www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JULIA CIEŚLAR NA PODIUM W MOSZNEJ 31/05/2011


Julia Cieślar odnotowała niezły występ podczas Ogólnopolskich Zawodów Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w dniach 27-29 maja w Mosznej.
Zawodniczka Klubu Jeździeckiego Champion Górki Małe dwukrotnie stawała na podium w konkursach Rundy Młodych Koni, a ponadto zajęła drugie miejsce w konkursie zwykłym Małej Rundy.

Wyniki:


Konkurs nr 2, kl. N1 (125 cm) - z oceną stylu konia (Runda Koni 6-letnich)

1-2. Mateusz Mrugała / Woody (LKJ Moszna) - 8,00 pkt.
1-2. Paulina Koza / Chelsea-Blue (KJ Trachy Gliwice) - 8,00 pkt.
3. Julia Cieślar / Sukces (KJ Champion Górki Małe) - 7,80 pkt.
...
Waldemar Wojtyczka / Leda Naja W (LKJ Ochaby) - b.o.


Konkurs nr 3, kl. C (130 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Kamil Grzelczyk / Regiel (BKJ Bogusławice) - 0 pkt. (60,88)
2. Aleksandra Kośnik / Lala (KJ Deresz Siemianowice) - 0 pkt. (64,92)
3. Tomasz Kumorek / Hatima (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 0 pkt. (65,76)
...
20. Wiesław Piecha / Class (JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój) - 5,0 pkt. (85,89)
24. Julia Cieślar / Bagier III (KJ Champion Górki Małe) - 8 pkt. (73,78)
Łukasz Matla / Baylando (KJK Romico Żywiec) - elim.


Konkurs nr 6, kl. N1 (125 cm) - z oceną stylu konia

1. Łukasz Koza / Chito-Blue (KJ Trachy Gliwice) - 8,20 pkt.
2. Julia Cieślar / Sukces (KJ Champion Górki Małe) - 7,80 pkt.
3. Waldemar Wojtyczka / Leda Naja W (LKJ Ochaby) - 7,10 pkt.


Konkurs nr 7, kl. C/C1 (130/135 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Tomasz Kumorek / Fatima (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 0 pkt. (59,91)
2. Julia Cieślar / Bagier III (KJ Champion Górki Małe) - 0 pkt. (60,83)
3. Katarzyna Ordys / Nabucho Du Serein (ŚAJ Katowice) - 0 pkt. (67,74)
...
15. Wiesław Piecha / Class (JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój) - 8 pkt. (74,47)


Konkurs nr 8, kl. CC (140 cm) - zwykły (Duża Runda)

1. Iga Szpak / Nerma (LKJ Olimp Prudnik) - 4 pkt. (79,30)
2. Tomasz Kumorek / Ramirez K (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 4 pkt. (79,73)
3. Dominik Słodczyk / Sonia (KJ Zbrosławice) - 8 pkt. (68,93)
4. Wiesław Piecha / Class (JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój) - 9 pkt. (85,14)


Konkurs nr 11, kl. C/C1 (130/135 cm) - dwufazowy (Finał Małej Rundy)

1. Tomasz Kumorek / Salvator M (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 0 + 0 pkt. (33,58)
2. Jan Chrzanowski / Nougatino V.G.Z. (niezrzeszony) - 0 + 0 pkt. (38,08)
3. Natalia Koziarowska / Santiago 7 (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (41,17)
...
7. Julia Cieślar / Bagier III (KJ Champion Górki Małe) - 4 pkt. (52,07)
19. Wiesław Piecha / Class (JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój) - 12 pkt. (57,13)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności