www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







UDANE STARTY NASZYCH JEŹDŹCÓW W ZAKRZOWIE 13/11/2019


Udany występ zanotowali nasi zawodnicy w Halowych Regionalnych i Towarzyskich Zawodach Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w miniony weekend w Zakrzowie.
W gronie zwycięzców znalazły się Aleksandra Solarz-Czakon (KJK Solka Międzyrzecze), Anna Hernik (LKJ przy SK Ochaby) oraz Aleksandra Ryt (JKS Equi Verso Jastrzębie).


Wyniki:


Konkurs nr 1, kl. miniLL (60 cm)- dokładności (Towarzyski)

1-6. Wiesław Piecha / Gospela (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-6. Maja Rosińska / Mon Cherry (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.




Konkurs nr 2, kl. miniLL (70 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-12. Maja Rosińska / Mon Cherry (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-12. Maja Rosińska / Mon Cherry (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.

1-12. Karolina Kiser / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
13-17. Wiesław Piecha / Gospela (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
13-17. Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
18. Amelia Lodek / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 3, kl. miniLL (80 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-13. Nina Sell / Hugo (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-13. Amelia Lodek / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.



Konkurs nr 4, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-15. Maja Dreger / K-Nico (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
16-21. Nina Sell / Hugo (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
16-21. Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.
22-25. Maja Dreger / K-Nico (KJK Solka Międzyrzecze) - 8 pkt.
Julia Jarzębowska / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 5, kl. L (100 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Aleksandra Solarz-Czakon / Herb (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (56,28)
2. Anna Hernik (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (57,80)
3. Maja Bromboszcz / Awangarda W (JKS Desant Mikołów) - 0 pkt. (60,89)
4. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (61,15)
...
9. Maja Dreger / K-Nico (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (68,87)
17. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (67,54)
28. Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 18 pkt. (88,75)
Oliwia Kantor / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 6, kl. P - zwykły

1. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (55,77)
2. Maja Bromboszcz / Awangarda W (JKS Desant Mikołów) - 0 pkt. (60,20)
3. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (63,16)
...
5. Mirella Ruczka / Czumiz (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (67,31)
6. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (69,47)

9. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (57,42)



Konkurs nr 7, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Duża Runda)

1. Martina Horáková / Jarisca van het Hagenhof (Czechy) - 0 + 0 pkt. (31,37)
2. Klaudia Danecka / Con Coeur Du Baloubet (LZJ Drama Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (33,08)
3. Katarzyna Romanko / Shamanka (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (36,99)
...
7. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (53,01)
12. Roxana Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (49,88)
14. Mirella Ruczka / Czumiz (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 20 pkt. (55,62)




Konkurs nr 8, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Eliza Masny / Chreokee (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (69,94)
2. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (61,93)
3. Klaudia Danecka / Fabiano 82 (LZJ Drama Zbrosławice) - 4 pkt. (64,91)



Konkurs nr 9, kl. miniLL (60 cm)- dokładności (Towarzyski)

1-5. Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.



Konkurs nr 10, kl. miniLL (70 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-9. Maja Rosińska / Mon Cherry (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-9. Wiesław Piecha / Gospela (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.

1-9. Karolina Kiser / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
1-9. Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.

10-14. Wiesław Piecha / Gospela (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
10-14. Karolina Kiser / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.
15. Maria Pruś / Jasiek (KJK Solka Międzyrzecze) - 7 pkt.




Konkurs nr 11, kl. miniLL (80 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-16. Amelia Lodek / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.



Konkurs nr 12, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-9. Maja Dreger / K-Nico (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
1-9. Julia Jarzębowska / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt..
10-14. Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.

15-16. Nina Sell / Hugo (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt.



Konkurs nr 13, kl. L (100 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Anna Hernik (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (47,60)
2. Waldemar Wojtyczka / Opium W (JKS Desant Mikołów) - 0 pkt. (48,10)
3. Maja Bromboszcz / Awangarda W (JKS Desant Mikołów) - 0 pkt. (49,23)
4. Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (50,46)
...
7. Maja Dreger / K-Nico (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (53,09)
18. Julia Jarzębowska / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 11 pkt. (69,30)

Nina Sell / Hugo (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.
Oliwia Kantor / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 14, kl. P - zwykły

1. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (46,31)
2. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (48,61)
3. Lena Uryga / T-Star Z (KJ Jumping Team Brynica) - 0 pkt. (52,45)
...
6. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (45,99)
10. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (48,73)



Konkurs nr 15, kl. N (120 cm) - zwykły (Duża Runda)

1. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (55,29)
2. Martina Horáková / Jarisca van het Hagenhof (Czechy) - 0 pkt. (56,75)
3. Eliza Masny / Cherokee (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (62,26)
...
10. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (54,15)
14. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 19 pkit. (82,78)




Konkurs nr 16, kl. N 1 (125 cm) - dwufazowy

1. Przemysław Czekaj / Quntus 93 (LKJ Ostroga Opole) - 0 + 0 pkt. (35,15)
2. Martina Horáková / Jarisca van het Hagenhof (Czechy) - 0 + 8 pkt. (37,80)
3. Klaudia Danecka / Con Coeur Du Baloubet (LZJ Drama Zbrosławice) - 0 + 9 pkt. (46,88)
...
6. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (40,94)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności