www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LASZKIEWICZ CUP 2021 09/11/2021


W miniony weekend na jastrzębskim lodowisku 'Jastor' odbył się II Międzynarodowy Turniej Minihokeja 'Laszkiewicz Cup', zorganizowany przez Akademię Leszka Laszkiewicza.
W zawodach rywalizowały drużyny z rocznika 2011 i 2012. 

W grupie starszej najlepsza okazała się drużyna AH Legia Warszawa, natomiast w młodszej triumfowali hokeiści Baltic Wolves Ryga.


Wyniki:


Rocznik 2011


I faza turnieju

JKH GKS Jastrzębie - MUKS Orlik Opole - 4:2
KH Polonia Bytom - KS Katowice Naprzód Janów - 5:2
AH Legia Warszawa - MOSM Tychy - 7:1

JKH GKS Jastrzębie - KH Polonia Bytom - 8:5
AH Legia Warszawa - KS Katowice Naprzód Janów - 8:2
MOSM Tychy - MUKS Orlik Opole - 5:4

AH Legia Warszawa - JKH GKS Jastrzębie - 13:7
KH Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole - 8:6
MOSM Tychy - KS Katowice Naprzód Janów - 6:5

MOSM Tychy - JKH GKS Jastrzębie - 6:5
AH Legia Warszawa - KH Polonia Bytom - 16:1
MUKS Orlik Opole - KS Katowice Naprzód Janów - 5:3

JKH GKS Jastrzębie - KS Katowice Naprzód Janów - 4:3
KH Polonia Bytom - MOSM Tychy - 8:2
AH Legia Warszawa - MUKS Orlik Opole - 9:4

1 AH Legia Warszawa 5 15 pkt. 49:8  
2 KH Polonia Bytom 5 9 pkt. 27:34 13:10
3 JKH GKS Jastrzębie 5 9 pkt. 28:29 13:11
4 MOSM Tychy 5 9 pkt. 20:29 8:13
5 MUKS Orlik Opole 5 3 pkt. 21:29  
6 KS Katowice Naprzód Janów 5 0 pkt. 15:28  


II faza turnieju


Grupa o miejsca 1-3

AH Legia Warszawa - JKH GKS Jastrzębie - 13:3
JKH GKS Jastrzębie - KH Polonia Bytom - 1:1
AH Legia Warszawa - KH Polonia Bytom - 13:2

1 AH Legia Warszawa 2 6 pkt. 26:5
2 JKH GKS Jastrzębie 2 1 pkt. 5:15
3 KH Polonia Bytom 2 1 pkt. 4:15


Grupa o miejsca 4-6

MOSM Tychy - KS Katowice Naprzód Janów - 6:0
MUKS Orlik Opole - KS Katowice Naprzód Janów - 5:2
MUKS Orlik Opole - MOSM Tychy - 7:3

4 MUKS Orlik Opole 2 6 pkt. 12:5
5 MOSM Tychy 2 3 pkt. 9:7
6 KS Katowice Naprzód Janów 2 0 pkt. 2:11


Najlepszy bramkarz - Laura Nowak (KH Polonia Bytom)
Najlepszy zawodnik - Dawid Nowak (JKH GKS Jastrzębie)
Najlepszy strzelec - Marcel Stępień (AH Legia Warszawa)




Rocznik 2012


I faza turnieju


Grupa A

JKH GKS Jastrzębie - KS Luce Cieszyn - 6:2
MKS Cracovia Kraków - MOSM Tychy - 9:1
AG Gieksa Katowice - UKS KTH Krynica - 3:2

MKS Cracovia Kraków - JKH GKS Jastrzębie - 11:1
MOSM Tychy - UKS KTH Krynica - 6:1
AH Gieksa Katowice - KS Luce Cieszyn - 4:1

UKS KTH Krynica - JKS GKS Jastrzębie - 8:2
MKS Cracovia Kraków - KS Luce Cieszyn - 6:1
AH Gieksa Katowice - MOSM Tychy - 6:1

AH Gieksa Katowice - JKH GKS Jastrzębie - 15:2
MKS Cracovia Kraków - UKS KTH Krynica - 4:1
MOSM Tychy - KS Luce Cieszyn - 5:4

JKH GKS Jastrzębie - MOSM Tychy - 6:6
MKS Cracovia Kraków - AH Gieksa Katowice - 8:2
UKS KTH Krynica - KS Luce Cieszyn - 3:1

1 MKS Cracovia Kraków 5 15 pkt. 49:8
2 AH Gieksa Katowice 5 12 pkt. 30:14
3 MOSM Tychy 5 7 pkt. 19:26
4 UKS KTH Krynica 5 6 pkt. 15:18
5 JKH GKS Jastrzębie 5 4 pkt. 17:42
6 KS Luce Cieszyn 5 0 pkt. 11:33


Grupa B

Balttic Wolves - KS Katowice Naprzód Janów - 3:2
AH Legia Warszawa - KH Polonia Bytom - 11:1
UKS Zagłębie Sosnowiec - MMKS Podhale Nowy Targ - 1:1

KS Katowice Naprzód Janów - KH Polonia Bytom - 6:2
UKS Zagłębie Sosnowiec - AH Legia Warszawa - 5:2
Baltic Wolves - MMKS Podhale Nowy Targ - 8:1

KS Katowice Naprzód Janów - UKS Zagłębie Sosnowiec - 6:4
Baltic Wolves - KH Polonia Bytom - 14:0
AH Legia Warszawa - MMKS Podhale Nowy Targ - 9:2

KS Katowice Naprzód Janów - MMKS Podhale Nowy Targ - 4:1
UKS Zagłębie Sosnowiec - KH Polonia Bytom - 7:3
Baltic Wolves - AH Legia Warszawa - 10:2

KS Katowice Naprzód Janów - AH Legia Warszawa - 10:1
MMKS Podhale Nowy Targ - KH Polonia Bytom - 9:2
Baltic Wolves - UKS Zagłębie Sosnowiec - 5:3

1 Baltic Wolves Ryga 5 15 pkt. 40:8
2 KS Katowice Naprzód Janów 5 12 pkt. 28:11
3 UKS Zagłębie Sosnowiec 5 7 pkt. 20:17
4 AH Legia Warszawa 5 6 pkt. 25:28
5 MMKS Podhale Nowy Targ 5 4 pkt. 14:24
6 KH Polonia Bytom 5 0 pkt. 8:47



II faza turnieju


Grupa o miejsca 1-6

MKS Cracovia Kraków - MOSM Tychy - 9:1
AH Gieksa Katowice - MOSM Tychy - 6:1
MKS Cracovia Kraków - AH Gieksa Katowice - 8:2


Balttic Wolves - KS Katowice Naprzód Janów - 3:2
KS Katowice Naprzód Janów - KH Polonia Bytom - 6:2
Baltic Wolves - UKS Zagłębie Sosnowiec - 5:3


UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Cracovia Kraków - 5:1
Baltic Wolves - AM Gieksa Katowice - 9:2
KS Katowice Naprzód Janów - MOSM Tychy - 9:2

KS Katowice Naprzód Janów - MKS Cracovia Kraków - 5:5
UKS Zagłębie Sosnowiec - AM Gieksa Katowie - 7:2
Baltic Wolves - MOSM Tychy - 9:0

Baltic Wolves - MKS Cracovia Kraków - 11:4
KS Katowice Naprzód Janów - AM Gieksa Katowice - 1:0
UKS Zagłębie Sosnowiec - MOSM Tychy - 5:2

1 Baltic Wolves Ryga 5 15 pkt. 37:11
2 KS Katowice Naprzód Janów 5 10 pkt. 23:14
3 UKS Zagłębie Sosnowiec 5 9 pkt. 24:16
4 MKS Cracovia Kraków 5 7 pkt. 27:24
5 AM Gieksa Katowice 5 3 pkt. 12:26
6 MOSM Tychy 5 0 pkt. 6:38


Grupa o miejsca 7-12

JKH GKS Jastrzębie - KS Luce Cieszyn - 6:2
UKS KTH Krynica - JKS GKS Jastrzębie - 8:2
UKS KTH Krynica - KS Luce Cieszyn - 3:1


AH Legia Warszawa - KH Polonia Bytom - 11:1
AH Legia Warszawa - MMKS Podhale Nowy Targ - 9:2
MMKS Podhale Nowy Targ - KH Polonia Bytom - 9:2


KH Polonia Bytom - UKS KTH Krynica - 4:0
AH Legia Warszawa - JKH GKS Jastrzębie - 14:3
MMKS Podhale Nowy Targ - KS Luce Cieszyn - 4:1

MMKS Podhale Nowy Targ - UKS KTH Krynica - 1:1
JKH GKS Jastrzębie - KH Polonia Bytom - 4:4
AH Legia Warszawa - KS Luce Cieszyn - 11:1

AH Legia Warszawa - UKS KTH Krynica - 8:3
MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie - 11:2
KH Polonia Byto - KS Luce Cieszyn - 9:2

7 AH Legia Warszawa 5 15 pkt. 53:10
8 MMKS Podhale Nowy Targ 5 10 pkt. 27:15
9 KH Polonia Bytom 5 7 pkt. 20:26
10 UKS KTH Krynica 5 7 pkt. 15:16
11 JKH GKS Jastrzębie 5 4 pkt. 17:39
12 KS Luce Cieszyn 5 0 pkt. 7:33


Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy bramkarz - Krystian Krzak (UKS Zagłębie Sosnowiec)
Najlepszy zawodnik - Gusthus Briedis (Baltic Wolves)
Najlepszy strzelec - Bartek Kapica (MKS Cracovia Kraków)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności