www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JUDOCY NA PODIUM W OLEŚNICY 28/11/2022


Dwoje naszych zawodników stanęło na podium turnieju judo 'Tiger Cup', zaliczanego do klasyfikacji Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Judo, który odbył się wczoraj w Oleśnicy.
W kategorii wagowej do pięćdziesięciu pięciu kilogramów chłopców drugie miejsce zajął Jan Kolondra (KS Akademia Sparta Skoczów), a w kategorii do czterdziestu ośmiu kilogramów dziewcząt trzecia była Kinga Nowak (KJ Koka Jastrzębie).


Klasyfikacja końcowa:


Juniorki młodsze - kategoria do 48 kg

1. Karolína Kabelková (Czechy)
2. Natalia Galicka (UKS Ukemi Judo Wolbrom)
3. Kinga Nowak (KJ Koka Jastrzębie)
3. Oliwia Kożuch (GKS Czarni Bytom)
...
5. Alicja Zgliczyńska (KS Cieszyn)



Juniorki młodsze - kategoria do 52 kg

1. Amelia Budzisz (GKS Czarni Bytom)
2. Zuzanna Kołakowska (UKS Judo Panda Warszawa)
3. Maria Gościniecka (WSS Winner Wrocław)
3. Livia Czupkowska (MKS Juvenia Wrocław)
...
Anna Kutyła (KJ Koka Jastrzębie) - odpadła w I rundzie repesaży



Juniorki młodsze - kategoria do 57 kg

1. Kinga Chmielewska (GKS Czarni Bytom)
2. Magdalena Rozenbaum (GKS Czarni Bytom)
3. Maja Kucharz (GKS Czarni Bytom)
3. Julia Tataj (UKJ Ryś Warszawa)
...
Judyta Góra (KJ Koka Jastrzębie) - odpadła w I rundzie repesaży
Alicja Lada (KJ Koka Jastrzębie) - odpadła w II rundzie



Juniorzy młodsi - kategoria do 55 kg

1. Tymoteusz Lic (UKS Tomita Elbląg)
2. Jan Kolondra (KS Akademia Sparta Skoczów)
3. Julian Ćwiek (UKS Gwardia Jelenia Góra)
3. Artur Velykyi (GKS Czarni Bytom)
...
Michał Zukrowski (KS Cieszyn) - odpadł w I rundzie



Juniorzy młodsi - kategoria do 73 kg

1. Mikołaj Kaczorek (GKS Czarni Bytom)
2. Adam Kazimierczak (KS Yawara Warszawa)
3. Filip Jakubowski (UKJ Millenium Rzeszów)
3. Mykhailo Sobchenko (KS Gwardia Łódź)

Aleksander Kurdun (KS Akademia Sparta Skoczów) - odpadł w I rundzie repesaży
Jan Słobodzian (KS Akademia Sparta Skoczów) - odpadł w II rundzie
Szymon Staniek (KS Akademia Sparta Skoczów) - odpadł w II rundzie



Juniorzy młodsi - kategoria pow. 90 kg

1. Mateusz Oleksy (GKS Czarni Bytom)
2. Dawid Łoboda (KS Start Radom)
3. Marcel Dobrian (UKS Judo Sensei Płock)
3. Dawid Siudek (UKS Halinów)
...
5. Adam Skoczylas (KS Akademia Sparta Skoczów)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności