www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWIE WYGRANE NA POCZĄTEK ZMAGAŃ W CLJ 03/02/2020


W dniach 31 stycznia - 2 lutego w Jastrzębiu-Zdroju odbył się pierwszy turniej grupy C Centralnej Ligi Juniorów w hokeju na lodzie.
Drużyna JKH GKS Jastrzębie nie była gościnna, wygrywając oba mecze.


Wyniki:

31.01.2020
UKS Zagłębie Sosnowiec - MOSM Tychy - 7:1 (2:0, 2:1, 3:1)


01.02.2020
JKH GKS Jastrzębie - MOSM Tychy - 7:4 (2:1, 3:0, 2:3)

Bramki:
1:0 (02.10) - Franciszek Polak - Dawid Wróblewski
1:1 (07.32) - Mateusz Ubowski - Jan Krzyżek, Kacper Gruźla
2:1 (10.12) - Artur Sienkiwiecz - Arciom Sienkiewicz
3:1 (26.27) - Dawid Wróblewski - Marcin Płachetka
4:1 (31.41) - Dawid Wróblewski - Maksim Pużakow
5:1 (39.52) - Łukasz Kapusta - Dawid Wróblewski, Adam Borowiak (5/4)
5:2 (48.35) - Patryk Kula - Jan Krzyżek
6:2 (50.59) - Arciom Sienkiewicz - Adam Borowiak
7:2 (55.51) - Arciom Sienkiewicz
7:3 (59.46) - Mateusz Ubowski - Jan Krzyżek, Kacper Gruźla
7:4 (59.58) - Kacper Gruźla - Mateusz Ubowski, Jan Krzyżek

Skład JKH GKS Jastrzębie (2): Bartłomiej Klocek (Szymon Giżyński) - Maksim Pużakow, Nikita Tietierin, Jahor Kazakiewicz (2), Arciom Sienkiewicz, Artur Sienkiewicz - Adam Borowiak, Adam Wywiał, Dawid Wróblewski (2), Marcin Płachetka (0+10), Franciszek Polak - Joel Alkan, Oskar Borowiak, Grzegorz Janecki, Łukasz Kapusta


02.02.2020
JKH GKS Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec - 5:4 (2:0, 1:3, 2:1)

Bramki: 
1:0 (10.40) - Arciom Sienkiewicz - Maksim Pużakow, Nikikta Tietierin
2:0 (14.45) - Franciszek Polak - Adam Wywiał, Dawid Wróblewski
3:0 (23.38) - Artur Sienkiewicz - Nikita Tietierin, Arciom Sienkiewicz
3:1 (25.31) - Dominik Kasprzyk - Karol Baran
3:2 (30.09) - Wasilij Jerassow - Mariusz Piotrowski (5/3)
3:3 (36.50) - Wiktor Zadęcki - Wasilij Jerassow
4:3 (51.40) - Franciszek Polak - Dawid Wróblewski
4:4 (53.25) - Oleg Pałamarczuk - Kacper Opiłka, Mariusz Piotrowski
5:4 (58.21) - Arciom Sienkiewicz

Skład JKH GKS Jastrzębie (2): Bartłomiej Klocek (Szymon Giżyński) - Maksim Pużakow (2), Nikita Tietierin, Jahor Kazakiewicz, Arciom Sienkiewicz (2), Artur Sienkiewicz - Adam Borowiak, Adam Wywiał (2+10), Dawid Wróblewski, Marcin Płachetka, Franciszek Polak - Joel Alkan, Oskar Borowiak, Grzegorz Janecki, Łukasz Kapusta 


Następne turnieje odbędą się w Tychach (14-16 lutego) oraz Sosnowcu (13-15 marca).





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności