www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO NA MP W JU-JITSU 01/10/2019


Trzynaście medali zdobyli zawodnicy UKS Nakano Pogwizdów na Mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu, które odbyły się w ostatni weekend września w Sochaczewie.
Tytuły mistrzowskie wywalczyli: Kinga GawłowskaMartyna HołekMateusz Herrman oraz Jacek Drewek.


Wyniki zawodników UKS Nakano Pogwizdów:


Formuła Fighting

1 miejsce - Kinga Gawłowska (młodzieżówki / U-21 - kategoria do 70 kg)
1 miejsce - Martyna Holek (kadetki / U-15 - kategoria do 40 kg) 
1 miejsce - Jacek Drewek (kadeci / U-15 - kategoria do 55 kg)
1 miejsce - Mateusz Herrman (młodzieżowcy / U-21 - kategoria do 77 kg)

2 miejsce - Małgorzata Błaszczyk (seniorki - kategoria do 52 kg)
2 miejsce - Patrycja Kłoda (juniorki / U-18 - kategoria do 52 kg)
2 miejsce - Weronika Pala (juniorki / U-18 - kategoria do 63 kg)
2 miejsce - Piotr Rzepecki (młodzieżowcy / U-21 - kategoria do 94 kg)
2 miejsce - Filip Czupil (juniorzy / U-18 - kategoria do 66 kg)
2 miejsce - Jan Klabecki (juniorzy / U-18 - kategoria do 73 kg)
2 miejsce - Mateusz Nowak (kadeci / U-15 - kategoria do 50 kg)

3 miejsce - Piotr Rzepecki (seniorzy - kategoria do 94 kg)
3 miejsce - Oskar Kasperczyk (juniorzy / U-18 - kategoria do 66 kg)

5 miejsce - Wojciech Juzof (juniorzy / U-18 - kategoria do 73 kg)
5 miejsce - Patryk Węglorz (kadeci / U-15 - kategoria pow. 55 kg)



Z kolei z czternastoma medalami do domu wrócili zawodnicy KS Cieszyn. Ten z najcenniejszego kruszcu zdobyła Karolina Kojs.


Wyniki zawodników KS Cieszyn:


Formuła Fighting

1 miejsce - Karolina Kojs (kadetki / U-15 - kategoria do 44 kg)

2 miejsce - Alicja Zgliszczyńska (kadetki / U-15 - kategoria do 40 kg)
2 miejsce - Arkadiusz Lipa (seniorzy - kategoria do 94 kg)
2 miejsce - Bartosz Kohut (młodzicy / U-12 - kategoria do 46 kg)

3 miejsce - Natalia Król (juniorki / U-18 - kategoria do 52 kg)
3 miejsce - Artur Augun (juniorzy / U-18 - kategoria do 73 kg)
3 miejsce - Oliwier Kozłowski (kadeci / U-15 - kategoria do 50 kg)

4 miejsce - Aleksander Piotrowski (młodzieżowcy / U-21 - kategoria do 85)

5 miejsce - Kornelia Piprek (młodziczki / U-12 - kategoria do 36)



Formuła Ne-Waza (walki w parterze BJJ)

2 miejsce - Alicja Zgliszczyńska (kadetki / U-15 - kategoria do 40 kg)

3 miejsce - Natalia Król (juniorki / U-18 - kategoria do 52 kg)
3 miejsce - Kornelia Piprek (młodziczki / U-12 - kategoria do 36)
3 miejsce - Bartosz Kohut (młodzicy / U-12 - kategoria do 46 kg)
3 miejsce - Oliwier Kozłowski (kadeci / U-15 - kategoria do 50 kg)

5 miejsce - Karolina Kojs (kadetki / U-15 - kategoria do 44 kg)

7 miejsce - Artur Augun (juniorzy / U-18 - kategoria do 73 kg)



Formuła Ne-Waza No Gi (walki w parterze BJJ bez kimon)

2 miejsce - Alicja Zgliszczyńska (kadetki / U-15 - kategoria do 40 kg)
2 miejsce - Oliwier Kozłowski (kadeci / U-15 - kategoria do 50 kg)

5 miejsce - Natalia Król (juniorki / U-18 - kategoria do 52 kg)
5 miejsce - Karolina Kojs (kadetki / U-15 - kategoria do 44 kg)
5 miejsce - Kornelia Piprek (młodziczki / U-12 - kategoria do 36)
5 miejsce - Bartosz Kohut (młodzicy / U-12 - kategoria do 46 kg)

7 miejsce - Artur Augun (juniorzy / U-18 - kategoria do 73 kg)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności