www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA JUDO - POŁUDNIE - III TURNIEJ 03/12/2019


Nasi zawodnicy dwadzieścia dwa razy stawali na podium III turnieju 'Ligi Judo - Południe', który odbył się w pierwszą niedzielę grudnia w Bielsku-Białej.
W gronie zwycięzców znaleźli się Kornelia PiprekFabian HarazimNikodem Stoszek, 
Igor Lipowczan (KS Cieszyn), Stanisław Tęcza i Wojciech Tęcza (KS Akademia Sparta Skoczów) oraz Jakub Kurowski z Jasienicy, reprezentujący barwy PTS Janosk Bielsko-Biała.


Wyniki zawodników KS Cieszyn:

1 miejsce - Kornelia Piprek (U-11 / kategoria do 36 kg)
1 miejsce - Nikodem Stoszek (U-9 / kategoria do 21 kg)
1 miejsce - Igor Lipowczan (U-9 / kategoria do 30 kg)
1 miejsce - Fabian Harazim (U-9 / kategoria do 38 kg)

2 miejsce - Alicja Zgliszczyńska (U-13 / kategoria do 43 kg)
2 miejsce - Justyna Goniwiecha (U-7 / kategoria do 20 kg)
2 miejsce - Adam Nominaniuk (U-13 / kategoria do 54 kg)
2 miejsce - Kacper Szturc (U-9 Kategoria do 38 kg)
2 miejsce - Błażej Jankowski (U-9 / kategoria pow. 38 kg)

3 miejsce - Paulina Walczysko (U-9 / kategoria do 30 kg)
3 miejsce - Kevin Michalski (U-11 / kategoria do 30 kg)
3 miejsce - Oliwier Szajter (U-9 / kategoria do 21 kg)
3 miejsce - Jakub Gembala (U-9 / kategoria do 25 kg)

4 miejsce - Jakub Stoszek (U-7 / kategoria do 23 kg)
5 miejsce - Anna Turek (U-9 / kategoria do 21 kg)
7 miejsce - Zofia Gajdek (U-11 / kategoria do 30 kg)
7 miejsce - Oliwier Walczysko (U-7 / kategoria do 21 kg)



Wyniki zawodników KS Akademia Sparta Skoczów:

1 miejsce - Stanisław Tęcza (U-13 / kategoria do 45 kg)
1 miejsce - Wojciech Tęcza (U-11 / kategoria do 30 kg)

2 miejsce - Patrycja Walczuk (U-13 / kategoria do 28 kg)
2 miejsce - Kajetan Kurdun (U-9 / kategoria do 27 kg)
2 miejsce - Alan Zarembski (U-9 / kategoria do 30 kg)

3 miejsce - Jędrzej Kurdun (U-13 / kategoria do 36 kg)
3 miejsce - Adam Walczuk (U-9 / kategoria do 27 kg)

5 miejsce - Dawid Haltof (U-9 / kategoria do 23 kg)



Wyniki zawodników SS Dąb Dębowiec:

3 miejsce - Jan Wachmeta (U-11 / kategoria do 42 kg)


oraz
1 miejsce - Jakub Kurowski / PTS Janosik Bielsko-Biała (U-13 / kategoria do 39 kg)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności