www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZY ZWYCIĘSTWA AMAZONEK W ŻYWCU 13/08/2019


Trzy zwycięstwa odniosły nasze amazonki w Regionalnych i Towarzyskich Zawodach Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w miniony weekend w Żywcu.
W zawodach regionalnych po jednym konkursie wygrały Aleksandra Ryt i Marlena Rogosz z JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój, a w zawodach towarzyskich z triumfu cieszyła się Anna Laszczak (SK przy LKJ Ochaby).


Wyniki:


Zawody regionalne


Konkurs nr 3B, kl. LL (90 cm) - dwufazowy

1. Aleksandra Ryt / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (32,56)
2. Magdalena Wojda / Milagross (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 + 0 pkt. (33,53)
3. Monika Bugla / Laur (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 + 0 pkt. (37,52)



Konkurs nr 4, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Monika Piech / Sepia (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 pkt. (52,34)
2. Maciej Handzlik / Lucilla (niestowarzyszona) - 0 pkt. (56,02)
3. Klaudia Bażan / Lusi (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 pkt. (59,79)
...
5. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (61,58)
6. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,78)
8. Aleksandra Ryt / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (67,78)




Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - o wzrastającym stopniu trudności

1. Agnieszka Ciurzyńska / Brendi S (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 65 pkt. (53,90)
2. Weronika Sobczyk / Dunka (LKJ Deresz Siemianowice) - 65 pkt. (55,64)
3. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 65 pkt. (56,25)
...
7. Magdalena Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 61 pkt. (59,10)



Konkurs nr 10B, kl. LL (90 cm) - dwufazowy

1. Magdalena Wojda / Milagross (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 + 0 pkt. (24,51)
2. Monika Bugla / Laur (PKKJ Plessówka Pszczyna) - 0 + 0 pkt. (25,08)
3. Magdalena Potysz / Kostek (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 pkt. + elim.
4. Paulina Matuszczyk / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (60,75)



Konkurs nr 11, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Sylwia Papkała / Heroina (niestowarzyszona) - 0 pkt. (60,46)
2. Monika Bugla / Laur (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 pkt. (61,45)
3. Emilia Krzemińska / Husaria (KJ Czarny Dunajec) - 0 pkt. (62,21)
4. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (64,39)
...
10. Patrycja Pieńkos / S-Rubin (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (68,06)
13. Paulina Matuszczyk / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 7 pkt. (84,86)




Konkurs nr 13, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (66,15)
2. Jarosław Grycz / Dobrosza (KJK Elizar Jejkowice) - 0 pkt. (70,39)
3. Kamil Puliński / Cornet MW (KJ Lider Radzionków) - 0 pkt. (71,18)
4. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (77,18)
...
6. Patrycja Pieńkos / S-Rubin (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (66,82)



Konkurs nr 14, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Zbigniew Kostrzewski / California Hippica (KS SK Krzywopłoty) - 0 pkt. (60,49)
2. Zbigniew Kostrzewski / Kossak Hippica (KS SK Krzywopłoty - 0 pkt. (61,26)
3. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (62,95)
...
5. Dorota Lenik / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (75,00)



Konkurs nr 15, kl. N1 (125 cm) - dwufazowy

1. Zbigniew Kostrzewski / Kossak Hippica (KS SK Krzywopłoty) - 0 + 0 pkt. (25,99)
2. Agata Borowczak / Gemini 2 (KJ Zbrosławice) - 4 pkt. (41,53)
3. Zbigniew Kostrzewski / Cathaleya Hippica (KS SK Krzywopłoty) -  4 pkt. (40,37)
4. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (42,99)




Zawody towarzyskie


Konkurs nr 1, kl. LL (60 cm) - z trafieniem w normę czasu (72,0)

1. Nadia Dudzic / Pinokio (niestowarzyszona) - 0 pkt. (+ 0,16)
2. Nadia Dudzic / Pinokio (niestowarzyszona) - 0 pkt. (- 0,23)
3. King Kowalska / Normativ (niestowarzyszona) - 0 pkt. (+ 1,45)
...
11. Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (+ 0,38)
12. Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (+ 2,81)




Konkurs nr 3A, kl. LL (90 cm) - dwufazowy 

1. Aleksandra Kopeć / Kosmiczny Przypadek (niestowarzyszona) - 1 pkt. (56,27)
2. Anna Laszczak / Contessa (LKJ przy SK Ochaby) - 2 pkt. (60,06)
3. Natalia Jakubiec / Amadis (Stajdno Sandro-Hero Kiełbasów) - 4 pkt. (51,92)



Konkurs nr 8, kl. LL (60 cm) - z trafieniem w normę czasu (72,0)

1. Emma Nielsen / Grand (niestowarzyszona) - 0 pkt. (+ 1,24)
2. Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (- 1,80)
3. Emma Nielsen / Grand (niestowarzyszona) - 0 pkt. (+ 1,98)


Konkurs nr 10A, kl. LL (90 cm) - dwufazowy 

1. Anna Laszczak / Contessa (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (24,50)
2. Julia Pudło / Lorento (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 + 0 pkt. (33,34)
3. Daria Kania / Pirat (JKS Kasztanka Żywiec) - 1 pkt. (61,58)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.