www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA MEDALE JEŹDŹCÓW Z OCHAB 22/12/2005


Dwa medale wywalczyli zawodnicy LKJ Ochaby podczas Halowych Jeździeckich Mistrzostw Śląska w skokach przez przeszkody, które odbyły się w dniach 16-18 grudnia w Zbrosławicach.
Srebrny medal zdobyła Aleksandra Dębska w rywalizacji juniorek, a brązowy Paulina Barosz w gronie juniorek młodszych.

Wyniki:


Juniorzy młodsi

1. Julia Piątkowska (KS Cowboy Tenczynek) - 11,84 pkt.
2. Dagmara Kocoń (KJ Zbrosławice) - 12,49 pkt.
3. Paulina Barosz (LKJ Ochaby) - 12,67 pkt.
4. Antonina Styczeń (JKS Czanki Międzyrzecze) - 13,67 pkt.

5. Patrycja Nowak (KJ Deresz Siemianowice) - 16,50 pkt.
6. Anna Żabicka (LKJ Ochaby) - 17,84 pkt.


Juniorzy

1. Adam Siedlaczek (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 0 pkt. (44,71)
2. Aleksandra Dębska (LKJ Ochaby) - 0 + 0 pkt. (45,77)
3. Magda Kamińska (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (47,13)
4-5. Radosław Pawlas (LKJ Ochaby) - 4 + 0 pkt.
4-5. Alicja Grygier (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 4 pkt.

6. Przemysław Przepióra (JKS Barda Jankowice) - 5 + 0 pkt.
...
9-10. Aleksandra Ryt (LKJ Ochaby) - 4 + 8 pkt.


Seniorzy

1. Michał Siedlaczek (KJK Bolix Żywiec) - 0 pkt.
2. Aleksandra Kośnik (KJ Deresz Siemianowice) - 5,64 pkt.
3. Klaudia Rajtar (KJ Zbrosławice) - 8,81 pkt.
4. Jan Mleczko (LKJ Ochaby) - 9,03 pkt.
5. Tomasz Kumorek (JKS Barda Jankowice) - 17,37 pkt.
6. Łukasz Matla (KJK Bolix Żywiec) - 24,56 pkt.
...
11. Waldemar Wojtyczka (LKJ Ochaby)


W ramach mistrzostw odbyły się również Halowe Zawody Regionalne, w których nasi zawodnicy uzyskali kilka niezłych wyników.



Wyniki Zawodów Regionalnych


Konkurs nr 3, kl. P - dwufazowy

1. Kuba Kaliński / Oktawian (KKJK Kraków) - 0 + 0 pkt. (30,84)
2. Karolina Jońca / Nugat-A (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (32,04)
3. Aleksandra Kośnik / Gracjella (KJ Deresz Siemianowice) - 0 + 0 pkt. (32,10)
...
5. Leszek Nieużyła / Ensila Darpol (LKJ Ochaby) - 0 + 4 pkt. (30,51)
6. Łukasz Matla / Lanselok (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 4 pkt. (32,43)
11. Paulina Barosz / Ikar (LKJ Ochaby) - 8 pkt.



Konkurs nr 4, kl. N - zwykły

1. Paweł Radek / City Boy (KJK Bolix Żywiec) - 0 pkt. (59,78)
2. Paulina Barosz / Kalwados (LKJ Ochaby) - 1 pkt. (65,69)
3. Anna Stachura / Feniks (KS Orzeł Kiedrzyn) - 4 pkt. (53,46)
4. Paulina Barosz / Ikar (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (64,18)


Konkurs nr 12, kl. P - zwykły

1. Anna Śliwa / Ral (KKJK Kraków) - 0 pkt. (59,47)
2. Klaudia Rajtar / Koral (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (60,54)
3. Barbara Barczyk / Mega (KJ Górka Zbrosławice) - 0 pkt. (66,15)
...
9. Leszek Nieużyła / Ensila Darpol (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (72,81)
12. Radosław Pawlas / Salwador (LKJ Ochaby) - 21 pkt. (97,17)


Konkurs nr 13, kl. N - szybkości

1. Gerard Grutza / Hardy (KJ Zbrosławice) - 61,75 pkt.
2. Klaudia Rajtar / Koral (KJ Zbrosławice) - 62,69 pkt.
3. Paweł Radek / City Boy (KJK Bolix Żywiec) - 65,40 pkt.
...
8. Paulina Barosz / Kalwados (LKJ Ochaby) - 70,06 pkt.
11. Paulina Barosz / Ikar (LKJ ochaby) - 82,91 pkt.



Konkurs nr 21, kl. P - o wzrastającym stopniu trudności

1. Gerard Grutza / Zaria (KJ Zbrosławice) - 44 pkt. (39,03)
2. Leszek Nieużyła / Ensila Darpol (LKJ Ochaby) - 44 pkt. (47,07)
3. Aleksandra Kośnik / Gracjella (KJ Deresz Siemianowice) - 44 pkt. (47,96)
...
9. Jarosław Grycz / Angela (LKJ Ochaby) - 36 pkt. (48,63)
10. Łukasz Matla / Lancelot (KJK Bolix Żywiec) - 36 pkt. (50,92)
17. Alicja Grygier / Paris (JKS Czanki Międzyrzecze) - 12 pkt. (44,24)



Konkurs nr 22, kl. N - szybkości

1. Weronika Król / Bolero (KJ Amigo Będzin) - 54,75 (0 pkt.)
2. Łukasz Matla / Le Duc (KJK Bolix Żywiec) - 56,43 (0 pkt.)
3. Klaudia Rajtar / Welur (KJ Zbrosławice) - 57,63 (0 pkt.)
...
18. Paulina Barosz / Ikar (LKJ Ochaby) - 80,43 (8 pkt.)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności