www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TURNIEJ JUDO W SIMORADZU 21/11/2016


Stu sześćdziesięciu trzech zawodników z dziesięciu klubów z Polski i Czech wzięło udział w Turnieju Judo z okazji Święta Niepodległości, który odbył się w minioną sobotę w Simoradzu.
W klasyfikacji zespołowej triumfowała drużyna LKS Wyzwolenie Simoradz, wyprzedzając ekipy: UKS PTG Sokół Zebrzydowice oraz UKS Nakano Pogwizdów.


Klasyfikacja drużynowa

1. LKS Wyzwolenie Simoradz
2. UKS PTG Sokół Pisarzowice
3. UKS Nakano Pogwizdów
4. KS Judo Czechowice-Dziedzice
5. Judo DDM Český Těšín
6. KS Gwardia Bielsko-Biała
7. UKS Centrum Wisła
8. KS Hejnał Kęty
9. UKS Spartakus Bielsko-Biała
10. Judo DDM Třinec


Wyniki zawodników LKS Wyzwolenie Simoradz

1 miejsce - Hanna Kolondra
1 miejsce - Julia Słobodzian
1 miejsce - Laura Krzywoń
1 miejsce - Anna Muras
1 miejsce - Kajetan Kurdun
1 miejsce - Michał Bienko
1 miejsce - Adam Walczuk 
1 miejsce - Oskar Ferfecki
1 miejsce - Alan Lorek 
1 miejsce - Bartosz Kohut
1 miejsce - Stanisław Tęcza
1 miejsce - Jan Kolondra 
1 miejsce - Antoni Mizia 
1 miejsce - Grzegorz Sawczuk
1 miejjsce - Maciej Szadorski
1 miejsce - Jędrzej Kurdun
1 miejsce - Aleksander Kurdun
1 miejsce - Jan Słobodzian
1 miejsce - Kamil Baron 
1 miejsce - Mateusz Hulboj

2 miejsce - Patrycja Walczuk
2 miejsce - Nikodem Olszar 
2 miejsce - Karol Cieślar 
2 miejsce - Kacper Daniel 
2 miejsce - Artur Lamczyk 
2 miejsce - Adam Skoczylas 

3 miejsce - Mikołaj Cienciała
3 miejsce - Jakub Mizia 
3 miejsce - Wojciech Tęcza 
3 miejsce - Franciszek Szajkowski 
3 miejsce - Krzysztof Wojaczek 
3 miejsce - Łukasz Lamczyk 
3 miejsce - Szymon Staniek 
3 miejsce - Konrad Ziemiński 
3 miejsce - Damian Dytko 
3 miejsce - Kacper Płodczyk

4 miejsce - Wiktoria Olszowska
4 miejsce - Piotr Gołuch
4 miejsce - Jan Kuboszek 
4 miejsce - Antoni Moskała 
4 miejsce - Bartek Suchy
4 miejsce - Jan Mizia 
4 miejsce - Szymon Gołuch 
4 miejsce - Jakub Bala 
4 miejsce - Kacper Gruszczyk
4 miejsce - Jakub Daniel

5 miejsce - Karolina Jędrysko
5 miejsce - Tomasz Zubik
5 miejsce - Marek Jędrysko 
5 miejsce - Jakub Kuczera 



Wyniki zawodników UKS Nakano Pogwizdów

1 miejsce - Agata Banot
1 miejsce - Natalia Stoły
1 miejsce - Martyna Holek
1 miejsce - Natalia Filipczak
1 miejsce - Adam Kwieciński 
1 miejsce - Patryk Dziadek
1 miejsce - Patyk Węglorz

2 miejsce - Aleksandra Matysiak
2 miejsce - Lena Czupil
2 miejsce - Michalina Holek
2 miejsce - Stefan Błaszczyk
2 miejsce - Jakub Węglorz
2 miejsce - Adam Nominaniuk
2 miejsce - Filip Walica
2 miejsce - Gabriel Buczkowski
2 miejsce - Adam Kwieciński

3 miejsce - Małgorzata Tomsia
3 miejsce - Anna Szkutek
3 miejsce - Filip Rawicki
3 miejsce - Jacek Drewek
3 miejsce - Jakub Drewek
3 miejsce - Adam Banot

4 miejsce - Lucyna Pomietło



Wyniki zawodników UKS Centrum Wisła

1 miejsce - Jan Nosowicz
1 miejsce - Antoni Nosowicz

2 miejsce - Jonasz Pilch
2 miejsce - Oskar Szturc
2 miejsce - Oliwer Strycki
2 miejsce - Witold Prochowski

3 miejsce - Stanisław Prochowski
3 miejsce - Kacper Kicia
3 miejsce - Marcin Szarzec




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności