www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TURNIEJ JUDO Z OKAZJI DNIA DZIECKA 31/05/2011


W minioną niedzielę w Dębowcu odbył się Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Stowarzyszenie Sportowe 'Dąb' Dębowiec.
W klasyfikacji drużynowej triumfował zespół gospodarzy, który wyprzedził reprezentacje IKS-u Rydułtowy oraz Judo DDM Český Těšín.

Wyniki zawodników SS Dąb Dębowiec:

1 miejsce - Weronika Wieczorek (kat. do 25 kg)
1 miejsce - Martyna Has (kat. do 26 kg)
1 miejsce - Martyna Kurek (kat. do 46 kg)
2 miejsce - Magdalena Ryś (kat. do 22 kg)
3 miejsce - Anna Waleczek (kat. do 35 kg)
3 miejsce - Julia Maśnik (kat. do 36 kg)
3 miejsce - Dominika Wieczorek (kat. do 45 kg)

1 miejsce - Kamil Solinder (kat. do 17 kg)
1 miejsce - Aleksander Kurdun (kat. do 20 kg)
1 miejsce - Dawid Pilch (kat. do 27 kg)
1 miejsce - Piotr Świć (kat. do 33 kg)
2 miejsce - Kacper Góralczyk (kat. do 22 kg)
2 miejsce - Mateusz Gawlas (kat. do 25 kg)
2 miejsce - Łukasz Lipkowski (kat. do 26 kg)
2 miejsce - Dawid Kołder (kat. do 30 kg)
2 miejsce - Dawid Tyczyński (kat. do 31 kg)
2 miejsce - Artur Kolaczek (kat. do 39 kg)
2 miejsce - Krystian Ryś (kat. do 51 kg)
3 miejsce - Konrad Gawron (kat. do 30 kg)
3 miejsce - Tyberiusz Prondzioch (kat. do 32 kg)
3 miejsce - Przemysław Szewczyk (kat. do 48 kg)


Wyniki zawodników MOSiR Cieszyn:

2 miejsce - Maria Buczkowska (kat. do 24 kg)
2 miejsce - Nikola Klabecka (kat. do 36 kg)

1 miejsce - Kacper Makula (kat. do 26 kg)
1 miejsce - Wojciech Nowak (kat. do 38 kg)
1 miejsce - Mateusz Herman (kat. do 39 kg)
2 miejsce - Jan Klabecki (kat. do 28 kg)
3 miejsce - Radosław Paw (kat. do 26 kg)
3 miejsce - Jakub Podkowski (kat. do 42 kg)
3 miejsce - Krzysztof Gosek (kat. do 70 kg)
4 miejsce - Jakub Herman (kat. do 24 kg)
4 miejsce - Jakub Podkowski (kat. do 36 kg)
4 miejsce - Nikodem Bożek (kat. do 64 kg)


Klasyfikacja drużynowa
1. SS Dąb Dębowiec - 86 pkt.
2. IKS Rydułtowy - 39 pkt.
3. Judo DDM Český Těšín - 30 pkt.
4. KS Gwardia Bielsko-Biała - 29 pkt.
5. UKS Judo Pawłowice - 27 pkt.
6. MOSiR Mysłowice - 19 pkt.
...
7-8. MOSiR Cieszyn - 18 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności