www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE SHOTOKAN 06/11/2006


W sobotę, 4 listopada w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan.
W zawodach wziął udział Piotr Szymala (KS Shindo Cieszyn), który w gronie seniorów zajął siódme miejsce w kata, czyli w walce z cieniem.


Wyniki:

Kata Indywidualne Kadetek:
1. Marta Dąbrowska (Harasuto KK Łódź)
2. Berenika Prządka (UKS Kamikadze Gryfino)
3. Wioleta Cichoń (KK Bodaikan Szczecin)
4. Magdalena Mazajczyk (KS Krotosz Krotoszyn)
5. Anna Struk (LUKSK Goleniów)
6. Karolina Dybska (KK AZS AR Wrocław)
7. Sylwia Bełza (KS Krotosz Krotoszyn)
8. Alicja Krymowska (KS Krotosz Krotoszyn)

Kata Indywidualne Kadetów
1. Marcin Antol (KK Bodaikan Szczecin)
2. Sebastian Gruszecki (DKK Szczecin)
3. Mateusz Koselski (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
4. Kamil Żuberek (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
5. Robert Muszyński (KK Opalenica)
6. Karol Remisz (KK Krotosz Krotoszyn)
7. Adam Dominik (Budokan-Sakura Rumia)
8. Piotr Wroński (IKS Inowrocław)

Kata Indywidualne Juniorek
1. Agnieszka Dybicz (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Klaudia Nogalska (Wielkopolski KKarate Poznań)
3. Natalia Brudniak (LKS Zarzewie Prudnik)
4. Oliwia Popielarz (KK Bodaikan Szczecin)
5. Monika Jelinowska (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
6. Agata Łoniewska (Bodankan)
7. Anna Wawrzyniak (SKF Satori Leszno)
8. Gabriela Gruszczecka (DKK Szczecin)

Kata Indywidualne Juniorów
1. Marcin Antol (KK Bodaikan Szczecin)
2. Leszek Grzenkowicz (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Kamil Proczkowski (KK Kamikaze Szczecin)
4. Dariusz Panasiuk (KK Bodaikan Szczecin)
5. Filipczak (IKS Inowrocław)
6. Maciej Gruszka (KSK Shotokan Bełchatów)
7. Adrian Hibner (LKS Zarzewie Prudnik)

Kata Indywidualne Kobiet
1. Agnieszka Wolna (KK AZS AR Wrocław)
2. Michalina Łoboda (KK AZS AR Wrocław)
3. Marta Szymczak (WKSA Budokan Wrocław)
4. Agnieszka Dybicz (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
5. Monika Jelinowska (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
6. Lewandowska-Szymańska (Wielkopolski KKarate Poznań)
7. Beata Kłosowska (AKK AZS Shogun Szczecin)
8. Klaudia Nogalaska (Wielkopolski KKarate Poznań)

Kata Indywidualne Mężczyzn
1. Wojciech Blioch (Dynamic Poznań)
2. Tomasz Drożdżyński (Dynamic Poznań)
3. Łukasz Kuzemko (Dynamic Poznań)
4. Przemysław Gładoch (KK AZS AR Wrocław)
5. Łukasz Wolny (KK AZS AR Wrocław)
6. Piotr Lichota (KK AZS AR Wrocław)
7. Piotr Szymala (KS Shindo Cieszyn)
8. Ireneusz Mila (KSSW Konin)


Kumite Indywidualne Kadetek
1. Marta Dąbrowska (Harasuto KK Łódź)
2. Katarzyna Walecka (Harasuto KK Łódź)
3. Kamila Warda (KS Olimp Łódź)
3. Anna Dudziak (Harasuto KK Łódź)
5. Patrycja Grześkowiak (Andrex - Elbląg)
5. Anna Hełkowska (Dynamic Poznań)
5. Natalia Nowak (OSiR Kleczew)
5. Berenika Prządka (UKS Kamikaze Gryfino)

Kumite Indywidualne Kadetów
1. Artur Matuszak (KK Opalenica)
2. Mateusz Zarzecki (KKD S Dragon Środa Wlkp.)
3. Jerzy Grześkowiak (Obornicki KK)
3. Bartosz Raczkowski (KK Bodaikan Szczecin)
5. Piotr Wroński (IKS Inowrocław)
5. Mateusz Rydzewski (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
5. Tomasz Stronka (Dynamic Poznań)
5. Krzysztof Dębiński (LKS Zarzewie Prudnik)

Kumite Indywidualne Juniorek
1. Agata Andrzejewska (KK Bodaikan Szczecin)
2. Patrycja Grześkowiak (Andrex - Elblag)
3. Katarzyna Walecka (Harasuto KK Łódź)
3. Marta Dąbrowska (Harasuto KK Łódź)
5. Natalia Nowak (OSiR Kleczew)
5. Dominika Jędrzejczyk (KK Shobuken Łódź)
5. Justyna Beyger (KK Bodaikan Szczecin)
5. Agnieszka Dybicz (KK Bushi-Do Bydgoszcz)

Kumite Indywidualne Juniorów
1. Artur Ciesielski (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Łukasz Kuzemko (Dynamic Poznań)
3. Robert Pryga (LKS Zarzewie Prudnik)
3. Maciej Gruszka (KSK Shotokan Bełchatów)
5. Hubert Minor (Dynamic Poznań)
5. Marcin Moroz (UKS Kamikaze Gryfino)
5. Paweł Kubala (KKD S Dragon Środa Wlkp.)
5. Paweł Król (Dynamic Poznań)

Kumite Indywidualne Kobiet
1. Anna Fajkowska (KK Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Marta Szymczak (WKSA Budokan Wrocław)
3. Daria Szulc (UKS Kamikaze Gryfino)
3. Izabela Harłożyńska (KKD S Dragon Środa Wlkp.)
5. Michalina Łoboda (KK AZS AR Wrocław)
5. Agnieszka Olszewska (Kaisho KK Białystok)
5. Agata Andrzejewska (KK Bodaikan Szczecin)
5. Beata Winiecka (Wielkopolski KKarate Poznań)

Kumite Indywidualne Mężczyzn
1. Bartłomiej Sołtysiak (WKSA Budokan Wrocław)
2. Tomasz Grąbczeski (UKS Kamikaze Gryfino)
3. Witold Wojciechowski (KK Shobuken Łódź)
3. Tadeusz Kokotowski (KK Bodaikan Szczecin)
5. Piotr Marcinkowski (UW KU AZS Warszawa)
5. Damian Sołtysiak (WKSA Budokan Wrocław)
5. Piotr Szumiło (KK Bodaikan Szczecin)
5. Paweł Pinis (WKSA Budokan Wrocław)


Kata Drużynowe Juniorek
1. KK Bodaikan Szczecin
2. LKS Zarzewie Prudnik
3. IKS Inowrocław
4. KS Krotosz Krotoszyn

Kata Drużynowe Juniorów
1. KK Bodaikan Szczecin
2. KS Krotosz Krotoszyn
3. LUKSK Gryfino
4. LKS Zarzewie Prudnik
5. Kaisho KK Białystok

Kata Drużynowe Kobiet
1. LKS Zarzewie Prudnik
2. Wielkopolski KKarate Poznań
3. Kaisho KK Białystok

Kata Drużynowe Mężczyzn
1. Dynamic Poznań
2. UKS Grot Chynów
3. IKS Inowrocław


Kumite Drużynowe Kadetek
1. Harasuto KK Łódź
2. KK Bodaikan Szczecin
3. KS Krotosz Krotoszyn
3. LUKSK Gryfino

Kumite Drużynowe Kadetów
1. KK Bushi-do Bydgoszcz
2. KK Bodaikan Szczecin
3. LKS Zarzewie Prudnik
3. KKDS Dragon Środa Wlkp.
5. Kaisho KK Białystok
5. Dynamic Poznań
5. KS Olimp Poznań

Kumite Drużynowe Juniorek
1. Harasuto KK Łódź
2. LUKSK Gryfino
3. KK Bodaikan Szczecin
3. KK AZS AR Wrocław

Kumite Drużynowe Juniorów
1. LKS Zarzewie Prudnik
2. Dynamic Poznań I
3. KU AZS UAM Poznań
3. KKDS Dragon Środa Wlkp.
5. KK Bodaikan Szczecin
5. Andrex - Elbląg
7. Dynamic Poznań II

Kumite Drużynowe Seniorek
1. WKSA Budokan Szczecin
2. UKS Kamikadze Gryfino
3. Wielkopolski KKarate Poznań
3. Kaisho KK Białystok

Kumite Drużynowe Seniorów
1. WKSA Budokan Wrocław
2. KKDS Dragon Środa Wlkp.
3. Dynamic Poznań I
3. KK Bodaikan Szczecin
5. Dynamic Poznań II

Za wyniki dziękujemy panu Piotrowi Juszczakowi (KK Bodoikan Szczecin).




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności