www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MP MŁODZIKÓW W JUDO 21/10/2019


Trzy medale zdobyli nasi zawodnicy ma Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo, które odbyły się w miniony weekend w Jastrzębiu-Zdroju.

Ten z najcenniejszego kruszcu wywalczyła Monika Sawczuk. Zawodniczka KS Akademia Sparta Skoczów w finale kategorii wagowej do siedemdziesięciu kilogramów pokonała Krystynę Olbrich (PTS Janosik Bielsko-Biała).

Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Bartosz Moćkun (KJ Koka Jastrzębie) - kategoria do osiemdziesięciu jeden kilogramów oraz Bartosz Baczyński (UKS Wisła Centrum) - kategoria do dziewięćdziesięciu kilogramów.


Klasyfikacja końcowa:



Młodziczki


Kategoria do 40 kg

1. Amelia Budzisz (GKS Czarni Bytom)
2. Hanna Siedlecka (GKS Olimpia Grudziądz)
3. Julia Walendzik (UKJ Lemur Warszawa)



Kategoria do 44 kg

1. Lidia Jędrzejak (UKJ Lemur Warszawa)
2. Karolina Siennicka (UKS Safari 152 Warszawa)
3. Kinga Chmielewska (GKS Czarni Bytom)
3. Karolina Rosa (GKS Czarni Bytom)
...
Kinga Nowak (KJ Koka Jastrzębie) - odpadła w I rundzie repesaży



Kategoria do 48 kg

1. Wiktoria Ślązok (GKS Czarni Bytom)
2. Jadwiga Dryjańska (UKJ Lemur Warszawa)
3. Aleksandra Wybańska (KS Budowlani Sosnowiec)
3. Maja Żmuda (MKS Pałac Młodzieży Katowice)
...
Karolina Śmiech (KJ Koka Jastrzębie) - odpadła w II rundzie repesaży
Ewa Tęcza (KS Akademia Sparta Skoczów) - odpadła w II rundzie
Wiktoria Michalska (KS Cieszyn) - odpadła w I rundzie



Kategoria do 52 kg

1. Daniela Badura (GKS Czarni Bytom)
2. Emilia Jagiełło (UKS Judo Tora Wierzchosławice)
3. Martyna Gałek (KS Start Radom)
3. Martyna Janaszek (AKS Strzegom)
...
Natalia Król (KS Cieszyn) - odpadła w I rundzie repesaży



Kategoria do 57 kg

1. Marcelina Wrocławek (KS Budowlani Sosnowiec)
2. Oliwia Szafrańska (PKS Olimpia Poznań)
3. Justyna Małacha (LKS Szubinianka Szubin)
3. Julia Wiśniewska (KS Judo Gwardia Koszalin)



Kategoria do 63 kg

1. Anna Bednarz (UKS Piętnastka Krosno)
2. Aleksandra Kowalewska (KS Nastula Club Warszawa)
3. Renata Nowak (UKS Piętnastka Krosno)
3. Natalia Poprawska (UKS Judo Tuliszków)



Kategoria do 70 kg

1. Monika Sawczuk (KS Akademia Sparta Skoczów)
2. Krystyna Olbrich (PTS Janosik Bielsko-Biała)
3. Natalia Dul (AZS AWF Gorzów Wielkopolski)
3. Alicja Janeczko (UKS Judo Mysłowice)



Kategoria pow. 70 kg

1. Oliwia Ziewalicz (UKS Skorpion Judo Krosno)
2. Katarzyna Znamirowska (TS Judo Gryf Słupsk)
3. Zuzanna Mikołajczak (KS Judo Gwardia Koszalin)
3. Patrycja Stefaniuk (UKS Ippon Tychy)



Młodzicy


Kategoria do 42 kg

1. Marcel Derkacz (UKS Ryś Warszawa)
2. Bartosz Wiwatowski (UKS Kodokan Toruń)
3. Mateusz Kluszczyk (UKS ASW Judo Jasło)
3. Paweł Surgel (UKJ Millenium Rzeszów)



Kategoria do 46 kg

1. Hubert Biedrzycki (UKS Conrad Gdańsk)
2. Franciszek Koźlik (AZS AWF Katowice)
3. Nikodem Gajcy (UKJ Yuko Józefów)
3. Hubert Ratajczak (UKS Olimp Nowa Sól)
...
Oliwier Kozłowski (KS Cieszyn) - odpadł w II rundzie repesaży



Kategoria do 50 kg

1. Kamil Michna (GKS Czarni Bytom)
2. Adam Małolepszy (UKS Halinów Team)
3. Jakub Golędzinowski (UKJ Lemur Warszawa)
3. Oskar Pyrzewski (UKS De La Salle Gdańsk)
...
Dominik Buczak (KJ Koka Jastrzębie) - odpadł w I rundzie repesaży
Krystian Pawlak (KJ Koka Jastrzębie) - odpadł w I rundzie



Kategoria do 55 kg

1. Kamil Kustrzycki (KS Judo Gwardia Koszalin)
2. Adam Kazimierczak (KS Yawara Warszawa)
3. Alan Balcerzowski (UKS Conrad Gdańsk)
3. Eryk Neumann (MKS Olimpijczyk Włocławek)
...
7. Jacek Drewek (UKS Nakano Pogwizdów)
Kamil Baron (KS Akademia Sparta Skoczów) - odpadł w I rundzie repesaży



Kategoria do 60 kg

1. Bartosz Lepianka (UKJ Lemur Warszawa)
2. Krzysztof Cieciorko (KS Judo Tigers Warszawa)
3. Jakub Kolos (TS Gwardia Olsztyn)
3. Sergiusz Stańczewski (UKS Kodokan Toruń)
...
Dawid Staniek (KS Akademia Sparta Skoczów) - odpadł w II rundzie repesaży
Wiktor Filipczyk (KJ Koka Jastrzębie) - odpadł w I rundzie repesaży



Kategoria do 66 kg

1. Dawid Szulik (KS Polonia Rybnik)
2. Jakub Kuczyński (UKS Conrad Gdańsk)
3. Maksymilian Nowak (UKS Dziesiątka Bydgoszcz)
3. Miłosz Siemoński (KS Yawara Warszawa)
...
Filip Czupil (UKS Nakano Pogwizdów) - odpadł w II rundzie



Kategoria do 73 kg

1. Michał Wąsikowski (Judo Legia Warszawa)
2. Bartłomiej Szadejko (UKS Conrad Gdańsk)
3. Jarosław Giembicki (PKS Olimpia Poznań)
3. Wiktor Lewandowski (MKS Olimpijczyk Włocławek)
...
Artur Augun (KS Cieszyn) - odpadł w III rundzie



Kategoria do 81 kg

1. Szymon Radziusz (UKS Ósemka Nowa Sól)
2. Szymon Malinowski (UKS Conrad Gdańsk)
3. Bartosz Moćkun (KJ Koka Jastrzębie)
3. Jakub Kielesiński (Judo Legia Warszawa)
...
5. Łukasz Sojak (KJ Koka Jastrzębie)



Kategoria do 90 kg

1. Jakub Skrodzki (UKS Opty Gdynia)
2. Damian Kubiak (KS AJ Poznań)
3. Bartosz Baczyński (UKS Wisła Centrum)
3. Antoni Nojek (UKJ Champion Warszawa)



Kategoria pow. 90 kg

1. Miłosz Klos (UKS Szóstka Pila)
2. Brajan Leśniewski (ULKS Judo Kowala)
3. Maciej Bernatowicz (KS Judo Tigers Warszawa)
3. Bartosz Żak (UKS Pohl Judo Przemęt)
...
Patryk Węglorz (UKS Nakano Pogwizdów) - odpadł w I rundzie




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.