www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JEŹDŹCY RYWALIZOWALI W MICHAŁOWICACH 26/02/2019


W dniach 22-24 lutego w Michałowicach odbyły się Halowe Ogólnopolskie i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W zawodach wzięła trójka naszych jeźdźców, z grona których najlepiej zaprezentowała się Paulina Biskup (JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój), zajmując trzecie miejsce w niedzielnym regionalnym konkursie klasy L (wysokość przeszkód do 100 cm).



Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie - eliminacja Halowego Pucharu Polski


Konkurs nr 1, kl. N (120 cm) - dwufazowy

1. Sławomir Uchwat / Guzzi-V (JKS Pogórze Glinik Zaborowski) - 0 + 0 pkt. (25,09)
2. Damian Ostręga / Quisini (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 0 + 0 pkt. (26,06)
3. Julia Kapel / Ulien (KJ Aldragho Piaseczno) - 0 + 0 pkt. (26,26)
...
91. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (50,11)



Zawody Regionalne


Konkurs nr 1, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Aniela Kilian / A'Contendra AZ (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (48,13)
2. Dominika Szotek / Oskar Blue (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (50,19)
3. Rafał Dymek / Dixon (OJK Pegaz Kraków) - 0 pkt. (51,13)
...
32. Dawid Janota / Bushido (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (62,05)
Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.



Konkurs nr 2, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Marta Wypiór / Hokey Pokey (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (44,77)
2. Aniela Kilian / A'Contendra AZ (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (48,04)
3. Franciszek Jurzak / LA Cumparsita (SKJ Ponylandia Wojciechowice) - 0 pkt. (49,01)
...
30. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (59,20)
41. Dawid Janota / Bushido (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (60,42)



Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (51,37)
2. Gabriela Bzowy / Winning Tamira (niestowarzyszona) - 0 pkt. (54,06)
3. Anna Cież / B-Cometa As (niestowarzyszona) - 0 pkt. (54,38)
...
24. Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (55,03)



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Aniela Kilian / A'Contendra AZ (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (49,37)
2. Marta Wypiór / Hokey Pokey (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (49,84)
3. Jennifer Lewandowska / Free Star (KJK Elizar Jejkowice) - 0 pkt. (50,72)
...
23. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (64,13)
33. Dawid Janota / Bushido (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (67,22)



Konkurs nr 5, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Julia Mundziakiewicz / Wesoła Grafka (niestowarzyszona) - 0 pkt. (40,88)
2. Gabriela Bzowy / Winning Tamira (niestowarzyszona) - 0 pkt. (41,55)
3. Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (44,25)



Konkurs nr 6, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Aniela Kilian / A'Contendra AZ (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (52,65)
2. Aleksandra Klimczyk / Setna (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (54,88)
3. Anna Niemiec / Sekret (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (55,25)
...
31. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (61,55)
34. Dawid Janota / Bushido (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (64,91)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności