www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ALEKSANDRA RYT NA PODIUM W ZBROSŁAWICACH 23/09/2019


W miniony weekend w Zbrosławicach odbyły się Regionalne i Towarzyskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W najważniejszym sobotnim konkursie - dwufazowym, kl. C (wysokość przeszkód do 130 cm) trzecie miejsce zajęła amazonka z JKS Equi Verso Jastrzębie, Aleksandra Ryt.


Wyniki:


Konkurs nr 4, kl. LL (80 cm) - z oceną stylu jeźdźca (Towarzyski)

10-12. Marta Domańska / Warka (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 5,0 pkt.
13. Marta Domańska / Warka (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 5,5 pkt.




Konkurs nr 8, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Dominik Słodczyk / Caryca (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (45,45)
2. Aleksandra Szpryngiel / Brenda (KJ Royal Opole) - 0 pkt. (48,25)
3. Dominik Slodczyk / Enjoy Me Z (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (48,33)
...
8. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (50,75)



Konkurs nr 9, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Dominik Słodczyk / Bajadera (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (53,81)
2. Patrycja Ksiądz / Heidi (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (54,05)
3. Dominika Raczkowska / Ramira-K (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (54,88)
...
17. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (75,78)



Konkurs nr 10, kl. N (120 cm) - dwufazowy

1. Dominik Slodczyk / Rossa (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (28,08)
2. Jakub Ludvík / Casanova (Czechy) - 0 + 0 pkt. (28,94)
3. Jakub Ludvík / Olympic Day (Czechy) - 0 + 0 pkt. (29,35)
...
15. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (43,17)



Konkurs nr 11, kl. C (130 cm) - dwufazowy

1. Jakub Ludvík / Olympic Day (Czechy) - 0 + 0 pkt. (35,38)
2. Jakub Ludvík / Casanova (Czechy) - 0 + 4 pkt. (30,73)
3. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (34,96)


Konkurs nr 18, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Emilia Frankowska / Balando (LKJ Solec Bieruń) - 0 pkt. (46,14)
2. Oliwia Kosmol / Aperitif (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (48,98)
3. Jakub Jędruch / Rowitto (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (49,64)
...
21. Wacław Wiesner / Lucardia (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (71,76)



Konkurs nr 19, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Dominik Słodczyk / Caryca (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (26,60)
2. Paulina Bule / Dominacja (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (28,07)
3. Dominik Słodczyk / First Lady BH (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (29,10)
...
9. Monika Duda / Embassy Bassy (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (35,03)
Wacław Wiesner / Lucardia (LKJ przy SK Ochaby) - elim.




Konkurs nr 20, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Paulina Bule / Dominacja (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (59,19)
2. Angelika Kucias / Panamera (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (59,86)
3. Patrycja Ksiądz / Heidi (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (60,08)
...
15. Monika Duda / Embassy Bassy (LKJ przy SK Ochaby) - 9 pkt. (71,95)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności