www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZEŚĆ ZWYCIĘSTW JEŹDŹCÓW W ŻYWCU 27/03/2019


Bardzo dobry start zanotowali nasi jeźdźcy w Regionalnych i Towarzyskich Zawodach Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w miniony weekend w Żywcu.
Dwa wygrane konkursy na swoje konto zapisał Dawid Janota, a po jednym: Agata Arendt, Wioletta Karpińska, Milena Wiśniewska oraz Zofia Iveljić (wszyscy LKJ przy SK Ochaby).


Wyniki:


Konkurs nr 2, kl. Mini LL (70 cm) - zwykły (Towarzyski)

1. Ewa Łukasik / Casino Royal (niestowarzyszona) - 0 pkt. (41,24)
2. Maja Pluta / Brawanda (niestowarzyszona) - 0 pkt. (43,25)
3. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (43,74)
...
10. Collen Moore / Eter (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (44,40)
11. Zofia Iveljić / Don Carlos (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (49,21)



Konkurs nr 3A, kl. LL (90 cm) - zwykły (Towarzyski)

1. Amelia Suwala / Liberator (niestowarzyszona) - 0 pkt. (51,91)
2. Milena Wiśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (54,23)
3. Zofia Iveljić / Don Carlos (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (57,94)
4. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,89)
...
7. Collen Moore / Eter (LKJ przy SK Ochaby) - 24 pkt. (83,34)



Konkurs nr 3B, kl. LL (90 cm) - zwykły (Towarzyski)

1. Katarzyna Kuśnierz / Jigo (niestowarzyszona) - 0 pkt. (52,28)
2. Alicja Jóźwiak / Werter (niestowarzyszona) - 0 pkt. (53,26)
3. Amelia Kula / Normandia (KJ Vena Rogoźnik) - 0 pkt. (53,32)
4. Wioletta Karpińska / Flinstone Utopia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (59,00)
5. Dawid Janota / Chacorneto (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (61,53)
6. Milena Wiśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (49,81)

...
8. Agata Arendt / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (61,56)
9. Wacław Wiesner (LKJ przy SK Ochaby) - 6 pkt. (63,83)



Konkurs nr 4, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Katarzyna Kuśnierz / Jigo (niestowarzyszona) - 0 pkt. (57,26)
2. Agnieszka Ciurzyńska / Buschido (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 pkt. (59,43)
3. Kaja Pietraszko / Quiroga (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (59,99)
...
7. Dawid Janota / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (63,07)
8. Wioletta Karpińska / Flinstone Utopia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (64,77)
10. Milena Wiśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (57,68)
13. Marcin Olszowski / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (63,36)




Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Michaela Karpisz / Briance (KJK Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (56,12)
2. Mariam Pervez / Cassinia (STJ Mustang Jaworzno) - 0 pkt. (56,38)
3. Klaudia Fiołek / Gold Marke (niestowarzyszona) - 0 pkt. (58,51)
...
8. Monika Duda / Embassy Bassy (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (63,19)
9. Dawid Janota / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (64,06)
11. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (64,60)
12. Marcin Olszowski / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (66,51)
14. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (68,93)
15. Agata Arendt / TBI Düsseldorf (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (78,93)
Dawid Janota / Grasshopper (LKJ przy SK Ochaby) - elim.




Konkurs nr 6, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Dawid Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (52,84)
2. Anna Pęciak / Leadanaja II W (KJ Hipodrom Five Oaks Miedźna) - 0 pkt. (53,56)
3. Michaela Karpisz / Briance (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (58,59)
...
5. Monika Duda / Embassy Bassy (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (64,57)



Konkurs nr 7, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Krzysztof Widzyk / Kenzo (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (56,01)
2. Kaja Langer / Oriana (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (59,99)
3. Agata Arendt / TBI Düsseldorf (LKJ przy SK Ochaby) - 12 pkt. (58,24)



Konkurs nr 10, kl. Mini LL (70 cm) - zwykły (Towarzyski)

1. Zuzanna Kamińska / Hipis (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (44,05)
2. Marta Kawa / Grappa (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (46,27)
3. Maja Pluta / Brawada (niestowarzyszona) - 0 pkt. (46,49)
...
5. Zofia Iveljić / Don Carlos (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (50,39)
6. Collen Moore / Eter (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (52,36)



Konkurs nr 11A, kl. LL (90 cm) - zwykły (Towarzyski)

1. Zofia Iveljić / Don Carlos (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (49,94)
2. Alicja Jóźwiak / Werter (niestowarzyszona) - 5 pkt. (60,83)
3. Collen Moore / Eter (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (53,24)



Konkurs nr 11B, kl. LL (90 cm) - zwykły (Towarzyski)

1. Milena Wiśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (45,02)
2. Amelia Kula / Normandia (KJ Vena Rogoźnik) - 0 pkt. (51,54)
3. Kaja Pietraszko / Quiroga (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (54,45)
...
6. Dawid Janota / Chacorneto (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (56,81)
7. Agata Arendt / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (57,26)



Konkurs nr 12, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Wioletta Karpińska / Flinstone Utopia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (51,93)
2. Anna Kulawik / Niwar (ASK Świerklaniec) - 0 pkt. (58,07)
3. Marcin Olszowski / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (58,32)
...
7. Dawid Janota / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (63,40)
12. Milena Wiśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 16 pkt. (51,27)




Konkurs nr 13, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Barbara Chlipała / Caryca (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (54,91)
2. Marcin Olszowski / Orion (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (60,81)
3. Dawid Janota / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (61,45)
4. Agata Arendt / TBI Düsseldorf (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (53,20)
...
7. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (58,13)
8. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (60,77)
11. Wioletta Karpińska / Flinstone Utopia (LKJ przy SK Ochaby) - 9 pkt. (80,34)
12. Dawid Janota / Grasshopper (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (74,26)
13. Patrycja Kamińska / Lacky (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (53,06)




Konkurs nr 14, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Dawid Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (55,77)
2. Barbara Chlipała / Caryca (KJK Romico Żywiec) - 4 pkt. (58,15)
3. Anna Pęciak / Leadanaja II W (KJ Hipodrom Five Oaks Miedźna) - 4 pkt. (59,44)



Konkurs nr 15, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Agata Arendt / TBI Düsseldorf (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (54,15)
2. Krzysztof Widzyk / Kenzo (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (55,63)
3. Michaela Karpisz / Briance (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (59,13)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności