www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXVIII OOM - DRUGI DZIEŃ ZMAGAŃ JUDOKÓW 30/04/2022


Wczoraj w Białymstoku zakończyły się zmagania judoków w ramach XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych 'Podlaskie 2022'.

W drugim i zarazem ostatnim dniu imprezy nasi zawodnicy wywalczyli srebrne medale: Jan Kolondra (KS Akademia Sparta Skoczów) w kategorii wagowej do pięćdziesięciu kilogramów oraz Jakub Kurowski z Jasienicy w kategorii wagowej do pięćdziesięciu pięciu kilogramów.

Przypomnijmy, że w czwartek na najniższym stopniu podium stanęła Kinga Nowak (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój), rywalizująca w kategorii wagowej do czterdziestu ośmiu kilogramów.


Klasyfikacja końcowa:


Juniorzy młodsi - kategoria do 50 kg

1. Tymotuesz Lic (UKS Tomita Elbląg)
2. Jan Kolondra (KS Akademia Sparta Skoczów)
3. Artem Bartkov (KS Gwardia Łódź)
3. Paweł Świtała (GKS Czarni Bytom)
5. Oskar Pedrycz (UKS Kata Gurmua Gliwice)
5. Sergiusz Sikorski (KS Błękitni Tarnów)
7. Krystian Jarosik (KS Gwardia Łódź)
7. Marcin Leśniewski (LKS Szubinianka Szubin)


Wyniki pojedynków Jana Kolondry
Turniej główny
Jan Kolondra - los wolny
Jan Kolondra - Sergiusz Sikorski (KS Błękitni Tarnów) - zwycięstwo
Jan Kolondra - Oskar Pedrycz (UKS Kata Guruma Gliwice) - zwycięstwo
Jan kolondra - Tymoteusz Lic (UKS Tomita Elbląg) - porażka




Juniorzy mlodsi - kategoria do 55 kg

1. Stanisław Piechota (UKS Judo Panda Wrocław)
2. Jakub Kurowski (PTS Janosik Bielsko-Biała)
3. Danilo Kravchenko (UKJ Arcus Warszawa)
3. Franciszek Michalak (UKJ Champion Warszawa)
5. Nikodem Gajcy (IKJ Meiyo Warszawa)
5. Stanisław Romanik (MKS Juvenia Wrocław)
7. Teodor Bogdański (MKS Juvenia Wrocław)
7. Szymon Roszkowski (UKS Narew Łapy)
...
Michał Żukrowski (KS Cieszyn) - odpadł w II rundzie


Wyniki pojedynków Jakuba Kurowskiego
Turniej główny
Jakub Kurowski - los wolny
Jakub Kurowski - Wojciech Galiński (MKS Truso Elbląg) - zwycięstwo
Jakub Kurowski - Nikodem Gajcy (UKJ Meiyo Warszawa) - zwycięstwo
Jakub Kurowski - Stanisław Romanik (MKS Juvenia Wrocław) - zwycięstwo
Jakub Kurowski - Stanisław Piechota (UKS Judo Panda Wrocław) - porażka

Wyniki pojedynków Michała Żukrowskiego
Turniej główny
Michał Żukrowski - Kosma Krzystyniak (SS Poziom 303 Wrocław) - zwycięstwo
Michał Żukrowski - Nikodem Gajcy (UKJ Meiyo Warszawa) - porażka




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności