www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA ZWYCIĘSTWA JUDOKÓW W BYTOMIU 06/11/2016


Czterech naszych judoków stanęło na podium Otwartego Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Memoriału Józefa Wiśniewskiego, który odbył się wczoraj w Bytomiu.
Na jego najwyższy stopień wskoczyli zawodnicy Klubu Judo 'Koka' Jastrzębie-Zdrój: Marcin Matysik i Norbert Ślusarz, natomiast na najniższym zaprezentowali się Martyna Ihas ze Stowarzyszenia Sportowego 'Dąb' Dębowiec oraz Mateusz Herrman z Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Nakano' Pogwizdów.


Wyniki:


Juniorki młodsze - kategoria do 44 kg

1. Nikola Szlachta (UKS Judo Wolbrom)
2. Aleksandra Polkowska (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki)
3. Martyna Ihas (SS Dąb Dębowiec)
3. Angelika Kicek (UKS Olimp Nowa Sól)


Wyniki pojedynków Martyny Ihas
Faza grupowa - grupa A
Martyna Ihas - Aleksandra Wenzel (PKS Olimpia Poznań) - zwycięstwo
Martyna Ihas - Julia Pyznarska (KS AJ Łódź) - zwycięstwo
Martyna Ihas - Nikola Szlachta (UKS Judo Wolbrom) - porażka
Półfinał
Martyna Ihas - Aleksandra Polkowska (UKS Judo Kontra Mińsk Maz.) - porażka




Juniorki młodsze - kategoria do 48 kg

1. Marta Kuraś (UKS Judo Wolbrom)
2. Jagoda Tąta (UKS Judo Pawłowice)
3. Aleksandra Kawecka (MKS Juvenia Wrocław)
4. Paulina Szlachta (UKS Judo Wolbrom)
...
5. Natalia Mohr (SS Dąb Dębowiec)
5. Paulina Żemła (KJ Koka Jastrzębie)


Wyniki pojedynków Natalii Mohr
Turniej główny
Natalia Mohr - Karolina Chojnacka (UKS Czarni Bytom) - zwycięstwo
Natalia Mohr - Patrycja Stachowska (KS Polonia Rybnik) - zwycięstwo
Natalia Mohr - Nikola Olejnik (AZS AWF Poznań) - zwycięstwo
Natalia Mohr - Marta Kuraś (UKS Judo Wolbrom) - porażka
Repesaże (o 3 miejsce)
Natalia Mohr - Aleksandra Kawecka (MKS Juvenia Wrocław) - porażka


Wyniki pojedynków Pauliny Żemły
Turniej główny
Paulina Żemła - los wolny
Paulina Żemła - Marlena Gajecka (UKS MOSiR Jasło) - zwycięstwo
Paulina Żemła - Marta Kuraś (UKS Judo Wolbrom) - porażka
Repesaże (od II rundy)
Paulina Żemła - Natalia Nocula (UKS ASW Judo Jasło) - zwycięstwo
Paulina Żemła - Nikola Olejnik (AZS AWF Poznań) - zwycięstwo
Paulina Żemła - Paulina Szlachta (UKS Judo Wolbrom) - porażka




Juniorki młodsze - kategoria do 57 kg

1. Izabella Socha (KS Judo Czechowice-Dziedzice)
2. Łucja Obal (UKS Halinów Team)
3. Wiktoria Walczyk (GKS Czarni Bytom)
3. Liwia Foterek (UKS Ippon Kożuchów)
...
Nikola Sokor (KJ Koka Jastrzębie) - odpadła w II rundzie


Wyniki pojedynków Nikoli Sokor
Turniej główny
Nikola Sokor - los wolny
Nikola Sokor - Oliwia Socha (UKS Judo Wolbrom) - porażka




Juniorki młodsze - kategoria do 63 kg

1. Agata Szafran (KS AJ Poznań)
2. Karolina Hulin (AZS AWF Katowice)
3. Anna Kaleta (UKS Judo Wolbrom)
3. Natalia Wszołek (WKS Śląsk Wrocław)
...
7. Anna Kowalczyk (LKS Wyzwolenie Simoradz)


Wyniki pojedynków Anny Kowalczyk
Turniej główny
Anna Kowalczyk - los wolny
Anna Kowalczyk - Marcelina Pakow (MKS Juvenia Wrocław) - zwycięstwo
Anna Kowalczyk - Nikola Wszołek (WKS Śląsk Wrocław) - porażka
Repesaże (od II rundy)
Anna Kowalczyk - Marta Zawidzka (KS Gwardia Bielsko-Biała) - zwycięstwo
Anna Kowalczyk - Anna Kaleta (UKS Judo Wolbrom) - porażka




Juniorki młodsze - kategoria do 70 kg

1. Rozalia Martynów (UKS Olimp Nowa Sól)
2. Anna Paś (UKS Judo Wolbrom)
3. Karolina Głogowska (GKS Czarni Bytom)
3. Dominika Kotlarska (UMKS Żak Kielce)
...
7. Dominika Wieczorek (SS Dąb Dębowiec)


Wyniki pojedynków Dominiki Wieczorek
Turniej główny
Dominika Wieczorek - Karolina Głogowska (GKS Czarni Bytom) - porażka
Repesaże
Dominika Wieczorek - Natalia Janocha (UKS Trójka Piła) - zwycięstwo
Dominika Wieczorek - Dominika Kotlarska (UMKS Żak Kielce) - porażka




Juniorzy młodsi - kategoria do 50 kg

1. Hubert Pieczyński (UKS Górnik Konin)
2. Szymon Szymański (UKJ Yuko Józefów)
3. Dorian Dyr (GKS Czarni Bytom)
3. Arkadiusz Waniszewski (MKS Juvenia Wrocław)
...
Patryk Nawieśniak (SS Dąb Dębowiec) - odpadł w I rundzie repesaży


Wyniki pojedynków Patryka Nawieśniaka
Turniej główny
Patryk Nawieśniak - Arkadiusz Waniszewski (MKS Juvenia Wrocław) - porażka
Repesaże
Patryk Nawieśniak - Jakub Burta (KS Judo Czechowice-Dziedzice) - porażka




Juniorzy młodsi - kategoria do 55 kg

1. Marcin Matysik (KJ Koka Jastrzębie)
2. Paweł Tylek (TS Wisła Kraków)
3. Serhij Niebotow (Ukraina)
3. Kacper Rola (KS Start Radom)
...
Jakub Kędzierski (LKS Wyzwolenie Simoradz) - odpadł w I rundzie repesaży


Wyniki pojedynków Marcina Matysika
Turniej główny
Marcin Matysik - Michał Kieloch (KS Judo Czechowice-Dziedzice) - zwycięstwo
Marcin Matysik - Oskar Gabor (TS Wisła Kraków) - zwycięstwo
Marcin Matysik - Jakub Woś (GKS Czarni Bytom) - zwycięstwo
Marcin Matysik - Paweł Tylek (TS Wisła Kraków) - zwycięstwo


Wyniki pojedynków Jakuba Kędzierskiego
Turniej główny
Jakub Kędzierski - Paweł Tylek (TS Wisła Kraków) - porażka
Repesaże
Jakub Kędzierski - Serhij Niebotow (Ukraina) - porażka




Juniorzy młodsi - kategoria do 66 kg

1. Sebastian Makowski (UKS Olimpia-Judo Elbląg)
2. Dawid Reneson (KS Błękitni Tarnów)
3. Mateusz Herrman (UKS Nakano Pogwizdów)
3. Wiktor Zamorowski (UKS Ippon MDK Kutno)
...
Sylwester Mazurek (UKS Nakano Pogwizdów) - odpadł w I rundzie


Wyniki pojedynków Mateusza Herrmana
Turniej główny
Mateusz Herrman - los wolny
Mateusz Herrman - Aleksander Jankowski (KS Start Radom) - zwycięstwo
Mateusz Herrman - Bartłomiej Wiewióra (UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.) - zwycięstwo
Mateusz Hermman - Sebastian Makowski (UKS Olimpia-Judo Elbląg) - porażka
Repesaże (o 3 miejsce)
Mateusz Herrman - Aleksander Plombon (TS Judo Gryf Słupsk) - zwycięstwo


Wyniki pojedynków Sylwestra Mazurka
Turniej główny
Sylwester Mazurek - Szymon Łukasik (UKS Judo Wolbrom) - porażka




Juniorzy młodsi - kategoria do 73 kg

1. Jakub Nawrot (TS Judo Gryf Słupsk)
2. Michał Cieślar (GKS Czarni Bytom)
3. Mateusz Kozłowski (KJ AZS Opole)
3. Filip Karaś (UKS Grot Kraków)
...
Dawid Piekar (UKS Nakano Pogwizdów) - odpadł w II rundzie
Kamil Firlajczyk (LKS Wyzwolenie Simoradz) - odpadł w I rundzie


Wyniki pojedynków Dawida Piekara
Turniej główny
Dawid Piekar - Krystian Perchun (KS Start Strzegom) - zwycięstwo
Dawid Piekar - Kacper Ignaszak (KS AJ Poznań) - porażka


Wyniki pojedynków Kamila Firlajczyka
Turniej główny
Kamil Firlajczyk - Mateusz Kozłowski (KJ AZS Opole) - porażka




Juniorzy młodsi - kategoria do 81 kg

1. Bartosz Szaniawski (TS Judo Gryf Słupsk)
2. Serhij Bilec (Ukraina)
3. Stanisław Dolaziński (UKJ Lemur Warszawa)
3. Karol Jewtuch (PKS Olimpia Poznań)
...
7. Mateusz Grzybek (UKS Nakano Pogwizdów)


Wyniki pojedynków Mateusza Grzybka
Turniej główny
Mateusz Grzybek - Szymon Kasprzyński (GKS Czarni Bytom) - zwycięstwo
Mateusz Grzybek - Maciej Szynalski (UKS Bielik Bielany Wrocławskie) - porażka
Repesaże
Mateusz Grzybek - Jakub Kołodziej (UKS Dwójka Tarnowskie Góry) - zwycięstwo
Mateusz Grzybek - Dawid Miechowski (UKS Conrad Gdańsk) - porażka




Juniorzy młodsi - kategoria pow. 90 kg

1. Norbert Ślusarz (KJ Koka Jastrzębie)
2. Wiktor Mazurczak (UMKS Żak Kielce)
3. Jarosław Knysz (Ukraina)
3. Amadeusz Lewandowicz (UKS Olimp Nowa Sól)


Wyniki pojedynków Norberta Ślusarza
Turniej główny
Norbert Ślusarz - los wolny
Norbert Ślusarz - Jarosław Knysz (Ukraina) - zwycięstwo
Norbert Ślusarz - Jakub Łukasik (GKS Czarni Bytom) - zwycięstwo
Norbert Ślusarz - Wiktor Mazurczak (UMKS Żak Kielce) - zwycięstwo




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności