www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







AMAZONKI NA PODIUM W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM 08/07/2019


W dniach 5-7 lipca w Głogowie Małopolskim odbyły się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W imprezie nieźle zaprezentowała się Aleksandra Ryt (JKS Equi Verso Jastrzębie), która zajęła trzecie miejsce w konkursie dwufazowym Małej Rundy.

Na 'podium' stanęła także jej koleżanka klubowa Marlena Rogosz - trzecia w sobotnim konkursie regionalnym klasy L.


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. N (120 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Marta Wypiór / Gina Royality (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (52,23)
2. Dominik Słodczyk / C_Bella (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (53,38)
3. Magda Kamińska / Dreamy M (KJ Avanti Opole) - 0 pkt. (54,90
...
5. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (56,17)
6. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (57,91)




Konkurs nr 2, kl. C (130 cm) - zwykły (Średnia Runda)

1. Marta Wypiór / Gina Royality (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (54,29)
2. Jarosław Koziarowski / Chenet (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (55,37)
3. Marta Pietrusińska / Cząber Master Film (SKF KS Masters Film Wilcza Góra) - 0 pkt. (57,33)
...
10. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (64,42)
27. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (67,27)




Konkurs nr 4, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Mała Runda)

1. Marta Wypiór / Gina Royality (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 + 0 pkt. (27,03)
2. Damian Ostręga / Vitamine DW Z (KJ Jan Kosicki) - 0 + 0 pkt. (28,57)
3. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (30,15)
...
24. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (30,84)



Konkurs nr 5, kl. C (130 cm) - dwufazowy (Średnia Runda)

1. Grzegorz Nowak / Olimpia (FKJK Zatoka Brzesko) - 0 + 0 pkt. (30,56)
2. Mateusz Tyszko / Forest (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (31,12)
3. Mateusz Tyszko / Lyjaneiro (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (31,84)
...
6. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (36,66)
18. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (52,89)



Konkurs nr 8, kl. C (130 cm) - zwykły z rozgrywką (Finał Średniej Rundy)

1. Grzegorz Nowak / Olimpia (FKJK Zatoka Brzesko) - 0 + 0 pkt. (41,90)
2. Magda Kamińska / Dreamy M (KJ Avanti Opole) - 0 + 0 pkt. (42,79)
3. Joanna Tłuszcz / Figaro (KJ Stow. Manor House Dziedzictwo) - 0 + 0 pkt. (43,02)
...
12. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (47,21)
Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - rezyg.




Zawody Regionalne


Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Elżbieta Jodłowska / Nashville (KJ Facimiech) - 0 pkt. (46,21)
2. Julia Koźbiał / Calmira (KJ Facimiech) - 0 pkt. (48,87)
3. Masza Galocz (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (51,58)
...
5. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (53,60)
29. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,25)



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Dominik Słodczyk / Rowito (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (52,24)
2. Aleksandra Zając / Clintero (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (55,62
3. Marta Wypiór / Albartros (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (55,91)
...
65. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 17 pkt. (96,66)



Konkurs nr 7, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Julia Koźbiał / Calmira (KJ Facimiech) - 0 pkt. (46,48)
2. Elżbieta Jodłowska / Nashville (KJ Facimiech) - 0 pkt. (47,74)
3. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (51,21)
...
16. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (60,89)



Konkurs nr 8, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Katarzyna Łopatka / Romania (KJ Facimiech) - 0 pkt. (49,41)
2. Maciej Handzlik / Pigment (niestowarzyszony) - 0 pkt. (54,17)
3. Franciszka Trzcińska / Roperspiere (KJK Elizar Jejkowice) - 0 pkt. (54,39)
...
27. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (67,69)
Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.



Konkurs nr 13, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Małgorzata Jaworska / Atos (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (55,16)
2. Maciej Stopa / De Niro (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (60,75)
3. Maciej Handzlik / Lucilla (niestowarzyszony) - 0 pkt. (62,59)
...
8. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (68,91)
Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.