www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JEŹDŹCY NA PODIUM W ZAKRZOWIE 10/03/2020


Z niezłej strony zaprezentowali się nasi jeźdźcy w Regionalnych Zawodach Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w miniony weekend w Zakrzowie. 
W sobotnim konkursie zwykłym klasy L (wysokość przeszkód do 100 cm) triumfowała
Dominika Szotek (JKS Equi Verso Jastrzębie), natomiast w kończącym zawody konkursie dwufazowym klasy N1 (wysokość przeszkód do 125 cm) najlepsza okazała się Julia Bugla 
rodem z Ustronia.


Wyniki:


Konkurs nr 2, kl. MiniLL (60 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-14. Malwina Dzierbanowicz / Talina (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-14. Katarzyna Zawalska-Furtak / Pina Colada (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
15-16. Malwina Dzierbanowicz / Talina (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
20. Katarzyna Zawalska-Furtak / Pina Colada (KJK Solka Międzyrzecze) - 21 pkt.



Konkurs nr 3, kl. MiniLL (70 cm) - dokładności (Nadzieje Jeździeckie)

Natalia Leśniak / Brego (LKJ przy SK Ochaby) - elim.
Natalia Leśniak / Brego (LKJ przy SK Ochaby) - elim.




Konkurs nr 4, kl. MiniLL (80 cm) - dokładności (Runda Amatorska)

1-21. Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 5, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-15. Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-15. Wiktoria Skorupa / Cokablanca (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-15. Martyna Rostek / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
16-18. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.

19-20. Milena Wśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt.
21. Paulina Matuszczyk / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 9 pkt.
22. Zofia Ivelić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 14 pkt.



Konkurs nr 6. kl. L (100 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (45,74)
2. Martyna Hilla / Barsony (KJ Okoły) - 0 pkt. (47,31)
3. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (48,36)
4. Aleksandra Solarz-Czakon / Herb (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (52,12)
...
7. Nikola Pal / Jackpot (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (53,72)
12. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (57,26)
13. Martyna Rostek / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (58,47)
14. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (58,74)

16. Anna Hernik / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,98)
20. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,12)
25. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (49,76)
30. Olimpia Skrok-Wolska / For Candy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (63,49)
36. Wiktoria Skorupa / Cokablanca (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 13 pkt. (73,32)
38. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 16 pkt. (67,84)

40. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 18 pkt. (93,23)
41. Milena Wiśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 20 pkt. (101,77)

Paulina Matuszczyk / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.



Konkurs nr 8, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 + 0 pkt. (22,08)
2. Bartosz Bomba / Prince (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (22,72)
3. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (25,53)
4. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (27,80)

...
7. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (23,47)
8. Aleksandra Solarz-Czakon / Herb (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 + 4 pkt. (26,51)
9. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 4 pkt. (28,23)
10. Wioletta Karpińska / Flinstone Utopia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 5 pkt. (35,77)

12. Nikola Pal / Jackpot (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (38,93)
13. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt. (39,34)
15. Marcin Olszowski / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (42,26)
17. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (39,70)




Konkurs nr 9, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Duża Runda)

1. Zbigniew Kostrzewski / Cathaleya Hippica (KS SK Krzywopłoty) - 0 + 0 pkt. (24,96)
2. Przemysław Czekaj / Quntus 93 (Piaff Equestrain Reńska Wieś) - 0 + 0 pkt. (25,16)
3. Jarosław Srokosz / Connorca (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (25,64)
...
6. Wioletta Karpińska / Flinstone Utopia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 5 pkt. (36,24)
10. Julia Bugla
 / Bingo (KJK Szary Michałowice) - 4 pkt. (38,54)
13. Marcin Olszowski / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (42,70)



Konkurs nr 10, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Zbigniew Kostrzewski / Cathaleya Hippica (KS KJ Krzywopłoty) - 0 pkt. (50,44)
2. Przemysław Czekaj / Quntus 93 (Piaff Equestrain Reńska Wieś) - 0 pkt. (52,53)
3. Zbigniew Kostrzewski / California Hippica (KS KJ Krzywopłoty) - 0 pkt. (54,09)
4. Julia Bugla / Bingo (KJK Szary Michałowice) - 4 pkt. (48,18)



Konkurs nr 12, kl. MiniLL (60 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-12. Natalia Leśniak / Brego (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-12. Katarzyna Zawalska-Furtak / Pina Colada (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.



Konkurs nr 13, kl. MiniLL (70 cm) - dokładności (Nadzieje Jeździeckie)

1-16. Martyna Grobelny / El-Willom Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
17-20. Natalia Leśniak / Brego (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt.




Konkurs nr 14, kl. MiniLL (80 cm) - dokładności (Runda Amatorska)

1-20. Martyna Grobelny / El-Willom Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 15, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-12. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
13-14. Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 6 pkt.
13-14. Wiktoria Binek / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 6 pkt.
15. Zofia Ivelić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 7 pkt.
19. Wiktoria Binek / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - 9 pkt.
Paulina Matuszczyk / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.
Paulina Matuszczyk / Ewerton (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.




Konkurs nr 16. kl. L (100 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Kevin Pszowski / Legionista (niestowarzyszony) - 0 pkt. (48,10)
2. Martyna Rostek / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (48,39)
3. Kamila Czartoryska / Burzanna DI (Piaff Equestrian Reńska Wieś) - 0 pkt. (52,21)
...
5. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (58,38)
6. Aleksandra Solarz-Czakon / Herb (KJK Solka Międzyrzecze - 0 pkt. (58,66)

7. Anna Hernik / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,84)
8. Nikola Pal / Jackpot (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (60,33)
12. Zuzanna Reksa / Super Hero (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (68,74)
20. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (59,24)
21. Milena Wiśniewska / Saszika (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (62,51)
25. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (67,89)

26. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 5 pkt. (69,99)
27. Olimpia Skrok-Wolska / For Candy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (52,76)

30. Emilia Maciąg / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 12 pkt. (52,28)



Konkurs nr 17, kl. P (110 cm) - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem

1. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 44 pkt. (39,20)
2. Vitalii  Charadnik / Gucciloma (KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg) - 44 pkt. (41,66)
3. Martyna Rostek / Paloma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 44 pkt. (42,22)
4. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 44 pkt. (45,07)

...
7. Marcin Olszowski / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 44 pkt. (48,11)
9. Anna Hernik / Kon'Amie (LKJ przy SK Ochaby) - 44 pkt. (49,54)
11. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 40 pkt. (51,47)
12. Wioletta Karpińska / Flinstone Utopia (LKJ przy SK Ochaby) - 40 pkt. (52,43)
13. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 39 pkt. (40,91)
14. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 39 pkt. (42,96)
15. Aleksandra Solarz-Czakon / Herb (KJK Solka Międzyrzecze) - 37 pkt. (46,47)
16. Marcin Olszowski / Powiew (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 37 pkt. (50,67)
17. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 37 pkt. (67,34)
Nikola Pal / Jackpot (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.




Konkurs nr 18, kl. N (120 cm) - zwykły (Duża Runda)

1. Jarosław Srokosz / Connorca (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (52,41)
2. Paulina Biskup / Sisi Sza (KJK Szary Michałowice) - 0 pkt. (52,88)
3. Przemysław Czekaj / Quntus 93 (Piaff Equestrain Reńska Wieś) - 0 pkt. (57,85)
...
9. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (74,26)
10. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (54,51)

11. Julia Bugla / Bingo (KJK Szary Michałowice) - 8 pkt. (59,23)
13. Anna Hernik / Aquador (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (75,95)
14. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 9 pkt. (93,64)



Konkurs nr 19, kl. N1 (125 cm) - dwufazowy

1. Julia Bugla / Bingo (KJK Szary Michałowice) - 0 + 0 pkt. (24,46)
2. Beata Majer / Heart Lightning (KJK Global Świętoszowice) - 0 + 0 pkt. (24,59)
2. Przemysław Czekaj / Quntus 93 (Piaff Equestrain Reńska Wieś) - 0 + 0 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności