www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZY MEDALE JUDOCZEK NA MPJ 07/03/2020


Trzy medale wywalczyły nasze judoczki na Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się dzisiaj w Trzebnicy.
Na drugim stopniu podium stanęła Karina Grzywacz (KJ Koka Jastrzębie), a na najniższym - Martyna Ihas (SS Dąb Dębowiec) oraz Jagoda Tąta (KJ Koka Jastrzębie).


Klasyfikacja końcowa:


Juniorki - kategoria do 44 kg

1. Nada Alwaqedi (MKS Truso Elbląg)
2. Karina Grzywacz (KJ Koka Jastrzębie)

Wyniki pojedynków Kariny Grzywacz
Karina Grzywacz - Nada Alwaqedi (MKS Truso Elbląg) - 2 porażki



Juniorki - kategoria do 48 kg

1. Paulina Szlachta (KS AZS AWF Wrocław)
2. Aleksandra Polkowska (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki)
3. Martyna Ihas (SS Dąb Dębowiec)
3. Weronika Strycz (UKS Arashi Łódź)

Wyniki pojedynków Martyny Ihas
Turniej główny
Martyna Ihas - Weronika Styrcz (UKS Arashi Łódź) - zwycięstwo
Martyna Ihas - Paulina Szlachta (KS AZS AWF Wrocław) - porażka
Repesaże (o 3 miejsce)
Martyna Ihas - Zuzanna Pietrzak (UKS Olimp Nowa Sól) - zwycięstwo



Juniorki - kategoria do 57 kg

1. Łucja Obal (UKS Halinów Team)
2. Zuzanna Łogoźna (KS Polonia Rybnik)
3. Jagoda Tąta (KJ Koka Jastrzębie)
3. Izabela Socha (KS Judo Czechowice-Dziedzice)
...
5. Paulina Żemła (MKS Juvenia Wrocław)

Wyniki pojedynków Jagody Tąty
Turniej główny
Jagoda Tąta - los wolny
Jagoda Tąta - Gabriela Kwaśny (UKS AZS Judo Jasło) - zwycięstwo
Jagoda Tąta - Zuzanna Łogoźna (KS Polonia Rybnik) - porażka
Repesaże (o 3 miejsce)
Jagoda Tąta - Paulina Woźniak (MKS Juvenia Wrocław) - zwycięstwo

Wyniki pojedynków Pauliny Żemły
Paulina Żemła - Alicja Myśliwiec (KJ AZS Opole) - zwycięstwo
Paulina Żemła - Paulina Woźniak (MKS Juvenia Wrocław) - zwycięstwo
Paulina Żemła - Łucja Obal (UKS Halinów Team) - porażka
Repesaże (o 3 miejsce)
Paulina Żemła - Izabela Socha (KS Judo Czechowice-Dziedzice) - porażka



Juniorzy - kategoria do 55 kg

1. Igor Błaszczak (MKS Juvenia Wrocław)
2. Kacper Rola (KS Start Radom)
3. Mateusz Wiśniewski (PTS Gwardia Bydgoszcz)
3. Maciej Rombel (UKJ ASzWoj Warszawa)
...
Jakub Kędzierski (KS Akademia Sparta Skoczów) - odpadł w I rundzie

Wyniki pojedynków Jakuba Kędzierskiego
I runda
Jakub Kędzierski - Kacper Gabor (UKS Judo Wolbrom) - porażka



Juniorzy - kategoria do 66 kg

1. Mateusz Kowalczyk (UKJ Ryś Warszawa)
2. Szymon Przybylski (LKS Szubinianka Szubin)
3. Olaf Loska (KS Judo Czechowice-Dziedzice)
3. Szymon Szymański (UKJ Yuko Józefów)
...
Mateusz Błacha (UKS Pionier Jastrzębie) - odpadł w I rundzie

Wyniki pojedynków Mateusza Błachy
Turniej główny
Mateusz Błacha - Mikołaj Strzelczyk (UKJ Ryś Warszawa) - porażka





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności