www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY 02/10/2019


W dniach 27-29 września w Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej w skokach przez przeszkody.
Niestety, żadnemu z naszych jeźdźców nie udało się wskoczyć na podium. Najbliżej tego celu była Martyna Grobelny (LKJ przy SK Ochaby), która gdyby nie zrzutka w ostatnim przejeździe zajęłaby drugą lokatę w kategorii Kucy. 


Wyniki:


Juniorzy

1 Marta Wypiór
Gina Royality
KJK Pod Żubrem Niepołomice
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (40,22)
2 Weronika Sobczyk
Dunka
LKJ Deresz Siemianowice
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (44,37)
3 Elżbieta Jodłowska
Julien
KJ Facimiech
4 pkt.
0 + 0 + 0 + 4
. ... ... ...
19 Roxana Gajdzik
Gadia
JKS Equi Verso Jastrzębie
4 + 0 + elim.


Juniorzy młodsi

1 Marta Wypiór
Hokey Pokey
KJK Pod Żubrem Niepołomice
10,00 pkt.
2,00 + 3,00 + 5 + 0
2 Zuzanna Kuc
Lulana van Het Keizershof
KJK Pod Żubrem Niepołomice
11,00 pkt.
2,83 + 4,17 + 2 + 2
3 Julia Rozlachowska
Lala
Tow. 8 Pułku Ułanów
11,67 pkt.
3,17 + 4,50 + 4+ 0
. ... ... ...
11 Marlena Rogosz
Lacionek Z
JKS Equi Verso Jastrzębie
23,50 pkt.
3,33 + 11,17 + 6 + 3


Open

1 Jennifer Lewandowska
Free Star
KJK Elizar Jejkowice
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0
2 Julia Koźbiał
Gullit H
KJ Facimiech
4 pkt.
0 + 0 + 4 + 0 (45,40)
3 Katarzyna Bula
Erazm
KJ Lando Ptakowice
4 pkt.
0 + 0 + 0 + 4 (47,82)
. ... ... ...
6 Martyna Rostek
Breaveheart
JKS Equi Verso Jastrzębie
16 pkt.
4 + 0 + 8 + 4 (46,63)
8 Magdalena Meller
Chalandra
LKJ przy SK Ochaby
16 pkt.
4 + 0 + 8 + 4 (54,87)
15 Anna Hernik
Aquador
LKJ przy SK Ochaby
10 + 4 + 8 + DNQ
16 Nikola Pla
Jackpot
JKS Equi Verso Jastrzębie
1 + 9 + 16 + DNQ
17 Marcin Olszowski
Powiew
JKS Equi Verso Jastrzębie
15 + 7 + 12 + DNQ
20 Wioletta Karpińska
Orion
LKJ przy Ochaby
21 + 8 + 28 + DNQ


Amatorzy

1 Matylda Kwarciak
Pumar
niestowarzyszona
11,50 pkt.
5,33 + 6,17 + 0 + 0 + 2
2 Julia Maciejewska
Plebiscyt
niestowarzyszona
11,50 pkt.
7,83 + 3,67 + 0 + 0 + 4
3 Tomasz Wach KJK Espadon Wola Zabierzowska
12,66 pkt.
4,33 + 4,33 + 2 + 2
. ... ... ...
12 Emila Zajdel
Fidel
KJK Solka Międzyrzecze
9,00 + 8,17 + 6 + DNQ
18 Oliwia Lentowicz
Baster
JKS Equi Verso Jastrzębie

16,33 + 25,00 + 2 + DNQ
20 Oliwia Kantor
Czako
KJK Solka Międzyrzecze
27,83 + 6,50 + 13 + DNQ


Dzieci

1 Krzysztof Pyrek
Ola Rosa Negra
WLKS Krakus Swoszowice
4 pkt.
0 + 0 + 0 + 4 (37,41)
2 OIiwia Dziemba
Hot Spot GG
niestowarzyszona
4 pkt.
0 + 0 + 0 + 4 (42,35)
3 Małgorzata Babczyńska
Jagienka
SKJ Mustang Jaworzno
4 pkt.
0 + 0 + 4 + 0 (47,72)
. ... ... ...
12 Emila Maciąg
Wanessa
KJK Solka Międzyrzecze
12 pkt.
0 + 4 + 4 + 4


Kuce I

1 Maja Kliś
Klara
KJ Profit ORzesze
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (45,92)
2 Maja Krygier
Cilena
LKJ Apollo Borowe
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (46,55)
3 Katarzyna Krywult
Maryon DM II
LKJ Solec Bieruń
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (52,91)
. ... ... ...
5 Martyna Grobelny
Frida
LKJ przy SK Ochaby
4 pkt.
0 + 0 + 0 + 4 (46,53)
9 Amelia Lodek
Orina
KJK Solka Międzyrzecze
0 + 0 + 4 + elim.
9 Martyna Obrocka
Picard
KJK Solka Międzyrzecze
0 + 0 + 4  + elim.
16 Maria Pruś
Jasiek
KJK Solka Międzyrzecze
4 + 13 + 5 + DNQ
18 Katarzyna Wójcik
Księżniczka
JKS Equi Verso Jastrzębie
9 + 4 + 23 + DNQ





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności