www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA JUDO - POŁUDNIE - IV TURNIEJ 09/03/2020


Wczoraj w Bielsku-Białej odbył się IV turniej 'Ligi Judo - Południe'.
W zawodach nieźle zaprezentowali się nasi zawodnicy, którzy trzydzieści trzy razy stawali na podium. Na jego najwyższy stopień wskoczyli: Lida Wątorek, Hanna Kolondra, Alan Zarembski, Stanisław Tęcza i Szymon Staniek (wszyscy KS Akademia Sparta Skoczów), Igor Lipowczan i Fabian Harazim (obaj KS Cieszyn) oraz Jan Wachmeta (SS Dąb Dębowiec), a także Jakub Kurowski z Jasienicy, reprezentujący barwy PTS Janosik Bielsko-Biała.


Wyniki zawodników KS Akademia-Sparta Skoczów

1 miejsce - Hanna Kolondra (U-12 / kategoria do 27 kg)
1 miejsce - Lidia Wątorek (U-8 / kategoria do 25 kg)
1 miejsce - Stanisław Tęcza (U-14 / kategoria do 48 kg)
1 miejsce - Szymon Staniek (U-14 / kategoria do 51 kg)
1 miejsce - Alan Zaremski (U-10 / kategoria do 28 kg)

2 miejsce - Patrycja Walczuk (U-14 / kategoria do 31 kg)
2 miejsce - Helena Wątorek (U-12 / kategoria do 30 kg)
2 miejsce - Maria Kłobuch (U-10 / kategoria do 25 kg)
2 miejsce - Jędrzej Kurdun (U-14 / kategoria do 36 kg)
2 miejsce - Jan Kolondra (U-14 / kategoria do 39 kg)
2 miejsce - Alan Lorek (U-12 / kategoria do 33 kg)
2 miejsce - Karol Cieślar (U-12 / kategoria pow. 48 kg)
2 miejsce - Kajetan Kurdun (U-10 / kategoria do 28 kg)
2 miejsce - Adam Walczuk (U-10 / kategoria do 31 kg)
2 miejsce - Michał Szadorski (U-8 / kategoria do 23 kg)

3 miejsce - Najmila Brudny (U-14 / kategoria do 46 kg)
3 miejsce - Dawid Haltof (U-10 / kategoria do 25 kg)
3 miejsce - Mikołaj Krużołek (U-8 / kategoria do 17 kg)
3 miejsce - Borys Lorek (U-8 / kategoria do 19 kg)

5 miejsce - Amelia Kowalczyk (U-12 / kategoria do 39 kg)
5 miejsce - Wojciech Tęcza (U-12 / kategoria do 30 kg)
7 miejsce - Marcel Sito (U-10 / kategoria do 25 kg)
7 miejsce - Nikodem Puszczewicz (U-12 / kategoria do 33 kg)
7 miejsce - Paweł Szczypka (U-8 / kategoria do 21 kg)
I runda repesaży (9 miejsce) - Samuel Wyka (U-12 / kategoria do 30 kg)



Wyniki zawodników KS Cieszyn

1 miejsce - Igor Lipowczan (U-10 / kategoria do 31 kg)
1 miejsce - Fabian Harazim (U-10 / kategoria do 40 kg)

2 miejsce - Kornelia Piprek (U-12 / kategoria do 36 kg)
2 miejsce - Adam Nominaniuk (U-14 / kategoria do 57 kg)
2 miejsce - Kevin Michalski (U-12 / kategoria do 30 kg)

3 miejsce - Alicja Zgliczyńska (U-14 / kategoria do 43 kg)
3 miejsce - Vanessa Michalska (U-14 / kategoria pow. 55 kg)
3 miejsce - Paulina Walczysko (U-10 / kategoria do 31 kg)
3 miejsce - Feliks Wolny (U-14 / kategoria do 51 kg)
3 miejsce - Błażej Kohut (U-12 / kategoria do 48 kg)
3 miejsce - Oliwier Szajter (U-10 / kategoria do 22 kg)
3 miejsce - Błażej Jankowski (U-10 / kategoria pow. 40 kg)

4 miejsce - Zofia Gajdek (U-12 / kategoria do 30 kg)
4 miejsce - Filip Kwiatkowski (U-8 / kategoria do 19 kg)
5 miejsce - Adam Ogrodzki (U-14 / kategoria do 39 kg)
5 miejsce - Nikodem Stoszek (U-10 / kategoria do 22 kg)
5 miejsce - Jakub Stoszek (U-8 / kategoria do 25 kg)
5 miejsce - Piotr Zgliczyński (U-8 / kategoria do 30 kg)
7 miejsce - Oliwier Walczysko (U-8 / kategoria do 21 kg)



Wyniki zawodników SS Dąb Dębowiec

1 miejsce - Jan Wachmeta (U-12 / kategoria do 45 kg)


oraz
1 miejsce - Jakub Kurowski / PTS Janosik Bielsko-Biała (U-14 / kategoria do 39 kg)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności