www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







HALOWE ZAWODY KONNE W MICHAŁOWICACH 13/03/2019


W dniach 8-10 marca w Michałowicach odbyły się Ogólnopolskie Halowe Zawody Dzieci i Młodzieży oraz Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W rywalizacji dzieci z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Martyna Grobelny, która w każdym ze swoich startów plasowała się na 'medalowej' pozycji.


Wyniki:


Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży


Konkurs nr 1, kl. LL (50 cm) - na styl jeźdźca

1. Aleksandra Borowczak / Ksena (KJ Zbrosławice) - 2,0 pkt.
2. Nina Sokalska / Wirus (KJ Profit Orzesze) - 2,5 pkt.
3-4. Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 3,0 pkt.
3-4. Nina Sokalska / Wirus (KJ Profit Orzesze) - 3,0 pkt.



Konkurs nr 2, kl. LL (60 cm) - na styl jeźdźca

1. Julia Smolich / Aleo Vera Beauty (KKJ Fullmet Końskie) - 1,5 pkt.
2-3 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 2,5 pkt.
2-3. Martyna Pliem-Perka / Junior (TKJ Garbówek) - 2,5 pkt.
...
6-8. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 5,5 pkt.
6-8. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 5,5 pkt.



Konkurs nr 18, kl. LL (60 cm) - dokładności

1-15 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-15 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-15. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 19, kl. LL (70 cm) - dokładności

9-10. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.



Konkurs nr 26, kl. LL (65 cm) - konkurs zwykły z rozgrywką (Finał grupy A-1)

1. Martyna Pliem-Perka / Junior (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (24,51)
2 .Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (32,16)
3. Liliana Voigt / Wróżka Ponysport (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (34,40)
...
10. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (64,48)



Zawody Regionalne



Konkurs nr 2, kl. LL (80 cm) - zwykły

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (39,22)
2. Joanna Moric / Brando (KKJ Kielce) - 0 pkt. (44,13)
3. Bartosz Wójcik / Nurmi (WKJ Lublin) - 0 pkt. (44,62)
...
7. Zuzanna Nabadło / Koral (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (48,11)
9. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (48,96)
15. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (52,47)



Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Roman Machnik / Husaria (JLKJ Udórz) - 0 pkt. (55,86)
2. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (58,80)
3. Julia Przybycień / Dollar D'la Rousserie (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (59,78)
...
15. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (65,37)
21. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (67,38)
23. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (68,53)
26. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 2 pkt. (75,65)
34. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (80,34)



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Małgorzata Falewicz / Stresemann (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 + 0 pkt. (26,84)
2. Aniela Kilian / A'Contendra Az (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (27,73)
3. Wiktoria Styś / Oskar (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 + 0 pkt. (28,51)
...
17. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (34,51)
19. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (35,30)



Konkurs nr 8, kl. LL (80 cm) - zwykły

1. Joanna Moric / Brando (KKJ Kielce) - 0 pkt. (39,79)
2. Katarzyna Burda / Kokaina (niestowarzyszona) - 0 pkt. (40,55)
3. Emilia Nowak / Chamante (SKJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (44,75)
...
5. Zuzanna Nabadło / Koral (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (47,00)



Konkurs nr 9, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (53,67)
2. Bartosz Wójcik / Nurmi (WKJ Lublin) - 0 pkt. (54,43)
3. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (55,62)
...
9. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (61,15)
14. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (63,57)
17. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (66,80)
27. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 7 pkt. (73,27)



Konkurs nr 10, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (53,58)
2. Aniela Kilian / A'Contendra AZ (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (54,64)
3. Aniela Kilian / Lacaro (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (57,18)
...
17. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (68,84)
26. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (73,36)
32. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (82,33)



Konkurs nr 11, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Patrycja Żachowska / Titan 12 (KJ Global Świętochłowice) - 0 pkt. (58,53)
2. Agnieszka Luksa / Naomi (KJ Okoły) - 0 pkt. (58,86)
3. Julia Kapcia / Costello (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (62,05)
...
11. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (66,26)



Konkurs nr 15, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (51,34)
2. Roman Machnik / Husaria (JLKJ Udórz) - 0 pkt. (53,27)
3. Joanna Bzdok / Obora's Invitte (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (56,24)
...
9. Nadia Kancelista / Bongo (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (55,95)
13. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (60,52)



Konkurs nr 16, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Paweł Piątkowski / Exicon (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (48,49)
2. Katarzyna Kostarczyk / Fiona (KJ Facimiech) - 0 pkt. (48,84)
3. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (53,85)
...
16. Adam Kaźmierczak / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (60,75)



Konkurs nr 17, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Aleksandra Nowak / Golden Boy - Bubka (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (56,02)
2. Małgorzata Falewicz / Stresemann 8 (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 pkt. (56,67)
3. Zuzanna Kuc / Lulana van het Keizershof (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (56,71)
4. Adam Kaźmierczak / Hanke Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (62,30)
...
10. Adam Kaźmierczak / Camillo Song (LKJ przy SK Ochaby) - 27 pkt. (104,80)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.