www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IV DUATHLON SKOCZÓW 16/04/2018


Czterdziestu jeden uczestników wzięło udział w IV Duathlonie Skoczów 2018.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Antonina Rakus, Noemi Grabiec, Martyna Korzonek, Maria Rakus, Jadwiga Dybczyńska, Kamil Andrzejewski, Maciej Pszczółka, Cezary Machej, Dawid Nawrat, Arkadiusz Sikora oraz Piotr Marszałek.

Wyniki:


Chłopcy (do lat 7)
(bieg - 800 m / rower - 2500 m / bieg - 300 m)

1 Kamil Andrzejewski 0:20.30


Dziewczęta (8-9 lat)
(bieg - 800 m / rower - 2500 m / bieg - 300 m)

1 Antonina Rakus 0:16.32
2 Martyna Sikora 0:21.13
3 Amelia Dybczyńska 0:21.31
4 Magdalena Kornaś 0:25.00


Chłopcy (8-9 lat)
(bieg - 800 m / rower - 2500 m / bieg - 300 m)
 
1 Maciej Pszczółka 0:15.49
2 Dominik Suder 0:15.59
3 Mateusz Karkoszka 0:16.16
4 Mateusz Kołodziej 0:16.26
5 Mateusz Heller 0:16.53
6 Filip Grabiec 0:17.37
7 Michał Bobola 0:19.27
8 Maciej Szeliga 0:22.24


Dziewczęta (10-11 lat)
(bieg - 800 m / rower - 2500 m / bieg - 300 m)

1 Noemi Grabiec 0:16.12
2 Justyna Chromik 0:16.17
3 Kamila Andrzejewska 0:17.18
4 Patrycja Walczuk 0:17.40


Chłopcy (10-11 lat)
(bieg - 800 m / rower - 2500 m / bieg - 300 m)
 
1 Cezary Machej 0:14.42
2 Jakub Janik 0:15.32
3 Igor Kubies 0:16.06
4 Szymon Staniek 0:17.29
5 Mateusz Wojtas 0:18.18
6 Kamil Targosz 0:18.31



Dziewczęta (13-14 lat)
(bieg - 1500 m / rower - 5000 m / bieg - 800 m)
 
1 Martyna Korzonek 0:29.49
2 Hanna Kamecka 0:30.53
3 Emilia Kubies 0:33.02
4 Marcelina Słowak 0:34.55

 
Chłopcy (13-14 lat)
(bieg - 1500 m / rower - 5000 m / bieg - 800 m)
 
1 Dawid Nawrat 0:28.05
2 Piotr Gwizdoń 0:28.23
3 Dawid Staniek 0:29.00




Kobiety (15-19 lat)
(bieg - 3000 m / rower - 10000 m / bieg - 1800 m)
 
1 Maria Rakus 0:51.12


Mężczyźni (20-29 lat)
(bieg - 3000 m / rower - 10000 m / bieg - 1800 m)
 
1 Arkadiusz Sikora 0:47.50


Kobiety (30 lat i więcej)
(bieg - 3000 m / rower - 10000 m / bieg - 1800 m)
 
1 Jadwiga Dybczyńska 0:46.12
2 Beata Janik 0:59.59

 
Mężczyźni (30 lat i więcej)
(bieg - 3000 m / rower - 10000 m / bieg - 1800 m)
 
1 Piotr Marszałek 0:41.00
2 Tomasz Kamecki 0:42.08
3 Adam Heczko 0:42.56
4 Samuel Grabiec 0:44.50
5 Jan Penkała 0:46.59
6 Piotr Targosz 0:51.30
7 Bogusław Paruch 0:53.42





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK