www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DAWID PIEKAR NA PODIUM ZAWODÓW PP 13/11/2016


Pięciu zawodników UKS Nakano Pogwizdów wzięło udział zawodach Pucharu Polski Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy, które odbyły się wczoraj w Krakowie.
Z nich najlepiej zaprezentował się Dawid Piekar, zajmując trzecie miejsce w kategorii wagowej do 73 kilogramów.


Wyniki:


Młodziczki - kategoria do 57 kg

1. Wiktoria Żabczyńska (TS MOSiR Bochnia)
2. Amelia Konfisz (KJ AZS Opokle)
3. Zuzanna Banaszek (UKS Judo Fight Club Warszawa)
3. Nina Woźnicka (UKS Halinów Team)
...
Patrycja Kłoda (UKS Nakano Pogwizdów) - odpadła w I rundzie repesaży

Wyniki pojedynków Patrycji Kłody
Turniej główny
Patrycja Kłoda - los wolny
Patrycja Kłoda - Amelia Konfisz (KJ AZS Opole) - porażka
Repesaże
Patrycja Kłoda - Aleksandra Konopka (AZS AWF Katowice) - porażka



Młodzicy - kategoria do 42 kg

1. Piotr Waszkiewicz (UKS Judo Wolbrom)
2. Bogdan Kuc (Ukraina)
3. Igor Błaszczak (MKS Juvenia Wrocław)
3. Karol Kowalski (TS Wisła Kraków)
...
5. Oskar Kasperczyk (UKS Nakano Pogwizdów)

Wyniki pojedynków Oskara Kasperczyka
Turniej główny
Oskar Kasperczyk - Krzysztof Brzezicki (UKS Okay Opole) - zwycięstwo
Oskar Kasperczyk - Piotr Waszkiewicz (UKS Judo Wolbrom) - porażka
Repesaże
Oskar Kasperczyk - Patryk Stawiński (MKS Pałac Młodzieży Łódź) - zwycięstwo
Oskar Kasperczyk - Paweł Hase (MUKS Kokoro Łódź) - zwycięstwo
Oskar Kasperczyk - Igor Błaszczak (MKS Juvenia Wrocław) - porażka



Młodzicy - kategoria do 66 kg

1. Albin Kocioł (TS Wisła Kraków)
2. Mateusz Pastuszek (MKS Juvenia Wrocław)
3. Szymon Pawliczak (UKS AJ Rzeszów)
3. Alessio Leśniewski (ULKS Judo Kowala)
...
Sylwester Mazurek (UKS Nakano Pogwizdów) - opadł w I rundzie

Wyniki pojedynków Sylwestera Mazurka
Turniej główny
Sylwester Mazurek - Szymon Pawliczek (UKS AJ Rzeszów) - porażka



Młodzicy - kategoria do 73 kg

1. Krystian Perchun (KS Start Strzegom)
2. Igor Błeszyński (ULKS Judo Kowala)
3. Jakub Gutt (KŚ AZS Gliwice)
3. Dawid Pieakr (UKS Nakano Pogwizdów)

Wyniki pojedynków Dawida Piekara
Turniej główny
Dawid Piekar - Igor Błeszyński (ULKS Judo Kowala) - porażka
Repesaże
Dawid Piekar - Hubert Starzyk (MKS Pałac Młodzieży Tarnów) - zwycięstwo
Dawid Piekar - Samuel Zegartowski (MDK Kraków) - zwycięstwo
Dawid Piekar - Dominik Popielarz (UKS 54 Feniks Bytom) - zwycięstwo



Młodzicy - kategoria pow. 81 kg

1. Andrzej Radzik (UKS Okay Opole)
2. Piotr Chełmiński (ULKS Judo Kowala)
3. Mateusz Marciniak (KŚ AZS Gliwice)
3. Dominik Świderski (MKS Pałac Młodzieży Tarnów)
...
5. Radosław Piekar (UKS Nakano Pogwizdów)

Wyniki pojedynków Radosława Piekara
Faza grupowa - grupa A
Radosław Piekar - Andrzej Radzik (UKS Okay Opole) - porażka
Radosław Piekar - Dominik Świderski (MKS Pałac Młodzieży Tarnów) - porażka





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności