www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FINAŁOWE ZAWODY EQUISTRIADY 10/09/2019


W dniach 6-8 września w Wilkowicach odbył się finał Regionalnych i Towarzyskich Zawodów Konnych w skokach przez przeszkody 'Equistriada 2019'.
Z grona naszych jeźdźców na podium stanęła Aleksandra Ryt (JKS Equi Verso Jastrzębie), która zajęła trzecie miejsce w sobotnim konkursie z Jockerem.


Wyniki:



Konkurs nr 1, kl. LL (70 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-17. Wiktoria Żymła / Loto-Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
Wiktoria Żymła / Loto-Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.




Konkurs nr 2, LL (90 cm) - dwufazowy: dokładności i zwykły (Runda Brązowa)

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Nierardów) - 0 + 0 pkt. (21,66)
2. Alicja Kosmol / Centessa (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (23,68)
3. Olivia Dziemba / Hot Spot GG (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (24,99)
...
5. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (25,82)
8. Magda Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (26,54)

29-30. Aleksandra Ryt / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 7 pkt.



Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły (Runda Srebrna)

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (45,52)
2. Dominik Słodczyk / Surinam (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (47,07)
3. Emilia Wiśniewska / Emet (niestowarzyszona) - 0 pkt. (52,09)
...
14. Magda Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (56,90)
20. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (59,34)
32. Dawid Janota / Kosina Progres (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (75,06)
40. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (61,44)

44. Aleksandra Ryt / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 7 pkt. (83,53)
55. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 17 pkt. (104,61)




Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły (Runda Złota)

1. Dominik Slodczyk / Bajedra (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (49,89)
2. Anna Pęciak / Ledanaja II W (KJ Hipodrom Five Oaks Miedźna) - 0 pkt. (50,29)
3. Michaela Karpisz / Briance (KJ Trachy Gliwice) - 0 pkt. (50,68)
...
11. Aleksandra Ryt / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (54,02)
16. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,60)
22. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (61,21)

43. Patrycja Pieńkos / S-Rubin (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (64,23)
47. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 5 pkt. (74,54)
48. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 5 pkt. (75,97)

54. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 12 pkt. (64,19)



Konkurs nr 5, ki. N (120 cm) - zwykły (Runda Platynowa)

1. Magda Kamińska / Wodka-Polka (KJ Avanti Opole) - 0 pkt. (51,02)
2. Emilia Szojda / Campiono Burme (KJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (51,73)
3. Dominik Slodczyk / Rossa (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (53,90)
...
6. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (55,38)
11. Aleksandra Ryt / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (58,09)

15. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (65,72)
17. Dawid Janota / Cisco 241 (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (67,99)

35. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (84,38)
39. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 19 pkt. (95,95)




Konkurs nr 6, kl. C (130 cm) - zwykły

1. Dominik Slodczyk / C-Belle Lune J (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (58,88)
2. Aleksandra Kośnik / Leszczyk (LKJ Deresz Siemianowice) - 0 pkt. (59,02)
3. Oliwer Bule / C Bas (KJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (59,34)
...
16. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (69,07)



Konkurs nr 7, kl. LL (70 cm) - dokładności

1-20. Wiktoria Żymła / Loto-Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
Wiktoria Żymła / Loto-Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.




Konkurs nr 8, LL (90 cm) - dwufazowy: dokładności i zwykły (Runda Brązowa)

1. Olivia Dziemba / Hot Spot GG (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (26,15)
2. Alicja Kosmol / Centessa (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (26,47)
3. Janina Zielińska / Quabrel De L'Etape (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (26,49)
...
10. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (32,05)



Konkurs nr 9, kl. L (100  - dwufazowy (Runda Srebrna)

1. Dominik Słodczyk / Surinam (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (19,33)
2. Zofia Bugla / Every Time (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (20,92)
3. Olga Tomanek / Turbud IQ (KJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (23,50)
...
5. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (24,98)
7. Magda Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (25,57)
17. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (30,20)
23. Wacław Wiesner / Lucardia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (33,25)
24. Dawid Janota / Kosina Progres (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (33,73)
25. Dawid Janota / Bushido (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (34,62)

37. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (27,99)



Konkurs nr 10, kl. P (110 cm) - z Jockerem (Runda Złota)

1. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 65 pkt. (43,71)
2. Anna Pęciak / Ledanaja II W (KJ Hipodrom Five Oaks Miedźna) - 65 pkt. (44,05)
3. Aleksandra Ryt / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 65 pkt. (45,13)
...
5. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 65 pkt. (47,98)
8. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 65 pkt. (48,88)
10. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 65 pkt. (49,36)
11. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 65 pkt. (49,39)

16. Magda Meller / Chalandra (LKJ przy SK Ochaby) - 65 pkt. (53,66)
17. Monika Duda / Embassy Bassy (LKJ przy SK Ochaby) - 65 pkt. (54,20)
19. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 65 pkt. (55,34)
43. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 53 pkt. (45,42)
46. Dawid Janota / Bushido (LKJ przy SK Ochaby) - 45 pkt. (62,60)
59. Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 16 pkt. (57,17)

Patrycja Pieńkos / S-Rubin (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.



Konkurs nr 11, ki. N (120 cm) - szybkości (Runda Platynowa)

1. Emilia Szojda / Campiono Burme (KJ Profit Orzesze) - 52,49 (0 pkt.)
2. Aleksandra Kośnik / Reflex (LKJ Deresz Siemianowice) - 54,10 (0 pkt.)
3. Beata Majer / Heart Lightning (KJ Global Świętochłowice) - 54,13 (0 pkt.)
...
9. Aleksandra Ryt / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 59,21 pkt. (4 pkt.)
13. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 66,08 pkt. (8 pkt.)

22. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 70,78 pkt. (0 pkt.)
24. Monika Duda / Embassy Bassy (LKJ przy SK Ochaby) - 71,61 pkt. (4 pkt.)

35. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 81,72 (16 pkt.)
38. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 85,83 pkt. (4 pkt.)
39. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 87,92 pkt. (0 pkt.)

42. Dawid Janota / Cisco 241 (LKJ przy SK Ochaby) - 95,07 pkt. (4 pkt.)



Konkurs nr 12, kl. C (130 cm) - szybkości

1. Aleksandra Kośnik / Reflex (LKJ Deresz Siemianowice) - 58,48 pkt. (8 pkt.)
2. Aleksandra Kośnik / Toffi (LKJ Deresz Siemianowice) - 61,20 pkt. (0 pkt.)
3. Magda Kamińska / Roxy (KJ Avanti Opole) - 66,70 pkt. (0 pkt.)
...
5. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 69,34 (8 pkt.)



Konkurs nr 13, kl. LL (70 cm) - dokładności (Towarzyski)

Wiktoria Żymła / Loto-Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.



Konkurs nr 14, LL (90 cm) - dwufazowy: dokładności i zwykły (Finał Rundy Brązowej)

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Nierardów) - 0 + 0 pkt. (23,59)
2. Alicja Kosmol / Centessa (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (25,14)
3. Zofia Bugla / Every Time (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. 26,46)
...
20-21. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.



Konkurs nr 15, kl. L - dokładności z natychmiastową rozgrywką (Finał Rundy Srebrnej)

1. Katarzyna Bula / Erazm (KJ Lando Ptakowice) - 0 + 0 pkt. (30,95)
2. Angelika Michalik / Calida R (KJ Profit Orzesze) - 0 + 0 pkt. (31,96)
3. Emilia Mazur / Bingo (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (40,06)
...
12-19. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
12-19. Dawid Janota / Kosina Progres (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.

21-27. Patrycja Pieńkos / S-Rubin (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt.
21-27. Martyna Witoszek / Havana (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt.



Konkurs nr 16, kl. P (110 cm) - dwufazowy: zwykły / szybkości (Finał Rundy Złotej)

1. Michaela Karpisz / Briance (KJ Trachy Gliwice) - 0 pkt. + 29,14 (0 pkt.)
2. Anna Pęciak / Ledanaja II W (KJ Hipodrom Five Oaks Miedźna) - 0 pkt. + 29,97 (0 pkt.)
3. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. + 30,64 (0 pkt.)
...
18. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (43,18)
24. Dawid Janota / Bushido (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (49,26)
Natalia Janota / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - elim.




Konkurs nr 17, ki. N / N1 (120 / 125 cm) - dwunawrotowy (Finał Rundy Platynowej)

1. Magda Kamińska / Wodka-Polka (KJ Avanti Opole) - 0 + 0 pkt. (39,95)
2. Małgorzata Falewicz / Stresemann 8 (JKS Czanki Dąbie Chrobakowe) - 0 + 0 pkt. (47,16)
3. Dominik Slodczyk / C-Belle Lune J (KJ Zbrosławice) - 1 + 0 pkt. (53,18)
...
17. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (70,75)
21. Aleksandra Ryt / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (67,26)
22. Dawid Janota / Cisco 241 (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (70,45)
24. Aleksandra Ryt / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 10 pkt. (95,16)
29. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 18 pkt. (79,81)
Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.