www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEZŁY START JEŹDŹCÓW W ŻYWCU 22/07/2019


W dniach 19-21 lipca w Żywcu odbyły się Regionalne i Towarzyskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W gronie zwycięzców znalazła się Magdalena Meller (LKJ przy SK Ochaby), która triumfowała w piątkowym konkursie klasy LL z trafieniem normy czasu.


Wyniki:
..

Zawody Regionalne

.
Konkurs nr 3B, kl. LL (90 cm) - z trafieniem w normę czasu (75,00)

1. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (+0,20)
2. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (+0,86)
3. Julia Radwańska / Watra (niestowarzyszona) - 0 pkt. (-3,45)
...
5. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (-15,20)
6. Emilia Zajdel / Fidel (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (-16,55)
8. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 2 pkt. (+23,13)
9. Katarzyna Zawalska-Furtak /. Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 3 pkt. (+ 0,01)
10. Emila Zajdel / Fidel (KJK Solka Międzyrzecze) - 3 pkt. (+11.10)
Amelia Lodek / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.

Dawid Jaonta / Casall'S Boy (LKJ przy SK Ochaby) - elim.



Konkurs nr 4, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Julia Koźbiał / Calmira (KJ Facimiech) - 0 pkt. (51,76)
2. Klaudia Fiołek / Gold Marke (niestowarzyszona) - 0 pkt. (53,01)
3. Maciej Handzlik / Lucilla (niestowarzyszony) - 0 pktl. (53,27)
...
19. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (62,41)



Konkurs nr 5, kl. P/P1 (110/115 cm) - dwufazowy

1. Katarzyna Łopatka / Romania (KJ Facimiech) - 0 + 4 pkt. (36,41)
2. Katarzyna Łopatka / Cary (KJ Facimiech) - 0 + 4 pkt. (38,88)
3. Malwina Marekwia / Holandia (niestowarzyszona) - 0 pkt. + elim.
...
4-6. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt.



Konkurs nr 6, kl. N (120 cm) - dwufazowy

1. Kaja Langer / Oriana (KJK Romico Żywiec) - 0 + 0 pkt. (36,20)
2. Elżbieta Jodłowska / Julien (KJ Facimiech) - 0 + 0 pkt. (38,25)
3. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 13 pkt. (45,23)



Konkurs nr 10B, kl. LL (90 cm) - z trafieniem w normę czasu (72,00)

1. Jacek Tura / Sesja (LKJ Solec Bieruń) - 0 pkt. (-0,63)
2. Jarosław Grycz / Dobroszka (KJK Elizar Jejkowice) - 0 pkt. (-3,74)
3. Jarosław Grycz / Dobroszka (KJK Elizar Jejkowice) - 0 pkt. (-5,91)
...
6. Emila Zajdel / Fidel (KJK Solka Międzyrzecze) - 3 pkt. (+4.59)
7. Katarzyna Zawalska-Furtak /. Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 3 pkt. (+ 5,17)
Amelia Lodek / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 11, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Ewa Łukasik / Casino Royal (niestowarzyszona) - 0 pkt. (60,35)
2. Elżbieta Jodłowska / Kalister (KJ Facimiech) - 0 pkt. (63,66)
3. Dominika Szotek / Oskar Blue (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (63,77)
...
6. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (74,32)
8. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (69,11)




Konkurs nr 12, kl. L (100 cm) - egzaminacyjny

1-2. Kaja Czubała / Sirocco (niestowarzyszona) - 2,5 pkt.
1-2. Julia Koźbiał / Calmira 7 (KJ Facimiech) - 2,5 pkt.
...
5. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 3,5 pkt.
17-19. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 6,5 pkt.

20. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 8,5 pkt.
22. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 11,0 pkt.




Konkurs nr 13, kl. P (110 cm) - zwykly

1. Emilia Frankowska / Plejada (LKJ Solec Bieruń) - 0 pkt. (60,51)
2. Maciej Handzlik / Pigment (niestowarzyszony) - 0 pkt. (68,74)
3. Elżbieta Jodłowska / Nashville (KJ Facimiech) - 4 pkt. (57,87)
...
11. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 10 pkt. (82,94)



Konkurs nr 18B, kl. LL (90 cm) - z trafieniem w normę czasu (67,00)

1. Marta Duraj / Hanter (niestowarzyszona) - 0 pkt. (-1,67)
2. Aleksandra Solarz-Czakon (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (+3.13)
3. Julia Radwańska / Watra (niestowarzyszona) - 1 pkt. (-1,77)
...
Emila Zajdel / Fidel (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 19. kl. L (100 cm) - dwufazowy

1. Patryk Mike / Tiore (KJ Global Świętochłowice) - 0 + 0 pkt. (23,88)
2. Maciej Handzlik / Lucilla (niestowarzyszony) - 0 + 0 pkt. (28,97)
3. Dominik Szotek / Oskar Blue (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 + 0 pkt. (32,38)
...
5. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (41,58)
11. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 4 pkt. (33,25)

13. Aleksandra Solarz-Czakon (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (58,47)



Konkurs nr 20, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Patryk Mike / Tiore (KJ Global Świętochłowice) - 0 + 0 pkt. (23,47)
2. Elżbieta Jodłowska / Nashville (KJ Facimiech) - 0 + 0 pkt. (26,47)
3. Klaudia Fiołek / Gold Marke (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (31,15)
...
5-6. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.



Konkurs nr 21, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Joanna Gardulska / Ashanti Solier (KJ Facimiech) - 0 pkt. (57,42)
2. Katarzyna Łopatka / Romania (KJ Facimiech) - 0 pkt. (64,12)
3. Katarzyna Łopatka / Cary (KJ Facimiech) - 4 pkt. (63,69)
4. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 12 pkt. (61,46)




Zawody Towarzyskie


Konkurs nr 1, kl. LL (60 cm) - z trafieniem w normę czasu (81,0)  

1. Maja Fajfur / Wild Boy (niestowarzyszona) - 0 pkt. (-16,19)
2. Wiktoria Binek / Czako (KJKS Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (-18,64)
3. Wiktoria Binek / Czako (KJKS Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (-23,62)




Konkurs nr 2, kl. LL (80 cm) - z trafieniem w normę czasu (74,0)  

1. Ivan Revutskyi / Wiwax (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 pkt. (-0,29)
2. Anna Miazga / Sorinna (KJ Facimiech) - 0 pkt. (-2,25)
3. Aleksandra Łęcka / Bekas (niestowarzyszona) - 0 pkt. (+3,35)
...
12. Emilia Maciąg / Wanessa (KJKS Solka Międzyrzecze) - 3 pkt. (-8,51)



Konkurs nr 3A, kl. LL (90 cm) - z trafieniem w normę czasu (75,00)

1. Amelia Migała / Pirat (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (-0.32)
2. Amelia Migała / Pirat (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (-0,72)
3. Leszek Szotek / Coffee 23 (niestowarzyszony) - 0 pkt. (-5,24)
...
10. Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 7 pkt. (+18,28)
Oliwia Kantor / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 8, kl. LL (60 cm) - z trafieniem w normę czasu (66,0)  

1. Kinga Górny / Mors (niestowarzyszona) - 0 pkt. (1,44)
2. Paulina Poniewierska / Betina (KJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (+3,07)
3. Maja Fajfur / Wild Boy (niestowarzyszona) - 0 plt. (-3,70)
...
6. Amelia Lodek / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 2 pkt. (-0,93)



Konkurs nr 9, kl. LL (80 cm) - z trafieniem w normę czasu (68,0)  

1. Daria Kania / Pirat (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (-0,23)
2. Anna Miazga / Sorinna (KJ Facimiech) - 0 pkt. (-1,45)
3. Anna Nowak / Don Guffi (KJ Facimiech) - 0 pkt. (-4,59)
...
6. Wiktoria Binek / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 3 pkt. (-10,91)
Emilia Maciąg / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 10A, kl. LL (90 cm) - z trafieniem w normę czasu (72,00)

1. Daria Kania / Pirat (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (-1,17)
2. Leszek Szotek / Coffee 23 (niestowarzyszony) - 0 pkt. (-1,19)
3. Anna Miazga / Sorinna (KJ Facimiech) - 0 pkt. (-2,74)
...
8. Oliwia Kantor / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (-12,80)
Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 16, kl. LL (60 cm) - z trafieniem w normę czasu (66,0)  

1. Mateusz Ogiegło / Karmen (niestowarzyszony) - 0 pkt. (-1,17)
2. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (-1,78)
3. Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (-4,45)

...
6. Amelia Lodek / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (-13,01)
7. Martyna Grobelny / Frida (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (-14,63)
9. Amelia Lodek  / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (+ 0,53)



Konkurs nr 17, kl. LL (80 cm) - z trafieniem w normę czasu (66,0)  

1. Marta Kawa / Grappa (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (-0,19)
2. Kinga Górny / Mors (niestowarzyszona) - 0 pkt. (+ 2,09)
3. Amelia Migała / Pirat (JKS Kasztanka Żywiec) - 0 pkt. (-2,86)
4. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (-4,43)
...
8. Wiktoria Binek / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (+2,09)
11. Emilia Maciąg / Wanessa (KJKS Solka Międzyrzecze) - 2 pkt. (-3,18)
15. Emilia Zajdel / Fidel (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt. (+12,12)





Konkurs nr 18A, kl. LL (90 cm) - z trafieniem w normę czasu (72,00)

1. Martyna Czapla / Romania (KJ Facimiech) - 0 pkt. (-1,34)
2. Aleksandra Łęcka / Burhak (niestowarzyszona) - 0 pkt. (-1,65)
3. Robert Morawski / Iwan (niestowarzyszony) - 0 pkt. (-2,71)
...
5. Oliwia Kantor / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (-8,24)
14. Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 6 pkt. (-0,75)







Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.