www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MASAKRATOR BOBROWNIKI 18/08/2019


Liczna grupa naszych zawodników wzięła udział w biegu terenowym OCR 'Masakrator Bobrowniki', który odbył się wczoraj w miejscowości Rogoźnik niedaleko Piekar Śląskich.
Z nich najlepiej zaprezentował się Rafał Małyjurek z Jaworzynki - dwunasty w kategorii Elita (w tej kategorii zawodnicy nie mogą korzystać z pomocy, ani powtarzać swoich podejść na poszczególnych przeszkodach). 


Wyniki:


Elita

1 Grzegorz Opiał Tarnów 0:45.33
2 Marcel Fabian Pyskowice 0:46.04
3 Józef Chmielorz Lędziny 0:46.47
. ... ... ...
12 Rafał Małyjurek Jaworzynka 0:56.50
17 Józef Byrtus Jaworzynka 1:00.52
25 Konrad Kurasiński Brenna 1:06.53
26 Michał Jałowiczor Jaworzynka 1:06.57
31 Jakub Szafran Jastrzębie-Zdrój 1:13.57
54 Rafał Dyląg Skoczów 1:38.17
70 (K-14) Aleksandra Małyjurek Jaworzynka 2:10.00


Open

1 Tomasz Soppa Opole 0:52.14
2 Przemysław Starzycki Jaworzno 0:52.48
3 Łukasz Początko Kobiernice 0:55.07
. ... ... ...
39 Michał Chrobok Gołkowice 1:18.49
65 Łukasz Waligóra Pogwizdów 1:27.06
79 Mariusz Fatalski Cieszyn 1:34.25
86 Andrzej Lerch Jastrzębie-Zdrój 1:36.28
88 Szymon Rusznica Cieszyn 1:37.56
98 Patryk Trojan Cieszyn 1:40.34
102 Krystian Kasprzak Zebrzydowice 1:41.02
104 Jakub Popek Cieszyn 1:41.18
115 (K-18) Iwona Wisła Zamarski 1:42.45
117 Wojciech Kubiak Pogwizdów 1:43.05
119 (K-21) Magdalena Słodzińska Jastrzębie-Zdrój 1:44.16
122 Łukasz Pidanty Jastrzębie-Zdrój 1:44.38
123 Paweł Skurzok Koniaków 1:44.58
150 (K-30) Katarzyna Kafka Cieszyn 1:50.47
158 Filip Bujok Wisła 1:52.36
167 Roman Cholajda Gołkowice 1:54.57
168 (K-39) Monika Cholajda Gołkowice 1:55.19
194 (K-52) Klaudia Wieczorek Jastrzębie-Zdrój 1:58.51
220 (K-63) Aleksandra Probst Jastrzębie-Zdrój 2:06.18
227 Tomasz Kędzior Skoczów 2:07.22
254 Dariusz Maliszewski Jastrzębie-Zdrój 2:17.21
256 Artur Kołodziej Jastrzębie-Zdrój 2:17.52



Kategoria wagowa - 90 +

1 Zbigniew Kamiński Leszczyny 0:56.49  
2 Bartek Sztajer Będzin 0:58.00 Elita (1)
3 Patryk Frydrych Pszów 0:58.31  
. ... ... ...  
5 Konrad Kurasiński Brenna 1:06.52 Elita (2)
19 Łukasz Waligóra Pogwizdów 1:27.06  
22 Rafał Dyląg Skoczów 1:38.17  
25 Patryk Trojan Cieszyn 1:40.34  
29 Wojciech Kubiak Pogwizdów 1:43.05  





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności