www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







AGRYPINA WALASZEK RYWALIZOWAŁA W MICHAŁOWICACH 19/08/2019


W dniach 16-18 sierpnia w Michałowicach odbyły się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W zawodach wzięła udział zawodniczka LKJ przy SK Ochaby Agrypina Walaszek, która na pięć startów tylko raz bezbłędnie pokonała parkur.


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Mała Runda)

1. Damian Ostręga / Charivari Febro Z (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 0 + 0 pkt. (28,93)
2. Damian Ostręga / Nikos de Kalech (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 0 + 0 pkt. (29,06)
3. Aniela Kilian / A'Contendra Z (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (29,23)
...
77. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (43,69)



Konkurs nr 4, kl. N (120 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Zbigniew Kostrzewski / Kossak Hippica (KJ SK Krzywopłoty) - 0 pkt. (54,24)
2. Dorota Korek / Neron (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (57,63)
3. Izabella Kisielowska / Fokus (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (58,13)
...
31. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (67,22)



Konkurs nr 7, kl. N1 (125 cm) - dwufazowy (Finał Małej Rundy)

1. Krzysztof Leśniak / Capital Bej (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (24,99)
2. Damian Ostręga / Nikos de Kalech (KJ Jan Kosicki Kobierno) - 0 + 0 pkt. (25,21)
3. Izabella Kisielowska / Fokus (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 + 0 pkt. (26,16)
...
36. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (51,66)




Zawody Regionalne


Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Elżbieta Jodłowska / Nashville (KJ Facimiech) - 0 pkt. (50,16)
2. Katarzyna Łopatka / Romania (KJ Facimiech) - 0 pkt. (52,06)
3. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (53,25)
...
18. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (63,99)



Konkurs nr 8, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Elżbieta Jodłowska / Nashville (KJ Facimiech) - 0 pkt. (46,79)
2. Marta Wypiór / Albatros (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (49,74)
3. Julia Koźbiał / Calmira 7 (KJ Facimiech) - 0 pkt. (51,57)
...
44. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 12 pkt. (63,35)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności