www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JEŹDŹCY RYWALIZOWALI W PTAKOWICACH 04/08/2019


W dniach 2-4 sierpnia w Ptakowicach odbyły się Ogólnpolskie ** i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
Z grona naszych zawodników na 'wirtualnym' podium stanęła jedynie Roxana Gajdzik (JKS Equi Verso Jastrzębie), która zajęła trzecie miejsce w sobotnim konkursie regionalnym, klasy P (wysokość przeszkód do 110 cm).


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. N (120 cm) - zwykły (Brązowa Runda)

1. Emilia Zawadzka / Escalona (KJ Golden Dream Głowno) - 0 pkt. (56,19)
2. Dominik Słodczyk / Rosa (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (59,00)
3. Andrei Shalohin / Illouchin NH (FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny) - 0 pkt. (59,95)
...
5. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,60)
13. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt (68,29)
21. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (63,11)

33. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (74,17)



Konkurs nr 2, kl. C (130 cm) - dwufazowy (Srebrna Runda)

1. Jarosław Skrzyczyński / Quick Step (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 + 0 pkt. (31,70)
2. Magda Kamińska / Freamy M (KJ Avanti Opole) - 0 + 0 pkt. (31,96)
3. Michał Tyszko / Bigueen (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (33,34)
...
22. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (50,75)



Konkurs nr 4, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Brązowa Runda)

1. Dominik Słodczyk / Rossa (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (29,45)
2. Emilia Szojda / Campino Burme (SKJ Profit Orzesze) - 0 + 0 pkt. (31,32)
3. Michał Tyszko / Treasure Quieen Z (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (31,40)
...
27. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (56,90)
41. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 21 pkt. (86,98)
42. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 23 pkt. (83,68)




Konkurs nr 5, kl. C (130 cm) - zwykły

1. Magda Kamińska / Dreamy M (KJ Avanti Opole) - 0 pkt. (66,16)
2. Jarosław Skrzyczyński / Quick Step (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 pkt. (69,02)
3. Tomasz Kumorek / Gostera (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (71,24)
...
31. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (79,87)



Konkurs nr 7, kl. N-1 (125 cm) - dwufazowy (Finał Rundy Brązowej)

1. Magda Kamińska / Wodka-Polska (KJ Avanti Opole) - 0 + 0 pkt. (31,26)
2. Dominik Słodczyk / Rosa (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (32,49)
3. Olga Sorokina / Bolgheri ZK (FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny) - 0 + 0 pkt. (33,56)
...
17. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (33,66)
33. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (48,80)





Zawody Regionalne


Konkurs nr 4, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Maciej Stopa / De Niro (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (49,81)
2. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (49,88)
3. Patryk Mike / Tiore (KJ Global Świętochłowice) - 0 pkt. (50,74)
4. Anna Nowak / Nefra (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (52,24)
...
22. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (68,02)
28. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (51,03)
29. Wiktoria Skorupa / Cokablanca (JKS Equi Verso Jastrzębie)- 4 pkt. (52,69)

38. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (73,13)
42. Paulina Orlicka / Horyłka (LKJ przy SK Ochaby) - 6 pkt. (80,38)




Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (59,02)
2. Oliwia Kosmol / Aperitiff (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (61,17)
3. Maciej Stopa / De Niro (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (61,18)
4. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (62,11)
5. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (62,23)

...
21. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (81,45)
22. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (81,50)
32. Anna Nowak / Nefra (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (63,36)
42. Wiktoria Skorupa / Cokablanca (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (64,62)

49. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 10 pkt. (83,36)
Agrypina Walaszek / Polonia (LKJ przy SK Ochaby) - elim.




Konkurs nr 6, kl. N (120 cm) - dwufazowy

1. Dominik Słodczyk / Sztorm (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (33,97)
2. Oliwia Kosmol / Aperitif (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (34,31)
3. Lena Gruca / Concord F (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (35,56)
...
7. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 1 pkt. (50,22)
18. Agrypina Walaszek / Polonia (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (58,09)



Konkurs nr 7, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Emilia Wiśniewska / Emet (niestowarzyszona) - 0 pkt. (47,86)
2. Inez Hordyczko / Jigo (niestowaszyszona) - 0 pkt. (49,47)
3. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (50,40)
...
5. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (54,05)
6. Aleksandra Ryt / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (55,81)

9. Magdalena Meller / Chalanda (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (61,53)
14. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (65,06)

25. Wiktoria Skorupa / Cokablanca (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (55,84)
32. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (69,10)




Konkurs nr 8, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Andrei Shalohin / Illouchin NH (FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny) - 0 pkt. (54,97)
2. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (55,28)
3. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (55,74)
...
12. Aleksandra Ryt / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (65,15)
16. Magdalena Meller / Chalanda (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (68,96)
30. Agrypina Walaszek / Polonia (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (65,17)

32. Wiktoria Skorupa / Polonia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (66,30)
38. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (75,19)
47. Aleksandra Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (72,94)




Konkurs nr 9, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Natalia Kot / Awantaż (niestowarzyszona) - 0 pkt. (67,28)
2. Olga Tomanek / Turbud IQ (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (67,65)
3. Natalia Kot / Salamon Don Darco (niestowarzyszona) - 0 pkt. (67,95)
...
21. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 6 pkt. (86,64)
32. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 15 pkt. (88,30)



Konkurs nr 10, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Inez Hordyczko / Jigo (niestowarzyszona) - 0 pkt. (45,71)
2. Julia Kramarz / Ritus (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (49,77)
3. Anna Prażuch / Nequima (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (49,90)
...
5. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (53,11)
7. Wacław Wiesner / Lucardia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (56,04)

12. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (54,54)
25. Aleksandra Ryt / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 23 pkt. (101,21)




Konkurs nr 11, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Emilia Wiśniewska / Emet (niestowarzyszona) - 0 pkt. (55,23)
2. Paulina Biskup / Sisi Sza (SKJ Szary Michałowice) - 0 pkt. (56,74)
3. Dominik Słodczyk / Bajadera (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (56,86)
4. Wiktoria Skorupa / Cokablanca (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (59,42)
...
12. Aleksandr Ryt / Saragoss (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (70,06)
14. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (59,24)




Konkurs nr 12, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Izabella Kisielowska / Fokus (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (67,26)
2. Patrycja Ksiądz / Heidi (niestowarzyszona) - 0 pkt. (67,90)
3. Jakub Klekot / Robin Hood-LS (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (68,05)
...
5. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (70,03)
11. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (78,64)
12. Agrypina Walaszek / Polonia (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (78,80)






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.