www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STARTY AMAZONEK Z MIĘDZYRZECZA W FACIMIECHU 30/06/2020


Amazonki z KJK Solka Międzyrzecze Górne wzięły udział w Regionalnych i Towarzyskich Zawodach Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w ostatni weekend czerwca w Facimiechu.
Bilans ich startów to jeden wygrany konkurs (Judyta Kuk) oraz dwie trzecie lokaty (Emila Zajdel i Emilia Maciąg).


Wyniki:


Konkurs nr 1, kl. MiniLL (60 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-10. Weronika Borkowska / Pina Colada (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
13. Judyta Kuk / Musso (KJK Solka Międzyrzecze) - 2 pkt.

14. Maja Machnio / Chanell (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt. 
16. Amelia Lodek (KJK Solka Międzyrzecze)  - 6 pkt. 
Martyna Warzecha / Chanell (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 2, kl. Mini LL (80 cm) - dokładności (Towarzyski)

1-31. Wanessa Brzóska / Musso (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
1-31. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
1-31. Martyna Obrocka / Pkard (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.



Konkurs nr 3, kl. LL (90 cm) - zwykły

1. Dominika Klimek / Jessy (KAS Kraków) - 0 pkt. (45,65)
2. Karolina Fraś / Patria II G (KJ Vip Kraków) - 0 pkt. (48,63)
3. Emilia Zajdel / Fidel (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (49,20)
...
Aleksandra Urbaniec / Broszka (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 4, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Paulina Wolf / Demolka (KS Faruk Niegardów) - 0 pkt. (55,72)
2. Katarzyna Kostarczyk / Fiona (KJ Facimiech) - 0 pkt. (56,49)
3. Emilia Maciąg / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (59,92)
...
5. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (61,06)
12. Alicja Zgłobica / Luciano W (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (67,49)
14. Kamila Kantor / Wanessa (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt. (56,00)
Oliwia Kantor / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.




Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Emilia Wiśniewska / Emet (niestowarzyszona) - 0 pkt. (61,57)
2. Wiktoria Styś / Oskar (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (68,01)
3. Filip Kotarba / Baker (Tow. 8. Pułku Ułanów im. Ks. J. Poniatowskiego) - 0 pkt. (71,57)
...
Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 9, kl. MiniLL (60 cm) - z trafieniem w normę czasu / 45,00 (Towarzyski)

1. Judyta Kuk / Musso (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (- 0,24)
2, Hanna Nowak / Arizona (KJ Facimiech) - 0 pkt. (+ 0,64)
3. Liliana Voight / Wróżka Ponysport (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (- 0,91)
...
5. Maja Machnio / Chanell (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (+ 1,14)
10. Martyna Warzecha / Chanell (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (- 3,99)



Konkurs nr 10, kl. Mini LL (80 cm) - z trafieniem w normę czasu / 45,00 (Towarzyski)

1. Iga Pączkowska / Kamis (niestowarzyszona) - 0 pkt. (+ 0,21)
2. Michalina Czuderska / Samiro KA (niestowarzyszona) - 0 pkt. (- 0,39)
3. Natalia Kaczmarczyk / Fikus (KJ Stajnia Przylesie Borzęta) - 0 pkt. (+ 0,42)
...
14. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (+ 2, 90)
21. Amelia Lodek / Pina Colada (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (- 5,13)
23. Weronika Borkowska / Pina Colada (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (- 0,62)

33. Wanessa Brzóska / Musso (KJK Solka Międzyrzecze) - 1 pkt. (- 5,36)
Aleksandra Urbaniec / Broszka (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 11, kl. LL (90 cm) - zwykły

1. Zuzanna Kenig / Montana (KJ Vip Kraków) - 0 pkt. (44,80)
2. Weronika Badura / Coolman Femont (KJ Facimiech) - 0 pkt. (49,18)
3. Karolina Fraś / Patria II (KJ Vip Kraków) - 0 pkt. (50,22)
...
Oliwia Kantor / Czako (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 13, kl. L (100 cm) - dwufazowy

1. Bernard Grzywna / Onil (Tow. 8 Pułku Ułanów im. Ks. Poniatowskiego) - 0 + 0 pkt. (27,95)
2. Agnieszka Ciurzyńska / Brendi (PLKJ Plessówka Pszczyna) - 0 + 0 pkt. (30,72)
3. Hanna Dziduszko / Bonanza (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (30,94)
...
10. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 + 4 pkt. (32,98)



Konkurs nr 14, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Emilia Wiśniewska / Emet (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (27,86)
2. Nikola Nowicka / Ametys (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (29,48)
3. Monika Zalega (KJ Vena Rogoźnik) - 0 + 0 pkt. (30,98))
...
17. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt. (46,89)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności