www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ANNA HERNIK NA PODIUM W MICHAŁOWICACH 18/02/2020


W dniach 14-16 lutego w Michałowicach odbyły się Halowe Ogólnopolskie B** oraz Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W zawodach nieźle zaprezentowała się Anna Hernik (LKJ przy SK Ochaby), która na Aquadorze zajęła trzecie miejsce w konkursie regionalnym klasy L (wysokość przeszkód do 100 cm).


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Mała Runda)

1. Dominik Słodczyk / Utopia BS (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (23,48)
2. Karolina Godoś / Cosa Che (KJ Royal Opole) - 0 + 0 pkt. (24,19)
3. Damian Ostręga / Sumira (KS Jumping Team Wiercany) - 0 + 0 pkt. (24,43)
...
70. Agrypina Walaszek / Gaja (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (45,82)
74. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (49,73)



Konkurs nr 4, kl. N (120 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Damian Ostręga / Sumira (KS Jumping Team Wiercany) - 0 pkt. (50,95)
2. Karolina Godoś / Cosa Che (KJ Royal Opole) - 0 pkt. (55,14)
3. Julia Gawałek / Shelby Evrard Z (KJK Elizar Jejkowice) - 0 pkt. (56,58)
...
Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - elim.
Agrypina Walaszek / Gaja (LKJ przy SK Ochaby) - rezyg.



Zawody Regionalne


Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły


1. Joanna Korabik / Bafra (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (48,52)
2. Zuzanna Muc / Young Lady (KJ Vena Rogoźnik) - 0 pkt. (51,10)
3. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (53,87)
...
37. Anna Hernik / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (53,10)



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Joanna Korabik / Bafra (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (49,98)
2. Paulina Wielgórska-Zdebel / Carerra G (KJ Vena Rogoźnik) - 0 pkt. (52,30)
3. Mateusz Tyszko / Alina (TKJ Garbówek) - 0 pkt. (52,51)
...
47. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (58,24)
64. Agrypina Walaszek / Gaja (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (61,09)



Konkurs nr 8, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Jagoda Data / Grandios (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (53,92)
2. Zuzanna Muc / Young Lady (KJ Vena Rogoźnik) - 0 pkt. (55,63)
3. Oliwia Ostrowska / Damient (St. J. Napoleońska Zagroda Napoleonów) - 0 pkt. (56,73)
...
32. Agrypina Walaszek / Gaja (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (61,12)
50. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (62,12)



Konkurs nr 12, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Jagoda Data / Grandios (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (45,10)
2. Joanna Korabik / Bafra (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (45,31)
3. Alicja Węgrzyn / Kia (TKJ Garbówek) - 0 pkt. (45,38)
...
15. Agrypina Walaszek / Gaja (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (52,89)
39. Agrypina Walaszek / Cuerly Sue (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (62,53)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności