www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SKAKALI W LESZNIE 09/11/2021


W dniach 5-7 listopada w Lesznie odbyły się Halowe Ogólnopolskie i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
Zawodnicy LKJ przy SK Ochaby na podium nie stanęli, ale na uwagę zasługują starty Adama Kaźmierczaka w konkursach dwufazowych, gdzie w ośmiu przejazdach zanotował tylko jedną 'zrzutkę'.


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. P (110 cm) - zwykły (Mała Runda 1)

1. Aniela Kuczeriszka / Gucci (KS Chojnów) - 0 pkt. (52,50)
2. Agata Derda / Utasza (KJ Michałówka) - 0 pkt. (54,48)
3. Magdalena Dąbrowska / Kayne (KS AZS UWM Olsztyn) - 0 pkt. (56,62)
...
10. Olimpia Skrok-Wolska / G (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (59,53)
29. Adam Kaźmierczak / Jacquart du Seigneur (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (69,95)



Konkurs nr 2, kl. N (120 cm) - zwykły (Mała Runda 2)

1. Amelia Gramza / Horaya OMGH (St. Rodan Club Trzykolne Młyny) - 0 pkt. (50,67)
2. Julia Biskup / Tekila-K (KJ Liljówka Stęszewko) - 0 pkt. (52,43)
3. Julia Biskup / James B (KJ Liljówka Stęszewko) - 0 pkt. (54,36)
...
22. Anna Pęciak / Lavina (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (70,38)
27. Adam Kaźmierczak / Jacquart du Seigneur (LKJ przy SK Ochaby) - 2 pkt. (76,42)
36. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (67,09)



Konkurs nr 3, kl. C (130 cm) - zwykły (Średnia Runda)

1. Szymon Tęcza / Bueno L (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 pkt. (55,93)
2. Leszek Gramza / Dubalou 3 (St. Rodan Club Trzykolne Młyny) - 0 pkt. (56,99)
3. Szymon Tęcza / Angaral L (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 pkt. (57,56)
...
18. Adam Kaźmierczak / Aronn du Talus (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (72,10)
51. Anna Pęciak / Lavina (LKJ przy SK Ochaby) - 18 pkt. (94,69)



Konkurs nr 4, kl. CC (140 cm) - dwufazowy (Duża Runda)

1. Michał Tyszko / Gibanta (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (25,78)
2. Leszek Gramza / Clearround (St. Rodan Club Trzykolne Młyny) - 0 + 0 pkt. (27,08)
3. Łukasz Piksa / Lucky Horse (KS Verso La Natura Warnik) - 0 + 0 pkt. (27,98)
...
6. Adam Kaźmierczak / Aronn Du Talus (LKJ prz SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (34,65)



Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły (Mała Runda 1)

1. Maja Siwiak / Tracja (niestowarzyszona) - 0 pkt. (57,20)
2. Grzegorz Faber / Capital Bej (KJK Fabrex Stanisław Dolny) - 0 pkt. (58,79)
3. Emilia Skrzeczkowska / Hetmańska Krew (KJ Stajnia Nowina) - 0 pkt. (59,33)
...
18. Olimpia Skrok-Wolska / G (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (66,04)



Konkurs nr 6, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Mała Runda 2)

1. Marek Wacławik / Gucci (Largo Warszawa) - 0 + 0 pkt. (28,37)
2. Dominika Gardas / Komboy (JKS Fer Więckowice) - 0 + 0 pkt. (29,22)
3. Dominika Gardas / Quinten Van't Keizershof (JKS Fer Więckowice) - 0 + 0 pkt. (31,22)
...
9. Adam Kaźmierczak / Jacquart du Seigneur (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (35,28)
34. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (38,55)



Konkurs nr 7, kl. C (130 cm) - zwykły (Średnia Runda)

1. Magdalena Dabrowska / Verona (KS AZS UWM Olsztyn) - 0 pkt. (53,02)
2. Leszek Gramza / Jackpot A (St. Rodan Club Trzykolne Młyny) - 0 pkt. (58,13)
3. Amelia Gramza / Horaya OMHG (St. Rodan Club Trzykolne Młyny) - 0 pkt. (59,48)
...
28. Adam Kaźmierczak / Jacquart du Seigneur (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (66,60)
30. Adam Kaźmierczak / Aronn du Talus (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (67,78)
41. Anna Pęciak / Lavina (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (68,83)



Konkurs nr 9, kl. P (110 cm) - zwykły (Finał Małej Rundy 1)

1. Maja Siwiak / Tracja (niestowarzyszona) - 0 pkt. (54,75)
2. Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn / Lorin B (ZKS Equine Sport Zielona Góra) - 0 pkt. (56,19)
3. Jan Kurek / Clarity Queen LSH (Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty) - 0 pkt. (57,17)
...
11. Olimpia Skrok-Wolska / G (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (56,45)



Konkurs nr 10, kl. N (120 cm) - zwykły (Finał Małej Rundy 2)

1. Szymon Tęcza / Carna Perła (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 pkt. (51,84)
2. Julia Biskup / Tekila-K (KJ Liljówka Stęszewko) - 0 pkt. (52,05)
3. Barbara Połap / Hankee Doodle (Vanto JT Mikołów) - 0 pkt. (55,48)
...
29. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (63,82)



Konkurs nr 11, kl. C (130 cm) - dwufazowy (Finał Średniej Rundy)

1. Magdalena Dąbrowska / Verona (KS AZS UMW Olsztyn) - 0 + 0 pkt. (30,08)
2. Jakub Kubiak / Quilibet (KJ SO Łąck) - 0 + 0 pkt. (30,18)
3. Julia Cichecka / Rosa Calia M (LKJ Ostroga Opole) - 0 + 0 pkt. (32,59)
...
7. Adam Kaźmierczak / Aronn du Talus (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (38,12)
14. Adam Kaźmierczak / Jacquart du Seigneur (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 4 pkt. (40,75)
28. Anna Pęciak / Lavina (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (54,88)




Zawody Regionalne


Konkurs nr 2, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-23. Barbara Szwarc / Scytia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-23. Barbara Szwarc / Scytia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 4, kl. L1 (105 cm) - dokładności

1-22. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-22. Adam Kaźmierczak / Kiliman Sitte (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Maja Chruszcz / Wissa (KJ Volta Miłocice) - 0 pkt. (58,17)
...
4. Olimpia Skrok-Wolska / G (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (60,32)
32. Adam Kaźmierczak / Kiliman Sitte (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (74,05)
34. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (66,20)



Konkurs nr 6, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Marcin Matelski / Barcelona G (SK Olimpia Nowe Dąbie) - 0 pkt. (52,34)
...
8. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (65,54)



Konkurs nr 9, kl. L (100 cm) - dokładności

25-32. Barbara Szwarc / Scytia (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
45. Barbara Szwarc / Scytia (LKJ przy SK Ochaby) - 14 pkt.



Konkurs nr 10, kl. L1 (105 cm) - dokładności

1-21. Adam Kaźmierczak / Kiliman Sitte (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
34-41. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt.



Konkurs nr 11, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Daniel Skiba / Hakuna Matata L (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 pkt. (55,97)
...
9. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (66,11)
18. Adam Kaźmierczak / Kiliman Sitte (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (75,52)



Konkurs nr 12, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Maja Chruszcz / Wissa (KJ Volta Miłocice) - 0 pkt. (59,33)
...
10. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (68,81)
16. Olimpia Skrok-Wolska / G (LKJ przy SK Ochaby) - 9 pkt. (77,40)




Konkurs nr 15, kl. L (100 cm) - dokładności

1-24. Barbara Szwarc / Scytia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-24. Adam Kaźmierczak / Kiliman Sitte (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 17, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Zuzanna Kucharska / Qanvas... (St. Rodan Club Krzykolne Młyny) - 0 + 0 pkt. (28,45)
...
15. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (52,91)






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności