www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PANTERY OD PORAŻKI ROZPOCZĘŁY FAZĘ PLAY-OFF 05/02/2020


Drużyna HC Pantery Cieszyn od porażki rozpoczęła batalię o awans do ćwierćfinału Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej.
We wczorajszym pojedynku polski zespół przegrał z HC Ropice - 4:5 (1:3, 2:0, 1:2).


Bramki:
1:0 (5) - Mateusz Krzak - Mateusz Dudkiewicz
1:1 (6) - Martin Trpišovský - Stanislav Chovaniak
1:2 (8) - Martin Chmiel - Marek Lenczowski
1:3 (10) - Stanislav Ramik - Marián Martiniak
2:3 (19) - Mateusz Krzak - Krzysztof Bryniarski
3:3 (27) - Mateusz Dudkiewicz - Jiří Staněk, Krzysztof Bryniarski
4:3 (35) - Robert Marek - Mirosław Chodak
4:4 (37) - Marián Zawadzki
4:5 (40) - Ladislav Pastorek


Skład HC Pantery Cieszyn: Petr Vejvalka - Mariusy Wałęga, Rafał Wawrzyczek, Radim Pukowiec, Janusz Chrapek, Tomasz Lipka (2), Mateusz Dudkiewicz, Sławomir Miłoś, Robert Marek, Jiří Staněk (2), Mateusz Krzak (2), Krzysztof Bryniarski, Michał Szczecina, Mirosław Chodak
 
Skład HC Ropice: Antonín Trpišovský, Martin Szmidt - Patrik Halfar, Stanislav Ramik, Marián Zawadzki (2), Rostislav Nogol, Marián Martiniak, Marek Lenczowski, Stanislav Chovianiak, Ladislav Pastorek, Tomáš Swienczek, Martin Trpišovský, Jiří Garbulinský, Martin Chmiel, Martin Lipowski, Dominik Wojnar



Dotychczasowe wyniki:

I kolejka - 16-17 i 19.09.2019
HC Imperators Třinec - HC Kozubová - 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Torpedo Havířov - HC Buldogs Hradiště - 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HC Hrádek - HC Pantery Cieszyn - 6:5 k. (2:0, 2:3, 1:2 - karne 4:3)
HC Ropice - HC Vendryně - 3:2 k. (1:0, 1:2, 0:0 - karne: 2:1)
HC Nebory - HC Monsters Ostrava - 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)

II kolejka - 23-24 i 26.09.2019
HC Torpedo Havířov - HC Monsters Ostrava - 5:4 k. (2:1, 1:1, 1:2 - karne 1:0)
HC Buldogs Hradiště - HC Kozubová - 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Hrádek -  HC Ropice - 5:4 (2:0, 0:4, 3:0)
HC Imperators Třinec - HC Pantery Cieszyn - 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
HC Vendryně - HC Nebory - 6:3 (5:2, 0:0, 1:1)

III kolejka - 30.09 - 01 i 03.10.2019
HC Pantery Cieszyn - HC Buldogs Hradiště - 3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
HC Nebory - HC Hrádek - 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Imperators Třinec - HC Ropice - 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
HC Monsters Ostrava - HC Vendryně - 6:3 (2:0, 3:0, 1:3)
HC Torpedo Havířov - HC Kozubová - 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

IV kolejka - 07-08 i 10.10.2019
HC Vendryně - HC Hrádek - 4:3 k. (1:2, 0:0, 2:1 - karne: 2:1)
HC Kozubová - HC Monsters Ostrava - 3:2 k. (0:1, 1:0, 1:1 - karne 2:1) 
HC Ropice - HC Buldogs Hradiště - 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
HC Torpedo Havířov - HC Pantery Cieszyn - 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Nebory - HC Imperators Třinec - 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

V kolejka - 14-15 i 17.10.2019
HC Torpedo Havířov -  HC Ropice - 5:2 (1:0, 4:1, 0:1)
HC Buldogs Hradiště - HC Nebory - 4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
HC Imperators Třinec - HC Vendryně - 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
HC Pantery Cieszyn - HC Kozubová - 3:2 k. (1:0, 0:1, 1:1) 
HC Hrádek - HC Monsters Ostrava - 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)

VI kolejka - 21-22 i 24.10.2019
HC Pantery Cieszyn - HC Monsters Ostrava - 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
HC Nebory - HC Torpedo Havířov - 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC Kozubová - HC Ropice - 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
HC Imperators Třinec - HC Hrádek - 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
HC Buldogs Hradiště - HC Vendryně - 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)

VII kolejka - 28-29 i 31.10.2019
HC Nebory - HC Kozubová - 5:3 (4:1, 0:1, 1:1)
HC Pantery Cieszyn - HC Ropice - 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
HC Vendryně - HC Torpedo Havířov - 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
HC Imperators Třinec - HC Monsters Ostrava - 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
HC Hrádek - HC Buldogs Hradiště - 5:1 (2:0, 3:0, 0:1)

VIII kolejka - 04-05 i 07.11.2019
HC Buldogs Hradiště - HC Imperators Třinec - 2:1 k. (1:0, 0:0, 0:1 - karne 1:0)
HC Monster Ostrava - HC Ropice - 3:2 k. (0:2, 0:0, 2:0 - karne 1:0)
HC Nebory - HC Pantery Cieszyn - 7:2 (1:0, 3:2, 3:0)
HC Hrádek - HC Torpedo Havířov - 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Vendryně - HC Kozubová - 3:2 k. (0:0, 0:1, 2:1 - karne: 1:0)

IX kolejka - 11-12 i 14.11.2019
HC Nebory - HC Ropice - 6:3 (1:0, 2:1, 3:2)
HC Torpedo Havířov - HC Imperators Třinec - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Buldogs Hradiště - HC Monster Ostrava - 6:5 k. (1:3, 2:1, 2:1 - karne 1:0)
HC Vendryně - HC Pantery Cieszyn - 7:2 (5:0, 2:1, 0:1)
HC Hrádek - HC Kozubová - 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

X kolejka - 18-19 i 21.11.2019
HC Hrádek - HC Pantery Cieszyn - 5:2 (1:2, 3:0, 1:0)
HC Nebory - HC Monsters Ostrava - 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
HC Buldogs Hradiště - HC Torpedo Havířov - 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)
HC Vendryně - HC Ropice - 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
HC Imperators Třinec - HC Kozubová - 2:1 k. (0:0, 0:0, 1:1 - karne 2:0)

XI kolejka - 25-26 i 28.11.2019
HC Hrádek - HC Ropice - 5:2 (3:1, 0:1, 0:2)
HC Imperators Třinec - HC Pantery Cieszyn - 4:3 k. (1:1, 2:1, 0:1 - karne 2:0)
HC Nebory - HC Vendryně - 7:4 (3:1, 3:1, 1:2)
HC Kozubová - HC Buldogs Hradiště - 5:4 k. (0:0, 3:2, 1:2 - karne: 3:1)
HC Monsters Ostrava - HC Torpedo Havířov - 6:1 (3:0, 0:0, 3:1)

XII kolejka - 02-03 i 05.12.2019
HC Torpedo Havířov - HC Kozubová - 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
HC Hrádek - HC Nebory - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Imperators Třinec - HC Ropice - 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
HC Monsters Ostrava - HC Vendryně - 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
HC Buldogs Hradiště -  HC Pantery Cieszyn - 6:1 (2:0, 2:0, 1:2)

XIII kolejka - 09-10 i 12.12.2019
HC Vendryně - HC Hrádek - 8:3 (3:1, 1:2, 4:0)
HC Torpedo Havířov - HC Pantery Cieszyn - 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
HC Nebory - HC Imperators Třinec- 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
HC Ropice - HC Buldogs Hradiště - 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)
HC Kozubová - HC Monsters Ostrava - 3:2 k. (0:0, 2:1, 0:1 - karne 1:0)

XIV kolejka - 16-17 i 19.12.2019
HC Nebory - HC Buldogs Hradiště - 6:3 (2:0, 2:3, 1:0)
HC Hrádek - HC Monsters Ostrava - 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)
HC Pantery Cieszyn - HC Kozubová - 4:1 (0:0, 0:0, 4:1)
HC Imperators Třinec - HC Vendryně - 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Torpedo Havířov - HC Ropice - 5:1 (0:0, 4:1, 1:0)

XV kolejka - 06-07 i 09.01.2020
HC Nebory - HC Torpedo Havířov - 6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
HC Kozubová - HC Ropice - 4:3 k. (0:2, 2:1, 1:0 - karne 1:0)
HC Hrádek - HC Imperators Třinec - 3:2 k. (0:1, 1:0, 1:1 - karne 2:1)
HC Buldogs Hradiště - HC Vendryně - 7:3 (0:2, 2:0, 5:1)
HC Pantery Cieszyn - HC Monsters Ostrava - 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)

XVI kolejka - 13-14 i 16.01.2020
HC Imperators Třinec - HC Monsters Ostrava - 2:1 k. (1:1, 0:0, 0:0 - karne 2:1)
HC Nebory - HC Kozubová - 7:1 (1:1, 1:0, 5:0)
HC Buldogs Hradiště - HC Hrádek - 6:4 (3:1, 3:1, 0:2)
HC Ropice - HC Pantery Cieszyn - 5:4 (1:1, 2:2, 1:2)
HC Vendryně - HC Torpedo Havířov - 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)

XVII kolejka - 20-21 i 23.01.2020
HC Vendryně - HC Kozubová - 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
HC Torpedo Havířov - HC Hrádek - 3:2 k. (1:1, 0:1, 1:0 - karne: 2:1)
HC Nebory - HC Pantery Cieszyn - 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HC Imperators Třinec - HC Buldogs Hradiště - 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
HC Monsters Ostrava - HC Ropice  - 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
 
XVIII kolejka - 27-28 i 30.01.2020
HC Vendryně - HC Pantery Cieszyn - 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
HC Hrádek - HC Kozubová - 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC Torpedo Havířov - HC Imperators Třinec - 7:3 (0:1, 4:1, 3:1)
HC Ropice - HC Nebory - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Monsters Ostrava - HC Buldogs Hradiště - 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)


Tabela końcowa rundy zasadnicznej

1 HC Nebory 18 42 pkt. 81:47
2 HC Hrádek 18 36 pkt. 67:52
3 HC Imperators Třinec 18 35 pkt. 61:46
4 HC Torpedo Havířov 18 31 pkt. 57:57
5 HC Vendryně 18 29 pkt. 72:68
6 HC Buldogs Hradiště  18 26 pkt. 61:65
7 HC Monsters Ostrava 18 22 pkt. 61:63
8 HC Pantery Cieszyn 18 19 pkt. 52:69
9 HC Ropice 18 16 pkt. 55:72
10 HC Kozubová 18 14 pkt. 38:66



Baraże o awans do ćwierćfinału

06.02.2020
HC Ropice - HC Pantery Cieszyn - 5:4 (3:1, 0:2, 2:1)
HC Kozubová - HC Monsters Ostrava - 3:2 k. (0:1, 1:1, 1:0 - karne 2:0)

08.02.2020
HC Monsters Ostrava - HC Ropice 
HC Pantery Cieszyn - HC Kozubová 

11.02.2020
HC Kozubová - HC Ropice
HC Pantery Cieszyn - HC Monsters Ostrava


1 HC Monsters Ostrava 19 23 pkt. 63:66
2 HC Ropice 19 19 pkt. 60:76
3 HC Pantery Cieszyn 19 19 pkt. 56:74
4 HC Kozubová 19 16 pkt. 41:68





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności