www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BARDZO DOBRY START JEŹDŹCÓW W ZAKRZOWIE 18/03/2019


Bardzo dobry start zanotowali nasi zawodnicy w Regionalnych i Towarzyskich Zawodach Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły sie w miniony weekend w Zakrzowie.
Dwa wygrane konkursy na swoje konto zapisała Roxana Gajdzik, a jeden Aleksandra Ryt. Ta ostatnia jeszcze pięciokrotnie zajmowała lokaty w czołowej 'trójce'. Obok nich w gronie 'medalistów' znaleźli się Patrycja Kamińska oraz Wiesław Piecha (wszyscy JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój).


Wyniki:


Konkurs nr 3, kl. Mini LL (80 cm) - dokładności

1-24. Maja Wlodarska / Milan (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
Hanna Adamiec / Malibu (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.



Konkurs nr 4, kl. LL (90 cm) - dokładności

13-16. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
17-18. Maja Włodarska / Milan (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 7 pkt.
20. Hanna Adamiec / Malibu (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 24 pkt.



Konkurs nr 5, kl. L (100 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Julia Mundziakiewicz / Wesoła Grafka (niestowarzyszona) - 0 pkt. (51,30)
2. Wiesław Piecha / Claas (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (53,92)
3. Patrycja Kamińska / Lucky (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (54,97)

...
12. Patrycja Konieczny / Lordon (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (64,09)
13. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (64,61)
25. Wiesław Piecha / Basalino FS (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (61,21)




Konkurs nr 6, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (52,15)
2. Paulina Musiał / Leda Naja W (JKS Desant Mikołów) - 0 pkt. (54,33)
3. Karolina Jakubczyk / Hipnoza (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (57,26)
...
13. Wiesław Piecha / Claas (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (63,74)
17. Patrycja Konieczny / Lordon (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (68,04)
18. Wiesław Piecha / Basalino FS (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (70,16)




Konkurs nr 7, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Duża Runda)

1. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (30,08)
2. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (30,98)

3. Marcelina Spychała / Viva Espana (LKJ Moszna) - 0 + 0 pkt. (35,94)
...
22. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 22 pkt. 



Konkurs nr 8, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Marcelina Spychała / Viva Espana M (LKJ Moszna) - 0 pkt. (59,69)
2. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (61,26)
3. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (58,76)



Konkurs nr 9, kl. Mini LL (60 cm) - dokładności

1-8. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ prz SK Ochaby) - 0 pkt.
1-8. Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
9. Anna Rosińska / Claas (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt.




Konkurs nr 10, kl. Mini LL (70 cm) - dokładności (Nadzieje Jeździeckie)

1-15. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ prz SK Ochaby) - 0 pkt.
1-15. Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-15. Anna Rosińska / Claas (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.




Konkurs nr 11, kl. Minii LL (80 cm) - dokładności

29-30. Maja Włodarska / Milan (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 9 pkt.



Konkurs nr 12, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-7. Hanna Adamiec / Malibu (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
9-13. Maja Włodarska / Milan (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.



Konkurs nr 13, kl. L (100 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Anna Bizoń-Zalewska / Caprice de Campagne (LKJ Ostroga Opole) - 0 pkt. (50,70)
2. Zofia Bugla / Every Time (niestowarzyszona) - 0 pkt. (51,75)
3. Julia Majer / Waness (LKJ Moszna) - 0 pkt. (55,01)
...
13. Wiesław Piecha / Basalino FS (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (63,07)
18. Hanna Adamiec / Malibu (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (57,39)
Patrycja Kamińska / Lucky (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.




Konkurs nr 14, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (52,43)
2. Michaela Karpisz / Briance (KJ Trachy Gliwice) - 0 pkt. (55,73)
3. Beata Majer / Heart Lightning (KJ Global Świętochłowice) - 0 pkt. (56,86)
4. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (60,44)
...
8. Patrycja Kamińska / Lordon (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (64,17)
12. Patrycja Kamińska / Lucky (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (62,53)
17. Wiesław Piecha / Basalino FS (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 17 pkt. (79,47)




Konkurs nr 15, kl. N (120 cm) - zwykły (Duża Runda)

1. Marcelina Spychała / Viva Espana M (LKJ Moszna) - 0 pkt. (66,38)
2. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (56,93)
3. Beata Majer / Heart Lightning (KJ Global Świętochłowice) - 4 pkt. (60,30)
...
8. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (64,61)
11. Patrycja Konieczny / Lordon (LKJ przy SK Ochaby) - 20 pkt. (74,56)




Konkurs nr 16, kl. N1 (125 cm) - dwufazowy

1. Marcelina Spychała / Viva Espana M (LKJ Moszna) - 0 + 0 pkt. (33,35)
2. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (32,36)
3. Marcelina Grobelny / Syriusz M (LKJ Moszna) - 8 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności