www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI POŁUDNIOWEJ 20/12/2021


Trzy medale wywalczyły nasze amazonki na Halowych Jeździeckich Mistrzostwach Polski Południowej w skokach przez przeszkody, które odbyły się w dniach 16-19 grudnia w Michałowicach.
Na drugim stopniu podium stanęły Roxana Gajdzik (JKS Equi Verso Jastrzębie) w kategorii Ladies oraz Natalia Janota (LKJ przy SK Ochaby) w kategorii Open, natomiast na najniższym - Nadia Gajdzik w rywalizacji juniorów młodszych.


Wyniki:


Seniorzy

1 Joanna Cebulak
Jaction Breaker RV
KJ Leśna Wola Głogów Małopolski
6,01 pkt.
2,01 + 0 + 4 + 0
2 Agnieszka Cebulak
Coco Chanel De Laubry Z
KS Jumping Team Wiercany
12,00 pkt.
0,00 + 4 + 8 + 0 
3 Dominik Słodczyk
Quicky B Z
SKJ Preria Wilkowice
12,65 pkt.
0,65 + 0 + 4 + 8
. ... ... ...
9 Dominika Szotek
Oskar Blue
JKS Equi Verso Jastrzębie
54,31 pkt.
17,57 + 9 + 12 + 8


Juniorzy

1 Marta Wypiór
Captiana Luttinghof's Z
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2,92 pkt.
2,92 + 0 + 0 + 0
2 Mikołaj Szurman
Hitch
KJ Facimiech
4,00 pkt.
0,00 + 0 + 4 + 0
3 Zuzanna Kaczmarzyk
Soprano Hippica
KJ Trachy Sośnicowice
4,28 pkt.
0,28 + 0 + 0 + 4
. ... ... ...
12 Sonia Janus
Balou Balou
LKJ przy SK Ochaby

2,61 + 4 + 4 + DNQ
16 Martyna Rostek
Braveheart
JKS Equi Verso Jastrzębie
6,33 + 4 + 8 + DNQ


Juniorzy młodsi

1 Adrianna Pypłacz
Ixelle De Fremis
KJ Laredo Częstochowa
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (25,02)
2 Natalie Bochenski
Czedan
KJ Facimiech
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (25,58)
3 Nadia Gajdzik
Gadia
JKS Equi Verso Jastrzębie
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (25,65)


Ladies

1 Hanna Matusiak
La Costa
OJK Pod Dębami Inwałd
0,44 pkt.
0,44 + 0 + 0
2 Roxana Gajdzik
Delva Faradenza RG
JKS Equi Verso Jastrzębie
0,95 pkt.
0,95 + 0 + 0
3 Dagmara Pętka
Cadeau du Destin
KJK Szary Michałowice
2,66 pkt.
2,66 + 0 + 0
. ... ... ...
17 Olimpia Skrok-Wolska
G
LKJ prz SK Ochaby
14,73 pkt.
4,73 + 4 + 6


Open

1 Jakub Bochenek
Geneza M
KJK Szary Michałowice
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (27,45)
2 Natalia Janota
Quinda-Quando
LKJ przy SK Ochaby
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (30,10)
3 Natalia Zdybska
Dedice On Me
niestowarzyszona
0 pkt.
0 + 0 + 0 + 0 (30,33)
. ... ... ...
9 Patrycja Kasprzyk
Caremella
JKS Equi Verso Jastrzębie
4 pkt.
4 + 0 + 4 + 0 (27,09)
12 Zofia Iveljić
Don Karlos
LKJ przy SK Ochaby
11 pkt.
7 + 4 + 0 + 0 (31,88)
14 Izabela Marchewka
Valea
JKS Equi Verso Jastrzębie
12 pkt.
4 + 4 + 4 + 4 (31,79)



W ramach mistrzostw odbyły się także Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody, gdzie nasi zawodnicy wygrali cztery konkursy.


Wyniki:


Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Aleksander Szafran / Panamera 13 (KJ Facimiech) - 0 pkt. (54,16)
...
15. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,86)
22. Dominika Szotek / Coffee 23 (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (60,85)
49. Aleksandra Ryt / Quick Lady De Winghe (LKJ przy SK Ochaby) - 11 pkt. (80,28)



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Aleksandra Ryt / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (55,51)
...
14. Aleksandra Ryt / Quick Lady De Winghe (LKJ przy SK Ochaby) - 1 pkt. (67,96)
34. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (65,13)



Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Izabela Kisielowska / Fokus (KJ Impuls Dąbrowa Górnicza) - 0 pkt. (61,83)
...
8. Aleksandra Ryt / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (55,85)



Konkurs nr 9, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Anna Hernik / Gospella (SKJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (47,17)
...
21. Aleksandra Ryt / Quick Lady De Winghe (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (59,11)
47. Dominika Szotek / Coffee 23 (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (60,79)




Konkurs nr 10, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Aleksandra Szafran / Panamera 13 (KJ Facimiech) - 0 pkt. (50,76)
...
4. Aleksandra Ryt / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (52,87)
12. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (57,58)
38. Dominika Szotek / Coffee 23 (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 7 pkt. (75,82)

41. Aleksandra Ryt / Quick Lady De Winghe (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (60,78)




Konkurs nr 11, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (55,87)
...
19. Aleksandra Ryt / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (58,35)



Konkurs nr 15, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Mikołaj Szulakowski / Step (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (53,60)
...
12. Dominika Szotek / Coffee 23 (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,71)
27. Anna Hernik / Gospella (SKJ Preria Wilkowice) - 4 pkt. (50,44)




Konkurs nr 16, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Karol Gardulski / Romania (KJ Facimiech) - 0 pkt. (54,25)
...
4. Aleksandra Ryt / Chaplain (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,25)
12. Aleksandra Ryt / Quick Lady De Winghe (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (63,56)




Konkurs nr 17, kl. P (120 cm) - zwykły

1. Krzysztof Leśniak / Hellfire (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (55,19)
...
9. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (59,09)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności