice - 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
HC Vendryně - HC Torpedo Havířov - 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
HC Imperators Třinec - HC Monsters Ostrava - 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
HC Hrádek - HC Buldogs Hradiště - 5:1 (2:0, 3:0, 0:1)

VIII kolejka - 04-05 i 07.11.2019
HC Buldogs Hradiště - HC Imperators Třinec - 2:1 k. (1:0, 0:0, 0:1 - karne 1:0)
HC Monster Ostrava - HC Ropice - 3:2 k. (0:2, 0:0, 2:0 - karne 1:0)
HC Nebory - HC Pantery Cieszyn - 7:2 (1:0, 3:2, 3:0)
HC Hrádek - HC Torpedo Havířov - 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Vendryně - HC Kozubová - 3:2 k. (0:0, 0:1, 2:1 - karne: 1:0)

IX kolejka - 11-12 i 14.11.2019
HC Nebory - HC Ropice - 6:3 (1:0, 2:1, 3:2)
HC Torpedo Havířov - HC Imperators Třinec - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Buldogs Hradiště - HC Monster Ostrava - 6:5 k. (1:3, 2:1, 2:1 - karne 1:0)
HC Vendryně - HC Pantery Cieszyn - 7:2 (5:0, 2:1, 0:1)
HC Hrádek - HC Kozubová - 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

X kolejka - 18-19 i 21.11.2019
HC Hrádek - HC Pantery Cieszyn - 5:2 (1:2, 3:0, 1:0)
HC Nebory - HC Monsters Ostrava - 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
HC Buldogs Hradiště - HC Torpedo Havířov - 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)
HC Vendryně - HC Ropice - 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
HC Imperators Třinec - HC Kozubová - 2:1 k. (0:0, 0:0, 1:1 - karne 2:0)

XI kolejka - 25-26 i 28.11.2019
HC Hrádek - HC Ropice - 5:2 (3:1, 0:1, 0:2)
HC Imperators Třinec - HC Pantery Cieszyn - 4:3 k. (1:1, 2:1, 0:1 - karne 2:0)
HC Nebory - HC Vendryně - 7:4 (3:1, 3:1, 1:2)
HC Kozubová - HC Buldogs Hradiště - 5:4 k. (0:0, 3:2, 1:2 - karne: 3:1)
HC Monsters Ostrava - HC Torpedo Havířov - 6:1 (3:0, 0:0, 3:1)

XII kolejka - 02-03 i 05.12.2019
HC Torpedo Havířov - HC Kozubová - 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
HC Hrádek - HC Nebory - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Imperators Třinec - HC Ropice - 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
HC Monsters Ostrava - HC Vendryně - 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
HC Buldogs Hradiště -  HC Pantery Cieszyn - 6:1 (2:0, 2:0, 1:2)

XIII kolejka - 09-10 i 12.12.2019
HC Vendryně - HC Hrádek - 8:3 (3:1, 1:2, 4:0)
HC Torpedo Havířov - HC Pantery Cieszyn - 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
HC Nebory - HC Imperators Třinec- 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
HC Ropice - HC Buldogs Hradiště - 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)
HC Kozubová - HC Monsters Ostrava - 3:2 k. (0:0, 2:1, 0:1 - karne 1:0)

XIV kolejka - 16-17 i 19.12.2019
HC Nebory - HC Buldogs Hradiště - 6:3 (2:0, 2:3, 1:0)
HC Hrádek - HC Monsters Ostrava - 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)
HC Pantery Cieszyn - HC Kozubová - 4:1 (0:0, 0:0, 4:1)
HC Imperators Třinec - HC Vendryně - 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Torpedo Havířov - HC Ropice - 5:1 (0:0, 4:1, 1:0)

XV kolejka - 06-07 i 09.01.2020
HC Nebory - HC Torpedo Havířov - 6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
HC Kozubová - HC Ropice - 4:3 k. (0:2, 2:1, 1:0 - karne 1:0)
HC Hrádek - HC Imperators Třinec - 3:2 k. (0:1, 1:0, 1:1 - karne 2:1)
HC Buldogs Hradiště - HC Vendryně - 7:3 (0:2, 2:0, 5:1)
HC Pantery Cieszyn - HC Monsters Ostrava - 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)

XVI kolejka - 13-14 i 16.01.2020
HC Imperators Třinec - HC Monsters Ostrava - 2:1 k. (1:1, 0:0, 0:0 - karne 2:1)
HC Nebory - HC Kozubová - 7:1 (1:1, 1:0, 5:0)
HC Buldogs Hradiště - HC Hrádek - 6:4 (3:1, 3:1, 0:2)
HC Ropice - HC Pantery Cieszyn - 5:4 (1:1, 2:2, 1:2)
HC Vendryně - HC Torpedo Havířov - 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)

  
Tabela (po XVI kolejce)

1 HC Nebory 16 39 pkt. 77:43
2 HC Imperators Třinec 16 32 pkt. 53:37
3 HC Hrádek 16 32 pkt. 62:47
4 HC Buldogs Hradiště  16 26 pkt. 58:57
5 HC Torpedo Havířov 16 26 pkt. 47:52
6 HC Vendryně 16 23 pkt. 61:63
7 HC Pantery Cieszyn 16 19 pkt. 48:60
8 HC Monsters Ostrava 16 16 pkt. 52:60
9 HC Kozubová 16 14 pkt. 34:57
10 HC Ropice 16 13 pkt. 50:66






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności