www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO W STRUMIENIU 11/12/2016


Ponad dwustu dwudziestu zawodników wzięło udział Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Strumień, który odbył się wczoraj w Hali Sportowej w Strumieniu.
W klasyfikacji drużynowej triumfowali zawodnicy Budowlanych Sosnowiec, wyprzedzając ekipy UKS Dwójka Rydułtowy oraz KJ Kola Jastrzębie-Zdrój.


Klasyfikacja drużynowa:

1. KS Budowlani Sosnowiec
2. UKS Dwójka Rydułtowy
3. KJ Koka Jastrzębie
4. PTS Janosik Bielsko-Biała
5. SS Dąb Dębowiec
6. KS Gwardia Bielsko-Biała
7. GKS Czarni Bytom


Wyniki zawodników KJ Koka Jastrzębie

1 miejsce - Kinga Nowak
1 miejsce - Anna Kutyła
1 miejsce - Patryk Żemła
1 miejsce - Maksymilian Buczak
1 miejsce - Kasjan Piotrowski
1 miejsce - Jakub Garus
1 miejsce - Damian Sadowski

2 miejsce - Judyta Góra
2 miejsce - Anna Maria Palomba
2 miejsce - Karolina Śmiech
2 miejsce - Jan Nierobiś
2 miejsce - Kajetan Bryła
2 miejsce - Tymoteusz Sajdak
2 miejsce - Karol Myśliwiec

3 miejsce - Zuzanna Kwiecień
3 miejsce - Julia Kierc
3 miejsce - Martyna Śmiech
3 miejsce - Kacper Nowak
3 miejsce - Szymon Kwiecień
3 miejsce - Kamil Szymanek

4 miejsce - Krystian Pawlak
4 miejsce - Wiktor Mazur
4 miejsce - Maksymilian Leśniak
4 miejsce - Oliwier Szefer


Wyniki zawodników SS Dąb Dębowiec

1 miejsce - Michalina Klajmon
1 miejsce - Oliwia Białas
1 miejsce - Mateusz Madzia
1 miejsce - Radosław Hołomek
1 miejsce - Karol Jastrzębski

2 miejsce - Maria Cieślar
2 miejsce - Małgorzata Bogocz
2 miejsce - Zuzanna Jastrzębska
2 miejsce - Kacper Góralczyk
2 miejsce - Aleks Brudny
2 miejsce - Patryk Wojtala
2 miejsce - Dawid Góralczyk

3 miejsce - Oliwia Kubik
3 miejsce - Gracjana Szweblik
3 miejsce - Daniel Kubik
3 miejsce - Gracjana Szweblik
3 miejsce - Jakub Moskała
3 miejsce - Oliwier Dembski
3 miejsce - Igor Marko
3 miejsce - Wojciech Pocha

4 miejsce - Laura Moskała
4 miejsce - Adam Borkowski



Wyniki zawodników KS MOSiR Cieszyn

1 miejsce - Filip Szewczenko
1 miejsce - Borys Szewczenko
1 miejsce - Bartosz Żyła

2 miejsce - Artur Augun

3 miejsce - Kacper Płowucha


Wyniki zawodników UKS Centrum Wisła

2 miejsce - Stanisław Prochowski
2 miejsce - Witold Prochowski
2 miejsce - Dawid Grochowski
2 miejsce - Oskar Szturc
2 miejsce - Bartosz Baczyński
2 miejsce - Radosław Skurzok

3 miejsce - Antoni Matuszny 
3 miejsce - Oliver Strycki 



Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Sportowe 'Dąb' Dębowiec.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności