www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







HALOWE ZAWODY KONNE W MICHAŁOWICACH 13/03/2019


W dniach 8-10 marca w Michałowicach odbyły się Ogólnopolskie Halowe Zawody Dzieci i Młodzieży oraz Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W rywalizacji dzieci z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Martyna Grobelny, która w każdym ze swoich startów plasowała się na 'medalowej' pozycji.


Wyniki:


Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży


Konkurs nr 1, kl. LL (50 cm) - na styl jeźdźca

1. Aleksandra Borowczak / Ksena (KJ Zbrosławice) - 2,0 pkt.
2. Nina Sokalska / Wirus (KJ Profit Orzesze) - 2,5 pkt.
3-4. Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 3,0 pkt.
3-4. Nina Sokalska / Wirus (KJ Profit Orzesze) - 3,0 pkt.



Konkurs nr 2, kl. LL (60 cm) - na styl jeźdźca

1. Julia Smolich / Aleo Vera Beauty (KKJ Fullmet Końskie) - 1,5 pkt.
2-3 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 2,5 pkt.
2-3. Martyna Pliem-Perka / Junior (TKJ Garbówek) - 2,5 pkt.
...
6-8. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 5,5 pkt.
6-8. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 5,5 pkt.



Konkurs nr 18, kl. LL (60 cm) - dokładności

1-15 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-15 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-15. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 19, kl. LL (70 cm) - dokładności

9-10. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.



Konkurs nr 26, kl. LL (65 cm) - konkurs zwykły z rozgrywką (Finał grupy A-1)

1. Martyna Pliem-Perka / Junior (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (24,51)
2 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (32,16)
3. Liliana Voigt / Wróżka Ponysport (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (34,40)
...
10. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (64,48)



Zawody Regionalne



Konkurs nr 2, kl. LL (80 cm) - zwykły

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (39,22)
2. Joanna Moric / Brando (KKJ Kielce) - 0 pkt. (44,13)
3. Bartosz Wójcik / Nurmi (WKJ Lublin) - 0 pkt. (44,62)
...
7. Zuzanna Nabadło / Koral (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (48,11)
9. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (48,96)
15. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (52,47)



Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Roman Machnik / Husaria (JLKJ Udórz) - 0 pkt. (55,86)
2. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (58,80)
3. Julia Przybycień / Dollar D'la Rousserie (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (59,78)
...
15. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (65,37)
21. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (67,38)
23. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (68,53)
26. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 2 pkt. (75,65)
34. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (80,34)



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Małgorzata Falewicz / Stresemann (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 + 0 pkt. (26,84)
2. Aniela Kilian / A'Contendra Az (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (27,73)
3. Wiktoria Styś / Oskar (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 + 0 pkt. (28,51)
...
17. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (34,51)
19. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (35,30)



Konkurs nr 8, kl. LL (80 cm) - zwykły

1. Joanna Moric / Brando (KKJ Kielce) - 0 pkt. (39,79)
2. Katarzyna Burda / Kokaina (niestowarzyszona) - 0 pkt. (40,55)
3. Emilia Nowak / Chamante (SKJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (44,75)
...
5. Zuzanna Nabadło / Koral (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (47,00)



Konkurs nr 9, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (53,67)
2. Bartosz Wójcik / Nurmi (WKJ Lublin) - 0 pkt. (54,43)
3. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (55,62)
...
9. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (61,15)
14. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (63,57)
17. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (66,80)
27. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 7 pkt. (73,27)



Konkurs nr 10, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (53,58)
2. Aniela Kilian / A'Contendra AZ (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (54,64)
3. Aniela Kilian / Lacaro (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (57,18)
...
17. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (68,84)
26. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (73,36)
32. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (82,33)



Konkurs nr 11, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Patrycja Żachowska / Titan 12 (KJ Global Świętochłowice) - 0 pkt. (58,53)
2. Agnieszka Luksa / Naomi (KJ Okoły) - 0 pkt. (58,86)
3. Julia Kapcia / Costello (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (62,05)
...
11. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (66,26)



Konkurs nr 15, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (51,34)
2. Roman Machnik / Husaria (JLKJ Udórz) - 0 pkt. (53,27)
3. Joanna Bzdok / Obora's Invitte (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (56,24)
...
9. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (55,95)
13. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (60,52)



Konkurs nr 16, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (48,49)
2. Katarzyna Kostarczyk / Fiona (KJ Facimiech) - 0 pkt. (48,84)
3. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (53,85)
...
16. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (60,75)



Konkurs nr 17, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Aleksandra Nowak / Golden Boy - Bubka (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (56,02)
2. Małgorzata Falewicz / Stresemann 8 (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 pkt. (56,67)
3. Zuzanna Kuc / Lulana van het Keizershof (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (56,71)
4. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (62,30)
...
10. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 27 pkt. (104,80)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności