www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZAWODY JEŹDZIECKIE W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM 30/07/2019


W dniach 26-28 lipca w Głogowie Małopolskim odbyły się Ogólnopolskie B* i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody
W gronie uczestników rywalizacji znaleźli się m.in. reprezentanci LKJ przy SK Ochaby oraz KJK Solka Międzyrzecze.


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. P1 (115 cm) - z oceną stylu konia (konie 5-letnie)

1. Joanna Pomianowska / Jaction Breaker RV (KS Jumping Team Wiercany) - 8,6 pkt.
2-3. Paulina Rudzka / Cantucchini (KJ Stangret Kielce) - 8,5 pkt. 
2-3. Michał Tyszko / Cascadeuce (TKJ Garbówek) - 8,5 pkt. 
...
8. Adam Kaźmierczak / Con'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 5,5 pkt.



Konkurs nr 3, kl. N (120 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Magda Kamińska / Dreamy M (KJ Avanti Opole) - 0 pkt. (52,81)
2. Damian Ostręga / Charivari Febro Z (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 0 pkt. (53,20)
3. Juraj Koprivňák / Bukefal (Słowacja) - 0 pkt. (55,35)
...
38. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (70,50)
41. Adam Kaźmierczak / Hankee Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 6 pkt. (85,83)




Konkurs nr 6, kl. L (100 cm) - z oceną stylu konia (konie 4-letnie)

1. Mateusz Tyszko / Sellino (TKJ Garbówek) - 8,2 pkt.
2. Natalia Koziarowska / Kleopatra Progres (WLKS Krakus Swoszowice) - 8,0 pkt. 
3. Damian Ostręga / Dordrecht H VDL Z (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 7,8 pkt. 
...
5-6. Aleksandra Solarz-Czakon / Herb (KJK Solka Międzyrzecze) - 7,1 pkt.
7. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 6,8 pkt.




Konkurs nr 7, kl. P1 (115 cm) - z oceną stylu konia (konie 5-letnie)

1. Joanna Pomianowska / Jaction Breaker RV (KS Jumping Team Wiercany) - 8,5 pkt.
2. Paulina Rudzka / Cantucchini (KJ Stangret Kielce) - 8,1 pkt. 
3-4. Adam Kaźmierczak / Con'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 7,6 pkt.
3-4. Michał Tyszko / Cascadeuce (TKJ Garbówek) - 7,6 pkt. 



Konkurs nr 9, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Mała Runda)

1. Dominik Słodczyk / Rossa (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (24,95)
2. Emilia Szojda / Campino Burme (KJ Profit Orzesze) - 0 + 0 pkt. (26,36)
3. Łukasz Kut / Kolibra (UKJ Lalin) - 0 + 0 pkt. (27,03)
...
17. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 4 pkt. (27,60)



Konkurs nr 10, kl. C (130 cm) - dwufazowy (Średnia Runda)

1. Damian Ostręga / Dordrecht H VDL Z (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 0 + 0 pkt. (29,99)
2. Dominik Słodczyk / Drako (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (30,97)
3. Jarosław Koziarowski / Chenet (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (31,67)
...
13. Adam Kaźmierczak / Hankee Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 1 pkt. (41,57)



Konkurs nr 12, kl. L (100 cm) - z oceną stylu konia (konie 4-letnie)

1. Mateusz Tyszko / Sellino (TKJ Garbówek) - 16,0 pkt. (8,2 + 7,8)
2. Mateusz Tyszko / Veni Vidi Vici (TKJ Garbówek) - 15,2 pkt. (7,6 + 7,6)
3. Damian Ostręga / Dordrecht H VDL Z (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 15,0 pkt. (7,8 + 7,2)
...
5. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 13,5 pkt. (6,8 + 6,7)
6. Aleksandra Solarz-Czakon / Herb (KJK Solka Międzyrzecze) - 13,5 pkt. (7,1 + 6,4)




Konkurs nr 13, kl. P1 (115 cm) - z oceną stylu konia (konie 5-letnie)

1. Joanna Pomianowska / Jaction Breaker RV (KS Jumping Team Wiercany) - 25,9 (17,1 + 8,8)
2. Paulina Rudzka / Cantucchini (KJ Stangret Kielce) - 25,1 (16,6 + 8,5)
3. Michał Tyszko / Sasilio (TKJ Garbówek) - 24,1 pkt. (15,9 + 8,2)
...
5. Adam Kaźmierczak / Con'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 19,6 pkt. (13,1 + 6,5)



Konkurs nr 14, kl. N (120 cm) - zwykły (Finał Małej Rundy)

1. Dominik Słodczyk / Rossa (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (64,42)
2. Paweł Kaliciński / Willie (WKJ Warszawa) - 0 pkt. (64,51)
3. Emilia Szojda / Campino Burme (KJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (65,18)
...
34. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (75,54)



Konkurs nr 16, kl. C (130 cm) - zwykły z rozgrywką (Finał Średniej Rundy)

1. Magda Kamińska / Dreamy M (KJ Avanti Opole) - 0 + 0 pkt. (37,88)
2. Jarosław Koziarowski / Chenet (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (38,98)
3. Paweł Kaliciński / Guus Van't Katenbos (WKJ Warszawa) - 0 + 0 pkt. (40,26)
...
11. Adam Kaźmierczak / Hankee Doodle (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (76,46)




Zawody Regionalne


Konkurs nr 1, kl. LL (60 cm) - dokładności

1-11. Adam Kaźmierczak / King of Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
12-13. Sylwia Synowiec / Bamako Paboma (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt.
19. Adam Kaźmierczak / King of Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 9 pkt.



Konkurs nr 2, kl. LL (80 cm) - dokładności

1-32. Natalia Janota / Kaiser Progress (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-32. Natalia Janota / Kaiser Progress (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.

1-32. Sylwia Synowiec / Bamako Paboma (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.



Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Hanna Matusiak / La Costa (OKJ Pod Dębami Inwałd) - 0 pkt. (59,05)
...
25. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (74,32)



Konkurs nr 6, kl. LL (80 cm) - dokładności

1-20. Natalia Janota / Kaiser Progress (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-20. Natalia Janota / Kaiser Progress (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
23-25. Adam Kaźmierczak / King of Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt.

26-38. Sylwia Synowiec / Bamako Paboma (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.
40-41. Adam Kaźmierczak / King of Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt.



Konkurs nr 7, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Zuzanna Kuc / Lulana van Het Heizershof (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (58,10)
...
13. Sylwia Synowiec / Bamako Paboma (KJK Solka Międzyrzecze) - 2 pkt. (84,82)



Konkurs nr 8, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Hanna Matusiak / La Costa (OKJ Pod Dębami Inwałd) - 0 pkt. (55,27)
...
47. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (75,56)



Konkurs nr 11, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Karolína Hurtuková / Victor (Słowacja) - 0 pkt. (66,36)
...
14. Natalia Janota / Kaiser Progress (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (75,56)
23. Sylwia Synowiec / Bamako Paboma (KJK Solka Międzyrzecze) - 15 pkt. (107,49)



Konkurs nr 12, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Hanna Matusiak / La Costa (OKJ Pod Dębami Inwałd) - 0 pkt. (61,57)
...
30. Sonia Gaj / Cassal V (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (85,75)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.