www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BARDZO DOBRE STARTY NASZYCH JEŹDŹCÓW W ZAKRZOWIE 29/11/2021


Nasi zawodnicy kilkanaście razy stawali na podium Halowych Regionalnych i Towarzyskich Zawodów Konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w miniony weekend w Zakrzowie.
W gronie zwycięzców poszczególnych konkursów znalazły się: Maja Pluta i Barbara Chlipała (obie JKS BCH Międzyrzecze Dolne) oraz Dominika Szotek, Dominika Marcisz i Izabela Marchewka (wszystkie JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój).


Wyniki:


Konkurs nr 2, kl. MiniLL (70 cm) - dokładności

1-9. Olga Seredyńska / Barczero (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt.
13. Wiesław Piecha / Orchid'S Alian (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 17 pkt.



Konkurs nr 3, kl. MiniLL (80 cm) - dokładności

1-12. Natalia Babicka / Libia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-12. Natalia Babicka / Libia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-12. Iga Gajeska / Cuerly Sue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-12. Wiesław Piecha / Orchid'S Allan (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.

13-16. Olga Seredyńska / Barczero (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 4 pkt.
13-16. Maja Rosińska / Coco Chanel (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
13-16. Wiesław Piecha / Limit B (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.




Konkurs nr 4, kl. LL (90 cm) - z trafieniem w normę czas (59 sek.)

1. Alexander Leda / Lucky M (niestowarzyszony) - 0 pkt. (- 0,85)
2. Weronika Krywult / Betula (LKJ Solec Bieruń) - 0 pkt. (+ 0,95)
3. Monika Duda / Sekwana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (+ 1,14)
4. Maja Pluta / Aquarta (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt. (- 3,40)
5. Wiesław Piecha / Cansydney (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (+ 3,76)
...
7. Julia Kremer / Carlos (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (+ 4,01)
9. Wiesław Piecha / Limit B (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (+ 6,38)
11. Iga Gajewska / Cuerly Sue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (- 0,42)
12. Maja Rosińska / Coco Chanel (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (+ 1,24)

13. Barbara Chlipała / Hipolit (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 1 pkt. (- 1,31)



Konkurs nr 5, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Maja Pluta / Aquarta (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt. (51,53)
2. Weronika Kachel / Ledanaja II W (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (53,45)
3. Maria Ciszek / Urana Melody (niestowarzyszona) - 0 pkt. (55,26)
4. Julia Kremer / Carlos (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (53,34)
5. Izabela Marchewka / Valea (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (57,88)
6. Patrycja Kasprzyk / Caramella (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (58,30)

7. Marta Kawa / Varadero R (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (61,54)
...
9. Aleksandra Kawa / Deep Purple V&V (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (66,50)
11. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (70,04)

13. Dominika Szotek / Coffee 23 (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (73,83)
17. Wiesław Pieha / Cansydney (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (64,88)

19. Gabriela Nowak / Levisionn Contanga EWP (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (66,29)
20. Sonia Janus / Wiford AA (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (70,75)

25. Dominika Marcisz / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 22 pkt. (94,70)



Konkurs nr 6, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Kevin Pszowski / Jacobson L (KJ Jumping Team Brynica) - 0 + 0 pkt. (23,92)
2. Mikołaj Szulakowski / Step (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (24,06)
3. Olimpia Skrok-Wolska / G (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (25,89)
4. Ida Gajewska / Gardenia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (27,27)
...
6. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (52,52)
8. Patrycja Kasprzyk / Caramella (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (52,92)

9. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (55,42)
10. Izabela Marchewka / Valea (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (47,16)
13. Aleksandra Kawa / Deep Purple V&V (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (55,11)
16. Marta Kawa / Varadero R (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (50,06)




Konkurs nr 7, kl. N (120 cm) - dwufazowy

1. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (24,36)
2. Olimpia Skrok-Wolska / G (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (27,48)
3. Marcelina Spychała / Syriusz M (LKJ Moszna) - 0 + 0 pkt. (29,18)
4. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (29,50)
...
6. Mikołaj Szulakowski / Step (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (44,68)
7. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (45,35)
11. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (50,13)
12. Ida Gajewska / Gardenia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (51,75)




Konkurs nr 8, kl. kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Karolina Kobylec / Opium W (JKS Desant Mikołów) - 0 pkt. (63,59)
2. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (55,71)
3. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (62,58)
...
5. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 13 pkt. (72,25)



Konkurs nr 10, MiniLL (70 cm) - dokładności

1-7. Olga Seredyńska / Barczero (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt.



Konkurs nr 11, Mini LL (80 cm) - dokładności

1-18. Olga Seredyńska / Barczero (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt.
1-18. Natalia Babicka / Libia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-18. Natalia Babicka / Libia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-18. Maja Rosińska / Coco Chanel (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-18. Wiesław Piecha / Orchid's Alian (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
19-22. Wiesław Piecha / ORchid's Alian (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.




Konkurs nr 12, kl. LL (90) - z trafieniem w normę czasu (59 sek.)

1. Barbara Chlipała / Hipolit M (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt. (- 2,33)
2. Maja Rosińska / Coco Chanel (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (- 2,59)
3. Alexander Leda / Lucky M (niestowarzyszony) - 0 pkt. (- 3,52)
4. Monika Duda / Sekwana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (- 4,24)
...
6. Wiesław Piecha / Limit B (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (+ 12,09)



Konkurs nr 13, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Dominika Marcisz / Orion (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (50,28)
2. Martyna Łakota / Jachranka (niestowarzyszona) - 0 pkt. (52,21)
3. Maja Pluta / Aquarta (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 0 pkt. (55,41)
4. Patrycja Kasprzyk / Caramella (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (56,40)
5. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,81)
...
7. Wiesław Piecha / Cansydney (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,11)
8. Aleksandra Kawa / Deep Purple V&V (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (62,66)
10. Monika Duda / Sekwana (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (66,32)
11. Wiesław Piecha / Limit B (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (70,04)
13. Izabela Marchewka / Valea (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (51,95)
14. Julia Kremer / Carlos (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (54,44)
18. Gabriela Nowak / Levisionn Contanga EWP (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (65,57)
20. Sonia Janus / Wiford AA (LKJ przy SK Ochaby) - 5 pkt. (72,10)




Konkurs nr 14, kl. P (110 cm) - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem

1. Izabela Marchewka / Valea (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 44 pkt. (42,78)
2. Przemysław Trawiński / Chacco-Boy (JLKJ Udórz) - 44 pkt. (44,18)
3. Bartosz Bomba / Big Red (SKJ Preria Wilkowice) - 44 pkt. (44,43)
4. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (LKJ orzy SK Ochaby) - 44 pkt. (44,47)
5. Aleksandra Kawa / Deep Purple V&V (LKJ przy SK Ochaby) - 44 pkt. (46,21)

6. Patrycja Kasprzyk / Caramella (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 44 pkt. (46,54)
...
10. Maja Pluta / Aquarta (JKS BCH Międzyrzecze Dolne) - 40 pkt. (53,63)
12. Marta Kawa / Varadero R (LKJ przy SK Ochaby) - 39 pkt. (46,13)
14. Wiesław Piecha / Cansydney (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 37 pkt. (46,13)



Konkurs nr 15, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Michalina Sztuka / Olympia van Prinseveld (JKS Czanki Bielsko-Biała) - 0 pkt. (58,62)
2. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,77)
3. Ida Gajewska / Gardenia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (60,36)
4. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (55,08)
5. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (59,42)

...
7. Marta Kawa / Varadero R (LKJ przy SK Ochaby) - 24 pkt. (97,39)



Konkurs nr 16, kl. N1 (125 cm) - zwykły

1. Michalina Sztuka / Olympia Van Prinseveld (JKS Czanki Bielsko-Biała) - 8 pkt. (53,76)
2. Martyna Rostek / Braveheart (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (55,34)
3. Sonia Janus / Balou Balou (LKJ przy SK Ochaby) - 12 pkt. (56,48)
4. Ida Gajewska / Gardenia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 16 pkt. (61,46)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności