www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







UDANE STARTY NASZYCH AMAZONEK W ZBROSŁAWICACH 09/03/2020


W miniony weekend w Zbrosławicach odbyły sie Regionalne i Towarzyskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody, które zarazem były trzecią eliminacja do Halowego Pucharu Śląska.
W rywalizacji nieźle spisały się nasze amazonki, które kilkukrotnie plasowały się w czołowej 'trójce' poszczególnych konkursów.


Wyniki:


Konkurs nr 1, kl. MiniLL (50 cm) - z oceną stylu jeźdźca (Towarzyski)

1. Pola Piekielniak / Lord Eduard (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 3,0 pkt.
2. Vanessa Skotnicka / Kaszmir (niestowarzyszona) - 3,5 pkt.
3. Alicja Koniarek / Etna (niestowarzyszona) - 4,0 pkt.
...
5. Nikola Bulanda / Frits (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 6,0 pkt.
11. Olga Seredyńska / Brawada (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 18,0 pkt.



Konkurs nr 2, kl. MiniLL (70 cm) - z oceną stylu jeźdźca (eliminacja do HPŚl. Amatorów)

1-2. Emilia Mura / Hardy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 2,0 pkt.
1-2. Maja Krygier / Nesma (LKJ Apollo Borowe) - 2,0 pkt.
...
11-17. Maja Pluta / Aquata (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 3,5 pkt.
11-17. Martyna Zaporowska / Frammeche (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 3,5 pkt.
23-25. Maja Bertoldi / Watra (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4,5 pkt.
29-31. Pola Piekielniak / Lord Eduard (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 5,5 pkt.
33-35. Nikola Bulanda / Frits (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 7,0 pkt.



Konkurs nr 3, kl. MiniLL (50 cm) - zwykły (eliminacja do HPŚl. Kucy, gr. I)

1. Hanna Kuc / Koekoekshof Rosalyn (LKJ Drama Zbrosławice) - 0 pkt. (50,15)
2. Katarzyna Krywult / Maryon DM II (LKJ Solec Bieruń) - 0 pkt. (53,19)
3. Olga Seredyńska / Brawada (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt. (55,90)
...
Ewa Czerwińska / Balerina (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - elim.



Konkurs nr 4, MiniLL (80 cm) - zwykły (eliminacja do HPŚl. Kucy, gr. 2)

1. Alicja Kosmol / Nihet (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (41,62)
2. Wiktoria Haberstroh / Galaktyka (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (43,74)
3. Milena Płaza / Zina (LKJ Apollo Borowe) - 4 pkt. (38,10)
4. Emilia Mura / Hardy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (46,29)
5. Maja Pluta / Aquarta (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4 pkt. (46,49)




Konkurs nr 5, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-16. Maja Bertoldi / Watra (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt.
17-25. Martyna Zaporowska / Frammeche (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4 pkt.




Konkurs nr 9, kl. P (110 cm) - zwykły (eliminacja do HPŚl. Juniorów)

1. Karolina Ślązak / Tores-P (LZJ Drama Zbrosławice) - 0 pkt. (55,18)
2. Zuzanna Kaczmarzyk / Soprano Hippica (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 pkt. (55,98)
3. Natalia Kluska / Cantanis (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (61,91)
...
19. Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 13 pkt. (88,02)



Konkurs nr 10, kl. N (120 cm) - dokładności z rozgrywką (eliminacja do HPŚl. Seniorów)

1. Klaudia Rajtar-Wojciechowska / Don Clavius (KJ Avanti Opole) - 0 + 0 pkt. (41,40)
2. Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (44,72)
3. Angelika Kucias / Scarto (KJ Global Świętoszowice) - 0 + 4 pkt. (41,71)



Konkurs nr 12, kl. MiniLL (50 cm) - z ocneą stylu jeźdźca (Towarzyski)

1. Pola Piekielniak / Lord Eduard (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 2,0 pkt.
2. Olga Seredyńska / Brawada (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 2,5 pkt.
3. Emilia Rupka / Tynporth Chacha (KJ Pro Horses Wyry) - 4,0 pkt.
...
6-7. Ewa Czerwińska / Balerina (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 8,0 pkt.
8. Nikola Bulanda / Frits (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 9,0 pkt.

Ewa Czerwińska / Balerina (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - elim.



Konkurs nr 13, kl. MiniLL (70 cm) - z oceną stylu jeźdźca (eliminacja do HPŚl. Amatorów)

1. Maja Krygier / Nesma (LKJ Apollo Borowe) - 1,5 pkt.
2-3. Maja Krygier / Nesma (LKJ Apollo Borowe) - 2,0 pkt.
2-3. Julia Telepko / Mirage (LZJ Drama Zbrosławice) - 2,0 pkt.
...
14-18. Pola Piekielniak / Lord Eduard (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4,0 pkt.
19-25. Nikola Bulanda / Frits (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4,5 pkt.



Konkurs nr 14, kl. MiniLL (50 cm) - zwykły (eliminacja do HPŚl. Kucy, gr. I)

1. Katarzyna Krywult / Maryon DM II (LKJ Solec Bieruń) - 0 pkt. (50,98)
2. Olga Seredyńska / Brawada (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt. (60,57)
3. Aleksandra Borowczak / Ksena (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (61,76)



Konkurs nr 15, MiniLL (80 cm) - zwykły (eliminacja do HPŚl. Kucy, gr. 2)

1. Milena Płaza / Zina (LKJ Apollo Borowe) - 0 pkt. (45,41)
2. Alicja Kosmol / Nihet (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (47,65)
3. Oliwia Kempa / Bławatek (LZJ Drama Zbrosławice) - 0 pkt. (49,55)
...
5. Maja Pluta / Aquarta (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4 pkt. (55,18)



Konkurs nr 16, kl. LL (90 cm) - dokładności

14-23. Maja Pluta / Aquarta (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4 pkt.
14-23. Maja Bertoldi / Watra (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 4 pkt.
24-26. Martyna Zaporowska / Frammeche (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 8 pkt.




Konkurs nr 17, kl. L (100 cm) - zwykły (eliminacja do HPŚl Open)

1. Emilia Wiśniewska / Emet (niestowarzyszona) - 0 pkt. (44,69)
2. Zuzanna Klak / Cartogran's Star (ASK Świerklaniec) - 0 pkt. (50,23)
3. Antonina Wieczorek / Bols (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 pkt. (54,33)
...
6. Maja Bertoldi / Watra (JKS BCh Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt. (61,27)
22. Martyna Zaporowska / Frammeche (JKS BCh Międzyrzecze) - 8 pkt. (68,90)



Konkurs nr 19, kl. P (110 cm) - dokładności z rozgrywką (eliminacja do HPŚl. Juniorów)

1. Natalia Kluska / Cantanis (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (32,26)
2. Dominik Słodczyk / Utopia BS (KJ Zbrosławice) - 0 + 4 pkt. (28,38)
3. Patrycja Ksiądz / Heidi (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 4 pkt. (30,88)
...
14-16. Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt.



Konkurs nr 20, kl. N (120 cm) - zwykły (eliminacja do HPŚl. Seniorów)

1. Dominik Słodczyk / Bajadera (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (50,63)
2. Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (54,66)
3. Patrycja Ksiądz / Heidi (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (55,27)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności