www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEZŁE STARTY JEŹDŹCÓW W ZAKRZOWIE 26/11/2019


W miniony weekend w Zakrzowie odbyły się Regionalne i Towarzyskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
Jeden z konkursów wygrała Martyna Rostek (JKS Equi Verso Jastrzębie). Ponadto 'na podium' stawali: Dominika Poliwoda (LKJ przy SK Ochaby) oraz Aleksandra Ryt i Marcin Olszowski (oboje JKS Equi Verso Jastrzębie).


Wyniki:


Konkurs nr 2, kl. miniLL (70 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-16. Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 3, kl. miniLL (80 cm) - dokładności (Towarzyski)

Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - elim.



Konkurs nr 4, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-17. Adam Kaźmierczak / Keen to Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
25. Adam Kaźmierczak / Keen to Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 14 pkt.




Konkurs nr 6, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Bartosz Bomba / Prince (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 + 0 pkt. (28,31)
2. Karolina Jakubczyk / Hipnoza (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 + 0 pkt. (29,92)
3. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (32,73)
...
6. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. + elim.



Konkurs nr 7, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Duża Runda)

1. Dobrosława Janik / Laufer (KJ Trachy Gliwice) - 0 + 0 pkt. (32,65)
2. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (33,57)
3. Przemysław Czekaj / Quintus 93 (LKJ Ostroga Opole) - 0 + 8 pkt. (29,72)
...
5. Dominika Poliwoda / Kasafi (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (53,76)
8. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (49,03)
Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - rez.




Konkurs nr 8, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Marlena Gut / Arena (KJ Zbroslawice) - 0 pkt. (77,25)
2. Wiktor Larkowski / Etiuda M (KJ Zbroslawice) - 0 pkt. (78,20)
3. Wiktor Larkowski / Calia M (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (80,94)
4. Aleksandra Ryt / Samiro (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (71,75)
...
6. Dominika Poliwoda / Kasafi (LKJ przy SK Ochaby) - 16 pkt. (112,62)



Konkurs nr 10, kl. miniLL (70 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-19. Maja Rosińska / Mon Cherry (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.



Konkurs nr 11, kl. miniLL (80 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-15. Maja Rosińska / Mon Cherry (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
16-26. Maja Rosińska / Mon Cherry (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.

16-26. Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
27. Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt.




Konkurs nr 12, kl. LL (90 cm) - dokładności

7-17. Martyna Tuleja / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
7-17. Adam Kaźmierczak / Keen to Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
19-20. Adam Kaźmierczak / Keen to Rock (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt.




Konkurs nr 13, kl. L (100 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Aleksandra Leszczyńska / Carate L (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (57,03)
2. Kaja Fiedeń / Emar (niestowarzyszona) - 0 pkt. (60,45)
3. Aleksandra Klimczyk / Setna (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (62,72)
...
16. Martyna Tuleja / La Costa (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (67,52)



Konkurs nr 14, kl. P (110 cm) - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem

1. Karolina Jakubczyk / Hipnoza (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 44 pkt. (45,54)
2. Aleksandra Klimek / Setna (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 44 pkt. (46,51)
3. Agata Borowczak / Gemini 2 (KJ Zbrosławice) - 44 pkt. (47,28)
...
7. Martyna Rostek / Breaveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 37 pkt. (43,59)
8. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (45,05)




Konkurs nr 15, kl. N (120 cm) - zwykły (Duża Runda)

1. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (55,41)
2. Dobrosława Janasik / Laufer (KJ Trachy Gliwice) - 0 pkt. (62,52)
3-4. Dominika Poliwoda / Kasafi (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (69,14)
3-4. Anna Załużna / Aramis (KJ Zbrosławice) - 4 pkt. (69,14)
...
Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - rez.



Konkurs nr 16, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Wiktor Larkowski / Calia M (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (65,76)
2. Dominika Poliwoda / Kasafi (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (69,71)
3. Wiktor Larkowski / Etiuda M (KJ Zbrosławice) - 6 pkt. (76,61)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności